Orson Bean مرگ در ونیز خیابان جرقه عزاداری نگرانی از ایمنی عابر پیاده

مرگ Orson Bean, the 91-سال کهنه بازیگر و کمدین است باعث غلیان احساسات غم و اندوه در لس آنجلس تئاتر جامعه و همچ

توسط MINERALNEWS در 20 بهمن 1398

مرگ Orson Bean, the 91-سال کهنه بازیگر و کمدین است باعث غلیان احساسات غم و اندوه در لس آنجلس تئاتر جامعه و همچنین وادار جدید نگرانی در مورد ایمنی عابر پیاده در یک شهرستان است که تلاش برای کاهش مرگ و میر.

باقلا کشته شد زمانی که او با دو خودرو جمعه شب در حالی که عبور از بلوار ونیز در راه خود را برای دیدن یک بازی.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

یک مشکل دلهره آور

باقلا مرگ می آید به عنوان آمار و ارقام جدید نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم کشته در تصادف با خودرو در لس آنجلس سرسختانه باقی می ماند بالا است. در سال 2019 چهار سال پس از شهردار اریک Garcetti راه اندازی چشم انداز صفر ابتکار عمل برای از بین بردن ترافیک مرگ و میر در خیابان های شهر 244 نفر کشته در برخورد در لس آنجلس از جمله 134 پیاده و 19 دوچرخه سواران.

تبلیغات

پس از چشم انداز صفر راه اندازی شد در سال 2015 تعداد پیاده و سرنشینان خودرو و دوچرخه سواران و موتورسواران کشته سالانه در تصادفات افزایش یافته است 33%. مرگ و میر نیز در سال 2016 از 183 به 253 و کاهش یافته است 3.6% از آن.

لس آنجلس هنوز برای رسیدن به اولین و مهمترین معیار تعیین شده در چشم انداز صفر: 20% کاهش در مرگ و میر است که مقامات امیدوار به رسیدن به در سال 2017. کاهش مرگ و میر به نصف تا سال 2020 هدف بعدی در این شهر لیست نیاز به کاهش مرگ و میر در این سال بیش از 100.

مرگ در ونیز

پلیس لس آنجلس گفت: باقلا در بلوار ونیز در نزدیکی اقیانوس آرام ساکن تئاتر در خارج مشخص شده عبور حدود 7:30 p. m. روز شنبه هنگامی که او زده بود توسط یک هوندا سیویک سفر به غرب است. او برای بار دوم توسط یک تویوتا Prius. هر دو درایور های باقی مانده در صحنه است.

تبلیغات

جودیت عهده روزنامه برای تئاتر گفت: باقلا بود در راه خود را برای دیدار با همسرش, کوچه میلز بود که داوطلبانه به عنوان یک usher, به تماشای یک تولید آرتور میلر بازی "همه فرزندان من." او پارک کرده بود و در طرف مقابل از خیابان و عبور به تنهایی.

"بسیاری از ما این جمله مخاطب" به عهده گفت. "عبور از راه. بسیاری از مردم ... فقط عبور از" خطوط.

برن که نیست شاهد این حادثه اما از دیگران شنیده بودند که در صحنه گفت که پس از اولین خودرو هایی باقلا او سقوط کرد. سپس یک دوم خودرو او برخورد و متوقف نمی حق دور. باقلا کشیده بود و برای حدود یک چهارم از یک بلوک, او گفت:.

مرلین Fox, تئاتر و مدیر هنری بود که در خارج وقتی تصادف اتفاق افتاده است. او گفت: او را دیدم یک "انفجار" باقی مانده است و میلز زد بعد از یک ماشین. کسی که رفت داخل به دیگران بگویید که باقلا زده شده بود. جمعه, شب, عملکرد, برنامه ریزی برای 8 بعد از ظهر لغو شد.

"هیچ راهی وجود دارد که ما از رفتن به نشان می دهد که در آن لحظه" روباه گفت.

یک جنبش بزرگتر

پیاده هستند که در کسری از تصادفات در لس آنجلس اما نشان دهنده تناسب تعداد قربانیان. بیش از یک دوره پنج ساله در دهه گذشته مردم بر پا شد که در 8 ٪ از برخورد اما نشان داده و 44 درصد از کشته شدگان با توجه به شهر داده است.

تبلیغات

مرگ 4 ساله رخ داد و به کشته شدن توسط یک راننده در حالی که او در راه رفتن به مدرسه با مادر او در Koreatown شد پاره. راننده که ساخته شده از سمت چپ به نوبه خود عبور کرده بود فرزندان خود را در حد مرگ, پلیس گفت:.

این دختر بچه از مرگ موجب اعتراض در میان طرفداران که صحنه "مردن" در شهر لس آنجلس در سالن به صدا ناکامی های خود را با این شهر عدم پیشرفت در چشم انداز صفر است.

در پاسخ به ترین عابر پیاده, مرگ, اعداد, حمل و نقل بخش ساخته شده است تغییرات بیشتری به خیابان ها در L. A. در سال 2019 نسبت به قبل از دو سال در ترکیب سخنگوی کانی للنس گفت: این بار در اوایل این ماه. کسانی که 1,529 تغییرات به عابر ترافیک سیگنال های تقاطع ها و عناصر دیگر از خیابان طراحی شده برای بهبود ایمنی از خیابان.

بار نویسنده کارکنان Laura J. Nelson کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن