اورنج کانتی اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus

نارنجی شهرستان با اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری در پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن هزاران نفر در سطح جها

توسط MINERALNEWS در 8 اسفند 1398

نارنجی شهرستان با اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری در پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن هزاران نفر در سطح جهان مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

این حرکت تا حد زیادی در پاسخ به یک بحث که فوران بیش از یک پیشنهاد برای قرار دادن coronavirus بیماران به یک مرکز در کوستا مسا که موجب تلخ دادگاه نبرد هیئت ناظران معاون میشل جراحی و معاون رئیس انجام اندرو گفت: در یک کنفرانس خبری. در تمرکز خشم یک پیشنهاد به استفاده از فرویو توسعه مرکز به عنوان یک coronavirus قرنطینه سایت یک مفهوم که درو سریع و شدید محکومیت از شهرستان, شهرستان, دولت فدرال و مقامات به نمایندگی از این منطقه است.

"شهرستان نارنجی همچنان به حمایت از کوستا مسا در مخالفت با دولت و دولت فدرال تصمیم به حرکت COVID-19 بيمار به فرویو مرکز" می گفت.

او و دیگر مقامات فکر می کنم حمل و نقل بیماران به اورنج کانتی نیست "حفظ سلامت جامعه ما است."

تبلیغات

شده است وجود دارد هر گونه شیوع این ویروس در این شهرستان تا کنون اگر چه یک شهروند دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است. که فرد پس از به طور کامل بهبود, سلامت, مقامات گفت.

روز چهارشنبه حکم به شرح زیر سن فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام اضطراری یک روز زودتر در پی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را هشدار داد که COVID-19 است به احتمال زیاد به گسترش در آمریکا و جوامع است.

"در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید coronavirus گسترش در این کشور" نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: روز سه شنبه. "این بسیار یک سوال از اگر اما یک سوال از زمانی که."

سن دیگو و سانتا کلارا قبلا صادر شده مشابه اظهارات.

تبلیغات

مقامات بهداشت در اورنج کانتی تایید یکی از اولین موارد از coronavirus در دولت در اواخر ماه ژانویه است. بیمار دیگر نیز آزمایش مثبت در لس آنجلس. هر دو تا به حال سفر به ووهان چین — کانون شیوع.

مقامات همچنین گفت اورنج کانتی را شروع آزمایش از بیماران که در حال حاضر به آنفولانزا مانند علائم کروناویروس.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: این شهرستان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای نظارت بر گسترش ویروس.

"شهر لس آنجلس را همچنان فعال و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ستایش می کنم ما شهر و شهرستان پاسخ سازمان برای کار سخت خود را به ما امن نگه دارید. دفتر من است که با همکاری نزدیک با دولت فدرال و ایالت و شهرستان سازمان برای نظارت بر وضعیت" Garcetti در بیانیه ای گفت ،

دفتر شهردار گفت: فرودگاه بین المللی لس آنجلس نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ مسافران و کارکنان امن از جمله استفاده از CDC سلامت screeners در LAX.

بار نویسنده کارکنان داکوتای اسمیت کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن