ORNGE آمبولانس هوایی آماده خدمات به حمل و نقل صدها COVID-19 بيمار

به عنوان COVID-19 نوردد سراسر انتاریو استان آمبولانس هوایی خدمات به سرعت در حال افزایش ظرفیت خود را برای حمل و

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

به عنوان COVID-19 نوردد سراسر انتاریو استان آمبولانس هوایی خدمات به سرعت در حال افزایش ظرفیت خود را برای حمل و نقل به شدت بیمار بیماران و حیاتی لوازم پزشکی در طول بیماری همه گیر.

خدمات شناخته شده به عنوان ORNGE — در حال آماده سازی برای حمل و نقل صدها بیمار مبتلا به COVID-19 بسیاری از نیاز به هواکش و تخصصی مراقبت از سراسر کانادا دومین استان یک منطقه پوشش بیش از یک میلیون کیلومتر مربع.

آن وسایل نقلیه حمل و نقل کارکنان مراقبت ويژه امدادگران به ویژه مهم برای انتاریو روستایی و مناطق دور افتاده و بسیاری از جوامع بومی که لازم نیست همان منابع پزشکی به بیمارستان های شهری. پزشکان در این مناطق هشدار می دهند که فقط یک یا دو بیمار مبتلا به COVID-19 خواهد پایمال کوچک بیمارستان ها و درمانگاه ها که بسیاری از آنها چند و یا هیچ هواکش.

"ما در حال اولیه برای حمایت از استان دور افتاده و روستایی مناطق," دکتر گفت: هومر تین, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ORNGE. "امیدوارم این افزایش در بیماران ما در حال برنامه ریزی برای اتفاق نمی افتد به اندازه ما از ترس. همه ما می توانید انجام دهید تا پس از آن طرح برای احتمالات و مطمئن شوید که منابع ما به عنوان افزوده به عنوان امکان پذیر است."

تین که نشسته با سایر مراقبت های بهداشتی رهبران در استان "COVID-19 فرمان میز" گفت: ORNGE است که با همکاری نزدیک با تورنتو امدادگر خدمات به آماده شدن برای یک پیش بینی افزایش coronavirus بیماران در GTA. این می تواند شامل استفاده از شهر اتوبوس آمبولانس برای حمل و نقل بسیاری از بیماران بدحال در یک بار بین تورنتو 13 بیمارستان, او گفت:.

در طول هفته گذشته ORNGE به حمل و نقل بیماران در درجه اول در GTA اند و یا کسانی که مشکوک به COVID-19 گفت: Tien.

در راستای افزایش حمل و نقل تماس تین گفت ORNGE است که به دنبال استخدام واجد شرایط اضافی برای خلبانان هواپیماهای خود را برای افزایش تعداد پروازها می توانید آن را.

این سرویس همچنین اضافه کردن بخش مراقبت های زمین وسایل نقلیه حمل و نقل به برخی از آن راه ها از جمله یکی که به کار در خارج از همیلتون به حرکت بیماران در آبشار شبه و یک مستقر در Chatham-Kent برای لندن-ویندزور-سارنیا راهرو.

ORNGE عمل از 12 پایگاه در انتاریو از جمله Kenora, Sioux Lookout, تندر خلیج Timmins سودبوری و Moosonee در شمال, و, لندن, Peterborough, اتاوا و دو تورنتو-منطقه پایگاه در جنوب. این هشت هواپیما, 12 هلیکوپتر و 13 مراقبتهای زمین آمبولانس که مجهز به حمل و نقل بیمارانی که نیاز به خدمات پیشرفته و مراقبت های ویژه از جمله تهویه.

تین گفت: این استان به تازگی اعطا ORNGE اجازه تغییر چگونه آن کارکنان وسایل نقلیه خود را به عنوان یک راه برای افزایش تعداد حمل و نقل خدمات می تواند در یک روز. به طور معمول دو مراقبت ويژه امدادگران — کسانی که با بالاترین گواهینامه و توانایی intubate و مراقبت از بیماران در یک مکانیکی ونتیلاتور — نیاز به سوار شدن با یک بیمار در هوا یا زمین آمبولانس.

در حال حاضر در صورت نیاز حیاتی مراقبت پیراپزشک زوج می تواند با یک اولیه یا پیشرفته مراقبت پیراپزشک تین افزود کمتری وجود دارد مراقبت ويژه امدادگران از یا اولیه یا پیشرفته مراقبت از امدادگران.

"این تغییر به معنای ما می تواند به لحاظ نظری کارکنان دو مراقبتهای آمبولانس به جای یک" او گفت:. "اگر ما در عمده بیمار افزایش این مهم خواهد بود."

در تورنتو رئیس گرد McEachen مدیر کل شهر امدادگر خدمات است که از نزدیک به تماشای چگونه امدادگر خدمات در حال مقابله در دیگر مناطق جهان در حال حاضر ضربه سخت COVID-19. در روزهای اخیر شهر نیویورک فعلی کانون شیوع در ایالات متحده گزارش کرده است آن آمبولانس در حال اجرا در تاریخی سطوح با امدادگران صحبت کردن در مورد که قادر به حمل و نقل و یا درمان همه بیمارانی که نیاز به کمک.

در حالی که این است که هنوز مورد در انتاریو مقامات بهداشت هشدار عفونت در این استان هنوز به اوج خود رسید و بعد از دو هفته حیاتی هستند به "صاف منحنی" به سرعت گسترش COVID-19 و نگه داشتن بيمارستان و امدادگران از غرق و توسط افراد بیمار. روز دوشنبه انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر باربارا Yaffe وجود دارد گفت: در حال حاضر 100 نفر تایید به COVID-19 در بخش مراقبت های واحد 61 از آنها در هواکش.

McEachen گفت که او با اعتماد به نفس تورنتو امدادگر خدمات خواهد بود قادر به نگه دارید تا با تقاضا در طول COVID-19 گیر با اشاره به آن بسیار آموزش دیده پیراپزشک کارکنان و دقیق 911 تریاژ پروتکل های استفاده کنندگان به اعزام آمبولانس به محل مناسب در زمان مناسب موجب صرفه جویی در منابع است.

به عنوان بخشی از آن COVID-19 آماده سازی McEachen گفت: این سرویس به تازگی تبدیل آن آمبولانس اتوبوس از یک وسیله نقلیه است که معمولا حمل و نقل خفیف یا متوسط بيماران بد حال به یک وسیله نقلیه است که می تواند حمل و نقل تا هشت بیماران بر روی برانکارد و که ممکن است نیاز به تهویه.

McEachen گفت تورنتو امدادگر خدمات به اندازه کافی حفاظت شخصی تجهیزات خود را برای امدادگران و COVID-19 پروتکل های به روز شده به طور مداوم با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط استان آژانس بهداشت عمومی.

در ORNGE تین یک جراح تروما گفت: این سرویس در حال کار با آن امدادگران برای حل مشکل-چگونه بهترین برای کمک به مناطق روستایی و دور افتاده از بیمارستان ها و درمانگاه ها و همچنین پرواز در جوامع در استان های شمالی, در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان برنامه های خود را افزایش می دهد 24/7 پزشکی از راه دور, خدمات کارکنان توسط پزشک اورژانس اجازه می دهد تا مناطق روستایی و دور افتاده از پزشکان برای دریافت فوری مشاوره در مورد چگونه برای مراقبت از یک بیمار بدحال.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ORNGE در حال کار با استان, به طوری که آن هواپیما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حمل و نقل کارکنان پزشکی و لوازم از جمله پشتیبان گیری هواکش به مناطق دور افتاده و همچنین به پرواز تکمیل COVID-19 آزمون از شمال به آزمایشگاه در جنوب انتاریو تین گفت.

هر چند برنامه در شار ثابت به عنوان COVID-19 pandemic پیشرفت تین گفت: مهمترین نگرانی این است که برای آمبولانس هوایی خلبانان و متخصصین وجود دارد باید سریع سنبله در coronavirus بیماران.

"آنچه که من را نگه می دارد تا در شب است که همه ما کارگران مراقبت های بهداشتی آلوده و سوزاندن و یا هر دو. به همین دلیل ما نیاز به آماده می شود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب