NTSB انتشار عکس از کوبه برایانت هلیکوپتر پرواز به ابر قبل از سقوط و دیگر تصاویر

به عنوان بخشی از تحقیقات مقدماتی به کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط ملی ایمنی حمل و نقل منتشر شد, یک تصویر از هلی کوپتر پرواز تحت شرایط ابری در مدت کوتاهی قبل از آن آمار یک تپه در کالاباساس.

این گزارش همچنین شامل عکس نشان دادن دید ضعیف در منطقه کالاباساس در زمان تصادف. آب و هوا یکی از علل بالقوه تصادف مورد بررسی قرار می شود هر چند هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.

محققان تا به حال خواسته عمومی برای تصاویر از, شرایط آب و هوا در زمان تصادف در صبح روز ژانویه ، 26 و برخی از کسانی که آزاد شدند جمعه. به گفته شاهدان دید شده بود بسیار ضعیف زمانی که آنها شنیده هلی کوپتر با شدت بهم زدن به دامنه کوه.

گزارش مقدماتی گفت: هیچ نشانه ای از خرابی موتور, معنی هلی کوپتر نمی از دست دادن قدرت قبل از آن ضربه تپه.

تبلیغات

این NTSB به ذکر است که فیلم ها و عکس ها از “مجسم مه و پایین ابرها پنهان hilltops.” گزارش مقدماتی بارها و بارها اشاره کرد که خلبان تلاش کرده بود با پایین ابر سقف.

Screen Shot 2020-02-07 at 3.36.46 PM.png

به تازگی منتشر شده تصویر را نشان می دهد کم ارتفاع لایه دریایی در نزدیکی محل سقوط.

(NTSB)

یک شاهد عینی در یک دوچرخه کوهستان نوین محققان گفت که این منطقه شد و “احاطه شده توسط غبار” و این که او شنیده صدای هلیکوپتر و دیدم آبی و سفید هلی کوپتر ظهور از ابرها عبور از چپ به راست.

در سال 1991 Sikorsky S-76B حمل پدر و مادر و مربیان و بازیکنان به جوانان بسکتبال بازی در برایانت Mamba آکادمی در هزار اوکس. کسانی که جان در تصادف آتشین شامل برایانت 13-year-old daughter Gianna; Christina Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; همراه با خلبان Ara Zobayan.

تبلیغات

بر اساس این گزارش اصلی تاثیر دهانه شد در 34 درجه شیب و اندازه گیری 24 فوت 15 فوت عرض و 2 پا عمیق است.

Screen Shot 2020-02-07 at 3.37.04 PM.png

یک عکس از یک ساکن را نشان می دهد مه در نزدیکی محل سقوط.

(NTSB)

“سؤال اصلی و روتور دم مجامع یافت آسیب سازگار با صفحه چرخش در تاثیر. نقطه اولیه شامل تاثیر بسیار تکه تکه کابین و کاکپیت باقی مانده” در این گزارش اشاره کرد. اصلی خرابه حدود 127 پا از تاثیر دهانه.

موتورهای یافت شد دروغ وارونه در منطقه سوخته. “قابل مشاهده بخش از موتورهای نشان داد هیچ شواهدی از یک uncontained یا فاجعه بار داخلی شکست” این گزارش گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر