پاکستان فعالان: قانونگذار تحریک علیه روزنامه نگار

اسلام آباد - پاکستان گروه حقوق بشر و چندین روزنامه نگاران ارشد در روز جمعه lambasted یک نماینده مجلس از حزب حا

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

اسلام آباد - پاکستان گروه حقوق بشر و چندین روزنامه نگاران ارشد در روز جمعه lambasted یک نماینده مجلس از حزب حاکم گفته او شده است تحریک به خشونت در مقابل یک ایستگاه تلویزیون محلی اخبار مجری.

با توجه به کمیسیون حقوق بشر پاکستان و شورای سردبیران روزنامه, نماینده مجلس Fayyazul حسن Chuhan ساخته شده آتش زا اظهارات گفت: محبوب Geo TV anchor حمید میر گفته بود یک خائن است.

این بیانیه را متهم Chuhan از به خطر انداختن زندگی میرحسین و خانواده اش. میر شناخته شده به انتقاد از مقامات فاسد شده و هدفمند در حملات گذشته است.

در این بیانیه هریس Khalique دبیر کل کمیسیون حقوق و سردبیران خواست نخست وزیر عمران خان برای اطلاع از اقدامات Chuhan یک وزیر در دولت استانی در پنجاب و یک چهره شناخته شده برای تکان دهنده مجادلات.

در 2018, Chuhan حذف شد از دولت استانی شفاهی پس از حمله به این کشور اقلیت هندو. با این حال او آورده بود به دولت در سال گذشته در یک حرکت با هدف مقابله با مخالفان در میان دولت کاهش محبوبیت در میان خونتان nflation و افزایش قیمت مواد غذایی.

Chuhan سخنان آمده در میان افزایش فشار بر روزنامه نگاران در پاکستان از دولت و سازمان های امنیتی. یک مخالف و یا حتی بالا بردن بحرانی صدا در پاکستان رشد کرده است خطرناک تر و صرف نظر از اینکه هدف این است که یک حزب سیاسی به قوه قضائیه یا قدرتمند نظامی و سازمان های امنیتی.

پاکستان یکی از خطرناک ترین مکان در جهان برای روزنامه نگاران به کار می کنند و شاهد یک تشدید سرکوب روزنامه نگاران حقوق بشر کارگران و فعالان و اعضای جامعه مدنی در سال های اخیر است.

گروه های حقوق بشر می گویند نخست وزیر خان دولت منتخب در سال 2018 شکست خورده است را به حمایت از آزادی بیان در پاکستان است.

Chuhan همچنین هزینههای میر اواخر پدر وارث میر نویس و احترام استاد دانشگاه که به تدریس روزنامه نگاری. سالمند میر اهدا شد پاکستان بالاترین مدنی جایزه در به رسمیت شناختن کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار در سال 2013.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن