همه گیر فشار مالی دموکراتیک مردمی اهدا کنندگان

واشنگتن – Well-to-do خیرین جمع آوری شده در ماه اوت گذشته گسترده در Charlotte, North Carolina, خانه ارسکین بولز رئیس سابق کارکنان به رئیس جمهور بیل کلینتون که در آن آنها nibbled انگشت, مواد غذایی, sipped شراب و گوش به جو بایدن.

هفته گذشته آنها را دوباره پیوست بولز و همسرش, Crandall. اما این زمان آن را برای یک دور کمتر صمیمی امر: جمع آوری کمک های برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس است که بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پیوست از موقت استودیو در زیرزمین خود را دلاور صفحه اصلی.

Coronavirus خاموش است مجبور دموکراتیک اهدا کنندگان به چشم پوشیدن مجلل جمع آوری اعانه است که اجازه می دهد آنها را به مالش شانه های قدرتمند با انتخاب رهبران و نامزدها.

در مقدماتی حزب دموکرات مترقی نامزدها و فعالان سیاسی را محکوم کرد بزرگ-دلار امور. اما آنها را تبدیل به یک عملی ضرورت بایدن است که مطمئن شوید که برای rankle ترقی خواهان که نقطه به یک ارتش مردمی و خیرین کمک مقدار کمی حاضر به عنوان پادزهر به پول بزرگ در سیاست است.

به عنوان coronavirus مجازات اقتصاد و مرداب سیستم مراقبت های بهداشتی فقیر و طبقه متوسط در میان سخت ترین ضربه تمام اما تضمین این که دموکرات ها’ ثروتمندترین اهدا کنندگان را مجبور به تحمل هزینه از تلاش علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بولز گفت: همه گیر شده است و با تحویل “اقتصادی بازدید … برای همه صرف نظر از ایستگاه” اما دموکراتیک دهنده کلاس باقی مانده است درگیر.

“وقتی که من می گویند جمع آوری این پول آسان بود آن را واقعا بود,” او گفت: این رویداد مجازی.

برخی به جیب دموکرات در آغوش turnabout.

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی دموکراتیک از اهدا کنندگان که نوشتن چک های بزرگ, چرا که آنها در حال دادن خود را در برابر منافع خود گفت:” کرک وگر دموکراتیک خلق دهنده سفیر سابق و جمع آوری کمک بود که در فلوریدا مالی صندلی برای باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی.

نقش پول را در انتخابات ریاست جمهوری پیچیده است و ممکن است مسابقه تسلیحاتی که از آن شده است در قبلی مسابقات. اما چقدر از آن خواهد شد مورد نیاز در یک مختصر مبارزات انتخاباتی شده است که در زمین به توقف توسط ویروس روشن نیست به ویژه در یک مسابقه بین یک رئیس جمهور که غالب اخبار رسانه ها چشم انداز و معاون سابق رئیس جمهور با نزدیکی جهانی به رسمیت شناختن نام.

ثروتمند اهدا شد همیشه به نقش عمده تامین مالی انتخابات عمومی. اما بایدن انجام یک کار ضعیف جمع آوری پول در طول اولیه و در حال اجرا بود شدیدا پایین در بودجه قبل از خود را بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه طرح میتوانست در این مسابقه است.

او در حال حاضر در برابر تهمت و جمهوری خواه کمیته ملی که در حال حاضر در انبار $240 میلیون همانطور که از پایان ماه مارس. بایدن گزارش روز دوشنبه که او در زمان $46.6 میلیون دلار در ماه مارس هر چند کمتر از نیمی از در آمد آن از کوچک-دلار اهدا کنندگان که به 200 دلار یا کمتر است. و با توجه به آمار و ارقام قبلا منتشر شده توسط کمپین بیشتر از آن $33 میلیون دلار مطرح شد در نیمه اول ماه قبل از بازارهای مالی کاهش یافت و خیلی از کشور رفت و به قفل کردن.

او پس از برد افزایش آنلاین جمع آوری کمک های مالی با کمپین گفت: آن مطرح شده بیش از 5 میلیون دلار در این روز در اطراف تاییدیه از رئیس جمهور سابق باراک اوباما و مترقی رقیب سابق برنی ساندرز و الیزابت وارن. اما بایدن به نگرانی های مالی به اندازه کافی است که او هنوز برای اعلام هر گونه قابل توجهی کارکنان استخدام در سراسر بسیاری از کلید میدان نبرد متحده است.

و کمپین نه بوق و کرنا ماه ارزش از تلویزیون و یا دیجیتال آگهی اقدام به خرید پیش از سقوط مبارزه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است بالا بردن صدها میلیون دلار و ما قطعا رفتن به نیاز به کمک بزرگ-دلار اهدا کنندگان به ضرب و شتم او — آن را فقط به این واقعیت گفت:” مارک استنلی دموکراتیک دهنده و دادستان دادگاه از دالاس.

در حالی که برگ برنده را از دست داده و این ویروس به نظر می رسد خود را کاهش داد تصویب رتبه برخی از دموکرات ها نگران هستند که او در همه جا حضور پیشرو روزانه کنفرانس های مطبوعاتی است overshadowing بایدن. را افزایش می دهد که نیاز به تبلیغات ارائه می دهد که counterprogramming به شبانه خط داستان در حال ظهور از کاخ سفید است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در زندگی مردم اتاق برای بیش از یک ساعت در هر روز است. بایدن است که کمتر قابل مشاهده است و وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی عمیق خود را در مورد که در آن ما در نهایت گفت:” دیوید براک از بنیانگذاران حزب دموکرات گروه آمریکایی پل که راه اندازی 15 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی در هفته گذشته با هدف قرار دادن برگ برنده را از دست داده و ویروس.

“علامت سوال کوچک-دلار اهدا کنندگان” براک ادامه داد. “آن می ایستد به همین دلیل است که که استخر کوچک به عنوان شما افزایش بیکاری ساعت خود را قطع و افراد جوان به بازار کار رو به پایین چشم انداز است.”

نه همه متقاعد شده است که این ذرات از همه گیر خواهد افسرده جمع آوری کمک های مردمی هر دو دلار پایین و بالا.

“من دوست دارم به شما بگویم که بزرگ اهدا کنندگان در حال رفتن به می آیند و نجات گفت:” استیو Westly یک دره سیلیکون سرمایه داری است که جمع آوری پول برای بایدن انتخاباتی.

“من فکر می کنم شما می خواهید برای دیدن بسیاری از مردم از آمدن پشت جو بایدن در این مسابقه است. به این دلیل است که آنها در حال بازی کردن. آنها دلخور مرسی را از دست داده و coronavirus. نه تنها ممکن است آنها را از دست دادن عزیزان خود و یا خود بیمار اما اقتصاد در بحران.”

یک سوال باقی مانده است که تا چه حد سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ سرمایه گذاری خود را 60 میلیارد دلار ثروت در این مسابقه است. بلومبرگ که صرف 1 میلیارد دلار در خود تلاش ناموفق در نامزدی حزب دموکرات را که قبلا متعهد به در حال اجرا خارج از گروه که در مغلوب ساختن پیشی جستن. او کنار گذاشتهشدن این برنامه اما اهدا 18 میلیون دلار در باقی مانده کمپین بودجه به کمیته ملی حزب دموکرات.

Westly گفت: این سوال را برای عصر ایران, 77, این است که چگونه او می خواهد به یاد می شود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم همه از این قد و قامت در مورد مراقبت از میراث او گفت:” Westly. “آیا او می خواهم روایت می شود:” من ناموفق صرف 1 میلیارد دلار در مبارزات انتخاباتی خود.’ و یا او را به جای آن بود: “من صرف $2 میلیارد و متوقف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن است.'”

___

بارو گزارش از آتلانتا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>