کره شمالی گزارش 1 مورد مشکوک به از Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر مردم تماشای تلویزیون نمایش یک فایل تصویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم تماشای تلویزیون نمایش یک فایل تصویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک برنامه خبری در سئول ایستگاه راه آهن در سئول کره جنوبی در 24 ژوئن سال 2020 است. Ahn Young-joon/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Ahn Young-joon/AP

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong تحت مستند پس از یک فرد مشکوک به کروناویروس در بازگشت از کره جنوبی.

کیم اعلام وضعیت اضطراری و آن را به نام یک "وضعیت بحرانی که در آن باطل ویروس می توان گفت که وارد کشور" کره شمالی دولت خبرگزاری KCNA گزارش شده است.

Kaesong که در نزدیکی مرز با کره جنوبی و در حدود 100 مایلی جنوب کره شمالی پیونگ یانگ پایتخت.

گزارش خبرگزاری دولت فردی که پناهنده به کره جنوبی سه سال پیش آمد در سراسر نظامی مرزی که جدا از دو کره با علائم که پیشنهاد Covid-19.

پس از اجرای چندین آزمون مقامات بهداشتی قرار دادن فرد و هر مخاطبین تحت قرنطینه و همچنین به عنوان کسانی که در Kaesong در پنج روز گذشته, دولت, رسانه ها گزارش شده است.

اگر مورد تایید بود coronavirus آن خواهد بود که برای اولین بار صورت رسمی اذعان کرد کره شمالی مقامات. این کشور در عین حال به گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 ادعای شک توسط کارشناسان خارج از.

در روزهای اولیه از coronavirus بحران پیونگ یانگ می گوید که بسیج به سرعت به مبارزه با آن "ملی بقا."

NPR آنتونی کوهن گزارش در ماه فوریه که کره شمالی خود را بسته مرز و برش حمل و نقل با کشورهای همسایه خود چین و تمدید آن دوره قرنطینه از 15 تا 30 روز و محدود به فعالیت های دیپلماتیک خارجی و بین المللی سازمان کارکنان در پیونگ یانگ.

گزارش ها نشان می دهد که بسته شدن مرز با چین و کره شمالی و شریک تجاری اصلی باعث شده است که فعالیت های اقتصادی به رکود و قیمت ها افزایش می یابد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de