کارولینای شمالی گزارش بالاترین یک روز سنبله از COVID-19 موارد

بزرگنمایی این تصویر کارولینای شمالی' وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز شنبه اعلام کرد که آن را ضبط کرد

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

کارولینای شمالی' وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز شنبه اعلام کرد که آن را ضبط کرده 1,107 عفونت های جدید دولت بالاترین یک روز سنبله پس از وقوع آغاز شد. جری بروم/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جری بروم/AP

کارولینای شمالی گزارش بالاترین یک روز سنبله در COVID-19 موارد توسعه می آید که یک روز پس از اینکه دولت وارد فاز دوم آن از دوباره باز کردن.

در بیانیه روز شنبه وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش 1,107 عفونت – حدود 250 موارد بیشتر از دولت گذشته بیشترین روزانه شمارش.

"این است که قابل توجه و مربوط به افزایش گفت:" وزارت کار مندی کوهن. "همانطور که ما به یک تعطیلات آخر هفته لطفا تمرین سه Ws – پوشیدن چهره و پوشش صبر شش فوت از هم جدا و شستن دست های خود را اغلب. وقتی که می آید به سلامت ما, ما نیاز به کار با هم برای حفاظت از خانواده و دوستان و همسایگان."

سنبله در موارد جدید تأکید چالش است که در سراسر کشور روبرو هستند که وزن آنها هنگامی که به سهولت و محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

کارولینای شمالی در حال صرف دو هفته در فاز اول بازگشایی قبل از ورود به مرحله دوم در روز جمعه. فاز دو برداشته دولت stay-در-خانه نظم و اجازه کسب و کار خاص به راه اندازی مجدد و یا گسترش عملیات در یک ظرفیت محدود.

در اعلام کاهش محدودیت های مقامات اشاره کرد که اگر چه "به طور کلی شاخص های کلیدی پایدار باقی می ماند," باقی مانده وجود دارد "ادامه داد: افزایش روزانه مورد می شمارد." یک بیانیه به همراه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر فرمان اجرایی صادر شده در چهارشنبه گفت: دوباره باز خواهد بود بیشتر از متوسط تلاش از ابتدا پیش بینی.

"کارولینای شمالی با استفاده از این اطلاعات برای هدایت تصمیم گیری های ما در مورد زمانی که برای بلند کردن COVID-19 محدودیت و به طور کلی ما شاخص های کلیدی پایدار باقی می ماند," کوپر, حزب دموکرات گفت. "امن تر در خانه در فاز 2 یکی دیگر از دقیق گام به جلو و ما را به ادامه مصرف این ویروس به طور جدی برای جلوگیری از خطرناک سنبله در عفونت."

منظور اجرایی اجازه کسب و کار مانند رستوران ها سالن ها و آرایشگران به باز کردن در 50 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله و نیاز به تمیز کردن در محل. میله ورزشگاه و سینما بودند به باقی مانده است ،

این منظور نیز دربسته در محیط تجمع جرم در 25 مردم برای, در بیرون سالن در حالی که داخل شد محدود به 10.

وی به عنوان بسیاری از نقاط ایالات متحده دیده می شود یک کاهش عمومی در عفونت های جدید و مناطق دیگر – مانند لوس آنجلس و شیکاگو و واشنگتن – گزارش فلات است.

همانطور که از شنبه کارولینای شمالی گزارش شده حداقل 22,725 coronavirus عفونت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب