پزشکان گروه انتشار گزارش اثرات روانی جدایی خانواده

نزدیک به دو سال گذشت از جدایی از هزاران نفر از مهاجر و فرزندان و پدر و مادر خود را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن د

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

نزدیک به دو سال گذشت از جدایی از هزاران نفر از مهاجر و فرزندان و پدر و مادر خود را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را "تحمل صفر" سیاست. ماه پس از reunions کارشناسان دریافتند که شدید آسیبهای روانی باقی مانده است.

در روز سه شنبه و پزشکان برای حقوق بشر با انتشار گزارش بر اساس در عمق ارزیابی روانی از 26 پناهجویان و نه کودکان و بزرگسالان 17 — که از هم جدا شدند و تحت سیاست.

کارشناسان پزشکی مستند آسیبهای روانی از جمله استرس پس از سانحه, اختلال افسردگی و اضطراب است. تقریبا در هر مورد گروه پزشکی ارزیاب "اشاره کرد که تروما رنج می برد توسط پدر و مادر و کودکان موجه بیشتر و مداخله درمانی مداوم پشتیبانی می کند."

این گزارش به این نتیجه رسید که مجبور به جدایی در این موارد تشکیل شکنجه و ناپدید شدن اجباری که در یک دوره وجود دارد که در آن پدر و مادر نمی دانم که در آن فرزندان خود بودند و قادر به تماس با آنها.

تبلیغات

"هدف از ارتباط وقایع با این نوع نقض حقوق بشر است چرا که در آن خواستار توجه به تعهد دولت گفت:" کاترین همپتون یک PHR پناهندگی شبکه ارشد برنامه افسر و coauthor از این گزارش. "ما خواستار پاسخگویی و دولت آمریکا به مسئولیت."

تعداد کل کودکان جدا شده از پدر و مادر یا نگهبان تحت تهمت ناشناخته باقی مانده است. حداقل 471 پدر و مادر تبعید شدند بدون فرزندان خود و برخی از آنها هنوز به پیوست شود.

خانواده جداسازی تشدید هر موجود premigration تروما بر اساس این گزارش و پس از reunifications خانواده بودند با ارائه خدمات روانی-اجتماعی به بهبود می یابند.

هندوراس پدر بازگو کرد که پس از الحاق و آزادی از بازداشت یک روانشناس سعی کردم به کار با پسرش در چهار مناسبت های مختلف. پسر را پرتاب چیزهایی در آن درمانگر با توجه به پزشکی استشهاد.

تبلیغات

"به نظر می رسد او ترس از غریبه ها می ترسم آنها او را از پدر خود" یک متخصص پزشکی اعلام کرد.

هنگامی که عصبی و پسر را با سرعت و مکیدن انگشت شست خود را با توجه به گزارش.

کودکان نشان داد علائم رگرسيون مانند تخت بودن بیش از حد ترس و نه حاضر به ترک پدر و مادر خود را در کنار.

"اتحاد مجدد بود در تمام راه حل و یا درمان," دکتر گفت: Ranit Mishori, PHR ارشد پزشکی مشاور و coauthor از این گزارش. "تروما باقی مانده است."

دکتر استوارت Lustig, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر هیئت مدیره گواهی روانپزشک کودک و عضو PHR پناهندگی شبکه ارزیابی 7-ساله جدا از پدر و مادر خود را برای یک ماه. در زمان بررسی آن شده است 10 ماه پس از جدایی و "او هنوز هم کاملا علامتی."

علائم از اضطراب شديد شامل دشواری در مدرسه که Lustig تایید صحبت با او اصلی. او همچنین در تلاش برای خواب به تنهایی.

"بیشتر از 7 ساله که می توانید انجام دهید," او گفت:. "این یک مبارزه جدید نسبت به ترتیبات خواب در خانه کشور است."

Lustig دختر گفت: — کسی که دوست دارد به رسم مهار شد در یک بازی نقاشی "که اکثر بچه ها به خوبی انجام شود."

تبلیغات

"ما تمایل به فکر می کنم از بچه ها که بسیار انعطاف پذیر و پدر و مادر با داشتن یک معامله بزرگ از عقل و درک و فهم به روند چه خبر" Lustig گفت. "کسانی که مفروضات ممکن است یا نه ممکن است درست باشد اما واقعیت این است که ما می دانیم از روانپزشکی و ادبیات است که این نوع از تروما به طور معمول امد و شد زیاد مردم برای سال آمده است."

Lustig نام آن را "حیاتی" است که این خانواده ها دریافت درمان.

"تقریبا همه افرادی که ما مورد مطالعه قرار ... آیا باید بسیار قابل توجهی علائم تروما" Lustig گفت. "اثرات جدایی فراگیر و بدیهی است که طولانی مدت و من پیش بینی به عنوان یک روانپزشک است که قطعا بدون درمان این افراد در حال رفتن به علامتی برای سال آمده است."

که درمان می تواند به زودی اتفاق می افتد. در ماه نوامبر ایالات متحده در منطقه قاضی جان كرونشتات لس آنجلس, دستور دولت برای شروع ارائه, روانی, نمایش درمانی و درمان به خانواده هایی که از هم جدا شدند و تحت جدایی خانواده سیاست.

دولت تا به حال به دادگاه تجدید نظر این حکم به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 9th, مدار است. هفته گذشته که درخواست تجدید نظر خارج شد.

"ما شده اند عامل زیر این ابر عدم قطعیت گفت:" امی Lally از Sidley Austin حقوقی آورده که مورد همراه با سازمان های غیر انتفاعی, عمومی مشاور. "این واقعا یک تسکین بزرگ."

دولت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

"کسانی که اوراق قرضه است که نگه داشتن یک پدر و مادر و فرزند با هم هستند واقعا آسیب دیده توسط این نوع از خانواده جدایی" Lally گفت. "آنچه که ما در حال امیدوار است که خانواده قادر خواهد بود برای التیام و که آنها را قادر ساخته شود کل است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب