نیویورک گسترش حکومت نظامی تمام هفته; شهردار می گوید هیچ به گارد ملی

شهر نیویورک تمدید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته و ممنوع بسیار منهتن ماشین ترافیک یک شبه به مقامات تلاش سه

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

شهر نیویورک تمدید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته و ممنوع بسیار منهتن ماشین ترافیک یک شبه به مقامات تلاش سهشنبه به stanch تخریب و در حال رشد شکایات که این کشور بزرگترین شهرستان شد و وضعیتی وخیم از کنترل خارج شده شب شب.

پس از هرج و مرج فوران دوباره یک شب در میان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ — با وجود 11 بعد از ظهر حکومت نظامی — شهردار بیل د Blasio دو برابر پایین در سراسر شهر بود اما حکومت نظامی را رد کرد و اصرار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی.

اداره پلیس اعلام کرد این اجازه را می دهد که هیچ وسیله نقلیه ترافیک در جنوب 96 خیابانی در منهتن پس از منع رفت و آمد هر چند ساکنان ضروری کارگران اتوبوس و کامیون تحویل معاف بودند.

"ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب" د Blasio, یک دموکرات گفت: در اعلام کرد که 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد باقی خواهد ماند از طریق پنج شنبه.

به عنوان او صحبت کرد در شهر میدتاون منهتن بود pocked با شکست مغازه با macy's فروشگاه گل سرسبد در میان کسانی رسید. یک گروهبان پلیس در بیمارستان بستری شد پس از برخورد با یک خودرو در برانکس که در آن مردم آج شنبه بین شکسته به ساختمان و سوخته ماشین در Grand تلاقی چند خیابان یا جاده یک شاهراه تجاری.

"این است که جامعه ما" نلسون Bauza گفت: او به عنوان بازرسی آسیب به خود فروشگاه. "من روابط خوبی با مردم در این جامعه و برای انجام این کار, آن را می سازد هیچ حس."

خشونت و تهدید به تحت الشعاع قرار دادن خشم بیش از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

تظاهرات از سر گرفته شد روز شنبه در نقاط اطراف شهر به عنوان تجار سوار کسب و کار خود را.

در حالی که de Blasio اصرار شهرستان که قرار دادن یک توقف به خشونت و خرابکاری است که تا حد زیادی خدشه دار مسالمت آمیز تظاهرات توده ای در اطراف فلوید مرگ هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور و فرماندار دموکرات گذاشته و به شهر را از دست داده و به ضرب وشتم تا کنون.

"NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته" کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی. "نگاهی به فیلم ها. این یک رسوایی است."

او گفت: شهردار بود و کم بها دادن به مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس نبود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

کومو اظهارات خشم اداره پلیس نیویورک بالاترین-رتبه بندی لباس شخصی عضو ارشد گروه ترنس موناهان. ماموران پلیس "با دادن خون خود را برای حفظ این شهر امن" او گفت: New York Post, و اضافه کرد که او شده است می خواهم در برخورد با یک دوچرخه و خون آلود خود را در حالی که دستگیری مظنون دوشنبه شب. کومو ریچارد حادثه ای سخنگوی بعد گفت: فرماندار "دارای احترام و اعتماد به نفس در NYPD" و احساس شهردار باید بیشتر افسران در خیابان.

Unprompted, Cuomo آورده تا امکان استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به جای شهردار و استقرار گارد ملی بیش از ده بلزیو این اعتراض پس از آن بلافاصله به ضرب گلوله این ایده از نظر قانونی به عنوان غیر عملی و غیر ضروری است.

در توییتر تهمت خواست تا 7 بعد از ظهر حکومت نظامی و استقرار گارد ملی در شهر مادری خود.

"این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. سریع عمل می کنند!," او نوشت.

اما د Blasio گفت: NYPD بود "بهترین مجهز" برای رسیدگی به lawbreaking با این استدلال که در آوردن گارد ملی را به خطر انداخته سوخت بدتر درگیری در یک شهر در لبه.

"ما آن را پشیمانی اگر ما به خارج از نیروهای مسلح," او گفت:. "هنگامی که شما را در افرادی که آموزش دیده برای این شرایط اما هنوز هم با لود سلاح قرار داده و تحت وحشتناک استرس واقعا بد چیزهایی اتفاق می افتد."

که زده تشکر. حداکثر رز, استاتن آیلند دموکرات و یک عضو گارد ملی ارتش به عنوان "توهین آمیز مرزی."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"این نیست برای تظاهرات مسالمت آمیز آن را برای کمک به مردان و زنان از NYPD با حکومت نظامی و برای او به تلفیق این دو کاملا نادرست" رز گفت.

این ضرب وشتم گذشته بیش از چهار شب به وضوح به چالش 36,000-افسر نیروی انتظامی است که شهرت به عنوان یک عضلانی به خوبی منابع سازمان است که رانده شده پایین جرم و جنایت و مواجه کردن تهدیدهای تروریستی در این کشور را بزرگترین شهرستان.

دوشنبه شب و بامداد سهشنبه پلیس دوباره تلاش برای نگه دارید تا با چه رسد به جلو از غربت گروه از مردم ضربه راه خود را به مغازه ها از جمله میسی گل سرسبد منهتن فروشگاه.

د Blasio گفت: این شهرستان تا به حال انتظار می رود مشکلات دورتر از مرکز شهر عنوان کرده بود که شب قبل اتفاق افتاده و "تنظیمات ساخته شد" هنگامی که مقامات متوجه شدم که نقاط داغ تا به حال منتقل شده است.

خرابکاری که زده در برانکس نگه داشته و گفت: ""ما در حال رفتن به ضربه این فروشگاه, ما در حال رفتن به این فروشگاه و آن را نمی باید در هر منظور و به آن" فلیکس گونزالس به یاد می آورد سه شنبه به او کمک کرد تا رفت و برگشت نوار آب نبات لفافه بطری آب و بلیط بخت آزمایی از داروخانه طبقه. او در میان ده ها تن از داوطلبان کمک به پاک کردن بخشی از گراند اجتماع.

نزدیک به 700 نفر دستگیر شدند و یک شبه و چند تن از ماموران مجروح شدند. یک گروهبان زده شد hit-and-run راننده در برانکس و در بیمارستان بستری شد جدی اما شرایط با ثبات پلیس گفت:. ویدئو همچنین نشان داد یک گروه از افراد هدف قرار دادن یک افسر پلیس با قطعه خرابه تا زمانی که او خود را کشیده و اسلحه به آنها زد.

این شهر را به نظر می رسد را ساخته اند پیشرفت جمعه محدود کردن درگیری های خشونت بار بین پلیس و گروه های زیادی از تظاهرکنندگان. موناهان clasped دست با معترضان و در زمان زانو شنبه در منهتن.

پشت در برانکس در شنبه گونزالس گفت: او را دیدم رسند مردم از محلات مختلف خود به خود نشان می دهد تا برای کمک به.

"آنها فقط تا رو جارو کردم و سطل زباله و کیسه های زباله و شروع به تمیز کردن تا" گونزالس گفت. "من تا به حال به بیرون می آیند."

___

وینو گزارش از آلبانی. کمک در ارتباط بودند مطبوعات نویسندگان Michael R. سیساک جیم Mustian تام هیز و کارن ماتیوز در نیویورک و مایکل هیل در آلبانی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب