یهودیان ارتدوکس احاطه شده توسط ویروس دست و پنجه نرم کردن با نیویورک شهردار ملامت

نیویورک - آن آغاز شده و با یک تشییع جنازه که از دست شدم. آن روز چهارشنبه با برخی از شهر نیویورک یهودیان در تقا

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399

نیویورک - آن آغاز شده و با یک تشییع جنازه که از دست شدم. آن روز چهارشنبه با برخی از شهر نیویورک یهودیان در تقابل با شهردار بیش از انتقادات خود را از جامعه ارتدوکس آن را به عنوان تلاش برای مقابله با کروناویروس.

تشییع جنازه بود برای خاخام خایم Mertz, یک احترام Hasidic ارتدوکس رهبر مرگ که بود گزارش مربوط به کوروناویروس. جماعت بود که میزبانی این گردهمایی گفت: روز شنبه یک مراسم تشییع جنازه مناسب برای این زمان برنامه ریزی شده بود با عزاداران با پوشیدن ماسک و گفت: اندونزی از راه دور است.

به جای هزاران نفر جمع شده بودند شنبه شب در Kahal Tolath Yakov کنیسه در بروکلین Williamsburg منطقه است. د Blasio شخصا پیوست در پراکندگی جمعیت و پس از آن, توییتی که "پیام من به جامعه یهودی و همه جوامع است و این ساده است: زمان برای هشدار گذشته است."

او به خبرنگاران گفت: روز شنبه بود که او متاسفم "اگر در من شور و احساسات" او ناشی از جرم و اما شرح داده شده "بدون مرز" در مورد فراخواندن Hasidic مراسم تشییع جنازه.

د Blasio نظرات موجب انتقاد از دو یهودی اعضای شورای شهر و همچنین گروه یهودی و برخی از هموطنان خود را دموکرات. ارتدوکس رهبران که در ماه گذشته تراز وسط قرار دارد, در, نادر, نشان دادن وحدت در برابر ویروس باقی مانده بودند در یک نقطه دردناک انعکاس یهودی دیگر طرفداران در lamenting عمومی خود را singling توسط یک شهردار است که یک متحد.

"این یک مسئله بیشتر از اینکه چگونه مراقب ما نیاز به زمانی که ما تنها از یک گروه خاص" گفت: Avi Greenstein, مدیر عامل شرکت Boro, پارک یهودی, جامعه, شورای, نشان می دهد "یک سطح از احتیاط نسبت به انگشتان اشاره."

او در میان برخی از نیویورک رهبران یهودی که در دفاع de Blasio به عنوان یک متحد ایمان خود را که تصادفا در دست زدن به او در حال حاضر زمان حاضر است.

و جماعت است که برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه نگاه کرد برای آرام کردن تنش است. یک بیانیه منتشر شده در رسانه های اجتماعی در Kahal Tolath Yakov سربرگ توصیف یک طرح به جای عزاداران با خیال راحت که چپ چپ رفت که منجر به گردآوری صدها نفر در خیابان ها.

"ما درک می کنیم شهردار, بیل د Blasio سرخوردگی و صحبت کردن در برابر جمع" اظهار داشت: نامه امضا شده توسط جماعت دبیر یعقوب Mertz.

Mertz افزود: "آن نیز لطمه می زند که این منجر به singling کردن جامعه یهودی که ما عذرخواهی می کنیم به همه مردم یهودی."

ارتدوکس جوامع یهودی در نیویورک شهری منطقه اولین کسانی بودند که به walloped توسط coronavirus و اعضای یک ایمان است که ریشه در جمعی نماز احساس تیز و نیش آنها به عنوان خود را محدود شیوه های سنتی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

یهودی ارتدوکس گروه ایران در ماه گذشته در یک مشترک درخواست خود را وفادار به رعایت اجتماعی فاصله قوانین در طول همه گیر در میان نگرانی ها در مورد اجتماعات بزرگ در ادامه در منطقه نیویورک. که تلاش شد یک مرحله منحصر به فرد در میان گروه نامتجانس برای کمک به خاموش کردن روزانه چند گروه نماز و دیگر شیوه های سنتی است که مرکزی برای بسیاری از یهودیان ارتدوکس' زندگی روزمره.

خاخام Motti Seligson مدیر روابط رسانه ای برای خبد-Lubavitch جنبش Hasidism گفت که "برای اکثریت قریب به اتفاق" از Hasidic خانواده هایی که abided اجتماعی فاصله و اقامت-صفحه اصلی حکم "را بارها و بارها به طور خاص برای آنچه آنها انجام و در مجموع برگزار می شود به استاندارد متفاوت تر از بقیه جامعه است searingly دردناک است."

New York Police Department رئیس درموت شیا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که اکثر اعضای تمام ادیان "شده اند به شدت سازگار" با همه گیر مربوط به محدودیت توصیف حوادث مانند روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه به عنوان نقاط دورافتاده.

هشدار در برابر singling از جوامع یهودی در طول همه گیر فراتر از اعضای ایمان ارتدوکس شعبه دارد.

"منشاء تبعیض یا تعصب می آید وقتی که یک universalizes بر روی یک گروه از رفتارهای خود گفت:" خاخام یونس Pesner مدیر مرکز اقدام مذهبی از اصلاحات یهودیت.

Pesner به نام اعضای ایمان خود را به اتحاد در برابر "سایر-izing" از یهودیان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب