فیلیپین تعلیق abrogation دفاع پیمان با ما

مانیل فیلیپین - پزوی فیلیپین رئیس جمهور به حالت تعلیق در تصمیم خود برای خاتمه کلیدی دفاع پیمان با ایالات متحده

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399

مانیل فیلیپین - پزوی فیلیپین رئیس جمهور به حالت تعلیق در تصمیم خود برای خاتمه کلیدی دفاع پیمان با ایالات متحده حداقل به طور موقت اجتناب از ضربه ای بزرگ به یکی از قدیمی ترین اتحاد در آسیا است.

وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور گفت: او اعزام دیپلماتیک توجه به سفیر ایالات متحده در مانیل اطلاع رسانی دولت ایالات متحده که در فیلیپین است به تاخیر انداختن تصمیم خود برای لغو بازدید از نیروهای توافق با حداقل شش ماه.

واشنگتن بلافاصله با استقبال از حرکت می کند.

"ما دیرینه داد بهره مند است هر دو کشور" دولت ایالات متحده گفت: در بیانیه منتشر شده توسط سفارت خود در مانیل. "ما مشتاقانه منتظر ادامه داد: نزدیک امنیت و defenceco-عملیات با فیلیپین است."

رئیس جمهور رودریگو Duterte اداره اطلاع دولت ایالات متحده در فوریه. 11 که در نظر دارد برای لغو 1998 توافقنامه که اجازه می دهد تا از ورود تعداد زیادی از نیروهای آمریکایی برای مبارزه مشترک با آموزش فیلیپینی نیروهای نظامی و میسازد کردن شرایط قانونی برای اقامت موقت. ختم گرفته اند که اثر پس از 180 روز در ماه اوت مگر اینکه هر دو طرف توافق کردند برای حفظ توافق.

زمان انتظار خواهد بود معلق با حداقل شش ماه و می توان توسعه یافته توسط یکی دیگر از نیمی از سال با توجه به نامه دیپلماتیک به آمریکا که ذکر نامشخص "سیاسی و دیگر تحولات در منطقه است."

فیلیپین سفیر به واشنگتن خوزه مانوئل Romualdez گفته آسوشیتد پرس با تلفن که او و همتای آمریکایی سونگ کیم, کمک به بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود پس از coronavirus همه گیر آمار و مانع احتمالی مذاکرات پیش از توافق واقعی abrogation در ماه اوت است.

"ما هر دو در مورد آخرین مهلت برای ختم شد که در آینده نزدیک" Romualdez گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بیان آمادگی برای کمک به فیلیپین در مقابله با این بیماری همه گیر در طی یک تماس تلفنی با Duterte در مارس پرورش فیلیپین تصمیم Romualdez گفت.

کلید Duterte مقامات رهبری اهسته باید اشاره کرد که امنیت و منافع اقتصادی متفقین به دست آورده اند از پیمان داد.

سابق فیلیپین وزیر امور خارجه آلبرت دل روساریو گفت: اتحاد منصرف تهاجمی چینی اقدامات در مورد مناقشه دریای چین جنوبی از جمله امکان ساخت سازه در سکربروق Shoal یک مناقشه منطقه ماهیگیری خاموش شمال غربی فیلیپین است که چین به طور موثر کشف و ضبط و پس از یک تنش بن بست در سال 2012.

فیلیپین اعتراض دیگر قاطعانه اقدامات پکن در ماه های اخیر در آبهای مورد مناقشه که در ویتنام و مالزی و تایوان و برونئی نیز قفل شده است به طور فزاینده تنش و اختلافات ارضی با چین است.

Duterte است در دفاع از تصمیم خود برای لغو این پیمان با آمریکا گفت: فیلیپین می توانید زنده ماندن و آدرس طولانی در حال اجرا کمونیست شورش و تهدید افراط گرایان مسلمان در عمدتا کاتولیک روم ملت جنوبی بدون آمریکا کمک نظامی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"آیا ما نیاز امریکا برای زنده ماندن به عنوان یک ملت؟" Duterte خواسته در ماه فوریه است. "آیا ما نیاز به ... ممکن است و قدرت نظامی ایالات متحده برای مبارزه با ما شورش در اینجا و تروریست ها را در جنوب و کنترل مواد مخدر؟"

"این (فیلیپین) ارتش و پلیس گفت:" آقا ما می توانید آن را انجام دهید,'" Duterte گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب