پرستاری صفحه اصلی انجمن می پرسد برای 10 میلیارد دلار در فدرال Coronavirus بودجه امداد

بزرگنمایی این تصویر دو کارگر رویکرد ورود به زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. در مارس 13. یک انجمن

توسط MINERALNEWS در 18 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

دو کارگر رویکرد ورود به زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. در مارس 13. یک انجمن است که نشان دهنده خانه های پرستاری برای درخواست میلیاردها دلار در فدرال بودجه امداد برای مقابله با کروناویروس بحران است. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تد S. وارن/AP

با بیش از 11 ، 000 ساکن مرگ و میر, خانه سالمندان تبدیل شده اند کانون COVID-19 بحران است. در حال حاضر آنها در حال درخواست دولت فدرال برای کمک 10 میلیارد دلار ارزش کمک کند.

این انجمن بهداشت آمریکا به سازمان تجارت برای بسیاری از خانه های پرستاری به نام تاثیر در دراز مدت مراقبت از امکانات "ویرانگر است." در نامه این هفته به سازمان مدیریت اضطراری فدرال و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, آنها برای درخواست دولت فدرال برای تعیین تسکین کمک های مالی از مراقبت های عمل برای خانه های پرستاری راه آن است و بیمارستان ها.

پول می تواند مورد استفاده برای تجهیزات حفاظت فردی (حقوق به صورت گسترده کارکنان و خطر پرداخت. علاوه بر این برخی از وجوه را تا درآمد از دست رفته برای خانه های پرستاری شده اند که قادر به اعتراف ساکنان جدید به دلیل شیوع.

Ahca صحبت نیز می خواهد خانه های پرستاری برای دسترسی بیشتر به تست و برخی از اعضای کنگره می خواهند که بیش از حد. این هفته 87 اعضای مجلس نمایندگان فرستاده خود نامه به آذر و همچنین به Seema Verma مدیر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که مقررات مربوط به خانه های سالمندان. این نامه می پرسد این ادارات به طور مستقیم متحده — که با دریافت میلیاردها دلار برای افزایش تست — را در اولویت قرار تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در این نامه همچنین اشاره می کند که خانه های پرستاری در حال حاضر نیاز به در گزارش خود تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما آنها نمی تواند به طور معنی داری انجام این کار مگر اینکه آنها می توانید هر کس در این تاسیسات است.

دموکرات ها در هر دو مجلس سنا و مجلس نیز در قانون در نظر گرفته شده تا همه چیز را امن تر برای هر دو خانه سالمندان کارکنان و ساکنان. این لایحه نیاز به خانه های پرستاری را به طیف وسیعی از اقدامات از ارائه بهتر پیشگیری از عفونت برای تهیه کافی, دنده محافظ برای حفاظت از ساکنان را از حق بازگشت به خانه سالمندان پس از آنها بوده ام برای درمان COVID-19 در یک بیمارستان است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب