انتاریو COVID-19 موارد سنبله در ویندزور-Essex, اتاوا و در میان کسانی که زیر سن 44

خونتان عفونت در ویندزور-اسکس و اتاوا در حال بارگیری یک افزایش اخیر در انتاریو COVID-19 مورد اعداد که هنوز احسا

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

خونتان عفونت در ویندزور-اسکس و اتاوا در حال بارگیری یک افزایش اخیر در انتاریو COVID-19 مورد اعداد که هنوز احساس می به طور مساوی در سراسر استان است.

با توجه به ستاره تعداد کلی رای از عفونت شروع به افزایش دوباره در این استان پس از کاهش از طریق نیمه اول تیر ماه. همانطور که از شنبه, انتاریو 34 منطقه ای بهداشت و درمان واحد گزارش شده بود به طور متوسط 158 موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته است. که تا حدود 35 درصد از جولای 12 — هنگامی که همان میانگین آمار اخیر از 117 نفر روزانه — اما هنوز هم به خوبی از اوج نزدیک به 600 در هر روز در اواخر ماه آوریل است.

در یک صدای جیر جیر, وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت گفت: دو سوم از روز شنبه عفونت های جدید در میان مردم تحت 44. او همچنین تبلیغ یک "نقطه عطف" گفت: این استان به تصویب دو میلیون تکمیل COVID-19 انجام شد.

بر خلاف در مارس اوج افزایش اخیر بوده است که سوخت توسط تعداد فزاینده ای از عفونت در خارج از GTA. برای دومین روز متوالی, Windsor-اسکس گزارش بیشترین تعداد در استان: 32 سکس با تورنتو است که بسیار بزرگتر از جمعیت است و در ادامه به دیدن مورد شمارش سقوط به پایین ترین سطح از اواخر ماه مارس است.

The Windsor-اسکس واحد بهداشت همچنان ادامه دارد به گزارش تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید در میان farmworkers روزانه; واحد می گوید آن را پیدا کرده است 10 فعال محل شیوع بیماری از جمله شش در مزارع.

اتاوا گزارش سوم-جدید ترین عفونت شنبه در 28. اواخر ماه گذشته, پایتخت کشور بود و به طور منظم در پایین تک رقمی; در هفته گذشته واحد دیدم به طور متوسط 25 تن در روز است.

اتاوا یکی از 24 واحد برای ورود به فاز 3 از بازگشایی در ژوئیه 17. ویندزور-اسکس تورنتو و بقیه GTA ها هنوز به مرحله 3.

کبک که به تازگی افزایش یافته و آزمایش ظرفیت به بیش از 16,000 یک روز, گزارش 171 مورد جدید در روز شنبه.

همانطور که از 5 p. m. روز شنبه, Ontario, واحد بهداشت گزارش شده بود در مجموع 40,619 تایید و یا احتمالی موارد با 2,794 مرگ و میر بالا 128 موارد و مرگ دو نفر در 24 ساعت. هر دو مرگ و میر گزارش روز شنبه آمد در تورنتو است.

در آن صبح روز رسانی, استان گزارش شده 97 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 از جمله 30 در بخش مراقبت های واحد از آنها 21 در ونتیلاتور — همه میان پایین ترین در مجموع این استان گزارش شده از اوایل ماه آوریل است.

این استان می گوید اطلاعات آن دقیق است تا 4 بعد از ظهر روز قبل ، همچنین این هشدار که آخرین آن تعداد از مجموع مرگ و میر ممکن است ناقص و یا تاریخ به دلیل تاخیر در سیستم گزارش دهی و گفت که در این رویداد از یک اختلاف "اطلاعات منتشر شده توسط (واحد بهداشت) باید در نظر گرفته ترین تا به امروز است."

ستاره تعداد شامل برخی از بیماران گزارش شده به عنوان "احتمالی" در مورد معنی آنها علائم و تماس با ما و یا سفر تاریخ است که نشان می دهد آنها به احتمال بسیار زیاد باید از این بیماری است اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مثبت آزمایشگاه تست.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر
Ed Tubb
اد و اقبال تب است انتساب سردبیر و نویسندگان متمرکز بر جرم و عدالت برای ستاره. او در تورونتو. او در توییتر دنبال: @edtubb


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de