هیچ کس نمی داند آنچه در تایلند انجام شده است اما تا کنون این کار

بانکوک—هیچ کس نمی داند دقیقا به همین دلیل تایلند بخشوده شده است.است اجتماعی فاصله تعبیه شده در فرهنگ تایلندی —

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

بانکوک—هیچ کس نمی داند دقیقا به همین دلیل تایلند بخشوده شده است.

است اجتماعی فاصله تعبیه شده در فرهنگ تایلندی — عادت پستال دیگران با وای یک prayerlike حرکت به جای کامل آغوش — که مانع از فراری انتقال coronavirus اینجا ؟

آیا اولیه تایلند تصویب ماسک صورت همراه با قوی سیستم مراقبت های بهداشتی بلانت ویروس تاثیر? آن را در هوای آزاد, شیوه زندگی بسیاری از تایلند و یا خود را در نرخ نسبتا پایین از قبل موجود شرایط ؟

است وجود دارد یک جزء ژنتیکی است که در آن سیستم ایمنی بدن از تایلند و دیگران در رودخانه مکونگ منطقه مقاوم تر در برابر coronavirus? و یا آن را برخی از کیمیاگری از همه این عوامل است که عایق این کشور از 70 میلیون نفر ؟

یک چیز قطعی است. با وجود هجوم بازدید کنندگان خارجی در اوایل سال از کشورها به شدت ضربه توسط coronavirus تایلند ثبت شده کمتر از 3,240 موارد و 58 مرگ و میر. به عنوان روز پنج وجود داشته است هیچ موارد انتقال محلی برای حدود هفت هفته.

تایلند نرخ پایین از عفونت به نظر می رسد به طور مشترک توسط کشورهای دیگر در رودخانه مکونگ واقع است. ویتنام دارای ثبت نشده یک مرگ است و وارد شده حدود سه ماه بدون یک مورد از جامعه انتقال است. میانمار تایید کرده 336 مورد از این ویروس کامبوج 166 و لائوس فقط 19.

یوننان در جنوب غربی چین در استان که از طریق آن مکونگ جریان قبل از meandering به جنوب شرقی آسیا تا به حال کمتر از 190 موارد است. هیچ کدام فعال هستند در حال حاضر.

"من فکر نمی کنم آن است که در مورد ایمنی و یا ژنتیک به تنهایی," دکتر گفت: Taweesin Visanuyothin این COVID-19 سخنگوی تایلند وزارت بهداشت. "این است که با فرهنگ. تایلندی مردم لازم نیست که تماس بدن که ما خوش آمد می گوید هر یک از دیگر.

"این است که چگونه این کشورها در منطقه مکونگ خوش آمد می گوید هر یک از دیگر به عنوان" Taweesin اضافه شده است.

آن را نمی همیشه نگاه بسیار خوش بین است. در ژانویه تایلند تایید کرد اولین بار در جهان مورد کوروناویروس در خارج از چین در یک توریست از ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

موج دیگری از عفونت های راه اندازی شد توسط مردم پس از رسیدن از ژاپن و اروپا و ایالات متحده است. یک بوکس تایلندی رویداد تبدیل به یک superspreader رویداد. اما پس از یک مستند به اجرا گذاشته شد در ماه مارس سازندگان: کسب و کار و مدارس داخلی انتقال فروکش کرد. همه از تایلند موارد اخیر بوده است در میان افرادی که وارد شده از خارج از کشور.

دکتر Wiput Phoolcharoen یک متخصص سلامت در دانشگاه Chulalongkorn در بانکوک است که تحقیق شیوع کروناویروس در پاتانی در جنوب تایلند اشاره کرد که بیش از 90 درصد از کسانی که تست مثبت وجود دارد بدون علامت بسیار بالاتر از حد نرمال است.

"آنچه ما در حال مطالعه است که سیستم ایمنی بدن" او گفت:.

Wiput گفت: تایلند و دیگر مردم از این بخش از آسیای جنوب شرقی بودند بیشتر مستعد ابتلا به برخی از موارد جدی از تب دانگ یک پشه-borne virus از کسانی که از قاره های دیگر.

"اگر سیستم ایمنی بدن ما در برابر تب دانگ هستند چرا نمی توانید سیستم ایمنی بدن ما در برابر COVID بهتر شود؟"

اگر چه تایلند بيمارستان شده اند غرق coronavirus بیماران گردشگری این کشور وابسته به اقتصاد شده است ضرب و شتم.

در مارس تایلند ممنوع تقریبا در تمام پروازهای ورودی میان سفت مستند. گردشگران داخلی متوقف آینده به بانکوک هنگامی که جهان پر بازدید ترین شهرستان است. تایلندی گردشگری و ورزشی وزارت تخمین می زند که 60 درصد از کسب و کار مهمان نوازی می تواند تا پایان سال است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد تایلند را کوچک حداقل 6.5 درصد در سال جاری. بیش از هشت میلیون تایلند ممکن است از دست دادن شغل خود و یا درآمد در سال 2020 بانک جهانی گفت: در یک کشور در حال حاضر شکاف توسط یک خمیازه کشیدن شکاف بین فقیر و غنی.

تایلندی خانواده برخی از بالاترین بدهی بار در آسیا بیشتر از جان گذشته اند تا در صف معابد بودایی برای یارانه برنج.

پس از یک وعده داده شده پرداخت اضطراری بودجه دولت بود گرفتار در بوروکراسی یک زن بلعیده سم موش در خارج از یک ساختمان دولت است. او جان سالم به در برد اما خودکشی ها در تایلند.

COVID تایلند کمک یک موسسه خیریه در پی این بیماری همه گیر شده است هولناک, درخواست از تایلند با تنها یک یا دو دلار در سمت چپ در حساب های بانکی خود گفت: ناتالی Narkprasert یکی از گروه بنیانگذاران.

این کشور جمعیت زیادی از کارگران مهاجر بسیاری از کشورهای همسایه میانمار و کامبوج نیز صدمه زدن به. در حالی که برخی از افراد موفق به آن را قبل از مرز بسته دیگران گیر در تایلند بدون دستمزد از شغل خود به عنوان هتل, پاک کننده آشپزخانه دست و غرفه مواد غذایی اپراتورهای.

"اکنون زمانی است که مردم می خواهند به کمک بیشتر به دلیل آن بوده است و آن را نمی خواهید برای دریافت بهتر" ناتالی گفت.

یک حس عادی به تازگی بازگشت به تایلند. مدارس بازگشایی شد, با کودکان با پوشیدن ماسک و تحصیل در فاصله خروجی میز. و در اوایل ماه جولای اولین تعطیلات آخر هفته در ماه — سال نو تایلندی جشن لغو شد در ماه آوریل — درخواست یک چشم انداز مثبت در گردشگری داخلی.

تایلند نیز مجاز قطره ای از اتباع خارجی به کشور است. اما با ورود افراد جدید می آید خطر سرایت.

این هفته مصر خلبان نظامی تایید شد که آزمایش مثبت برای coronavirus او پس از نقض قرنطینه و بازدید مراکز خرید در یک شهر ساحلی. برخی از مدارس در این منطقه در حال حاضر بسته شده دوباره. دو تن از فعالان که در اعتراض به دولت را از دست داده و قرنطینه تخلف دستگیر شدند روز شنبه برای contravening تایلند فرمان اضطراری.

سوالات هم مطرح شده در مورد اینکه چرا کارگران مهاجر که تبعید شدند از تایلند به خانه وارد و بلافاصله آزمایش مثبت برای این بیماری وجود ندارد و شامل شدن در این مقام تایلندی تعداد coronavirus موارد است. تایلند تست نرخ نسبتا پایین باقی می ماند.

"با این بیماری هنوز هم بلندی گفت:" Taweesin وزارت بهداشت سخنگوی "ما باید برای نگه داشتن گارد ما است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن