انتاریو بهداشت عمومی واحد گزارش 1,636 موارد COVID-19 با 24 و میر

همانطور که از یکشنبه شب انتاریو منطقه ای بهداشت عمومی واحد گزارش شد 1,636 تایید یا presumptive موارد COVID-19

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399

همانطور که از یکشنبه شب انتاریو منطقه ای بهداشت عمومی واحد گزارش شد 1,636 تایید یا presumptive موارد COVID-19 با 24 مرگ و میر.

کل ستاره تعداد از آخرین مکان برگه ها و اخبار ارسال شده به وب سایت های انتاریو 34 سلامت عمومی واحد شد تا 197 موارد از شنبه شب 13.7 درصد تک روز افزایش دهد.

روز یکشنبه دو انتاریو مناطق گزارش اول خود را در مرگ و میر ناشی از COVID-19. رنفرو شهرستان بهداشت عمومی واحد شمال شرق اتاوا گزارش داد مرگ یک زن در 90s که ساکن یک خانه بازنشستگی در پمبرک. در جای دیگر لمبتون بهداشت عمومی واحد را پوشش می دهد که سارنیا و مناطق اطراف آن گزارش مرگ دو بيمار در 80s یکی که فوت دوشنبه دیگر در روز یکشنبه ، آزمون برای هر دو آمد مثبت در یکشنبه, بهداشت عمومی واحد گزارش شده است.

این COVID-19 اپیدمی رشد کرده است به سرعت در استان در طول این هفته و در تمام 34 مناطق در حال حاضر گزارش موارد تایید شده.

لمبتون یکی از مناطق مختلف به گزارش تیز پرش در موارد بیش از دو برابر به 21 مورد از 10 افزایش سلامت واحد نسبت به افزایش ظرفیت برای تست توسط بهداشت عمومی انتاریو labs.

این Haldimand-Norfolk واحد بهداشت جنوب همیلتون گزارش حتی تندتر تک روز افزایش به 23 مورد از پنج. هفت نفر از کسانی که تست مثبت بودند در یک خانه بازنشستگی و بلند مدت-مرکز مراقبت در Hagersville.

تعداد موارد گزارش شده توسط واحد بهداشت بطور قابل توجهی بالاتر از کل گزارش این استان در اوایل یکشنبه. استان گزارش شده 1,355 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 با 21 مرگ — یک-روز افزایش 211 موارد از قبل حساب کند.

این استان که در زمینه انتشار یک به روز رسانی هر روز صبح نیز گزارش شده کاهش قابل توجهی در تعداد بیماران برای آنها COVID-19 تست گرفته شده بود اما هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. که پرونده کاهش حدود 1,500 ناتمام آزمون به 7,203.

این استان همچنین گزارش داد تا کنون بزرگترین مجموع روزانه از اتمام آزمون در بیش از 7,500.

یک ستاره تجزیه و تحلیل منتشر شده جمعه انتاریو یافت می شود ممکن است از دست رفته یک سوم یا بیشتر از COVID-19 موارد به عنوان تست جمع شدن رشد کرده است.

همانطور که از پنج شنبه شب, پنج بهداشت عمومی واحد در منطقه تورنتو بزرگ گزارش شد 1,050 موارد COVID-19 از جمله 10 مرگ و میر. در همان زمان هفته گذشته آنها گزارش شده بود 415 موارد سه کشنده است.

ستاره tallying بهداشت عمومی واحد مورد گزارش در هر شب. این تعداد در نظر گرفته شد در 10:00 بعد از ظهر روز یکشنبه, مارس 29:

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر
Ed Tubb
اد و اقبال تب است انتساب سردبیر و نویسندگان متمرکز بر جرم و عدالت است. او در تورونتو. او در توییتر دنبال: @edtubb


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب