هیچ handshakes: شیوع ویروسی ام آی فایو آسیایی, مکان های عبادت

مانیل فیلیپین - محبوب کلیسای کاتولیک در فیلیپین نزدیک به نیمی از pews خالی شد برای یکشنبه جرم است. چند صد نفر

توسط MINERALNEWS در 26 بهمن 1398

مانیل فیلیپین - محبوب کلیسای کاتولیک در فیلیپین نزدیک به نیمی از pews خالی شد برای یکشنبه جرم است. چند صد نفر از نمازگزاران که نشان داد تا خواسته شد به خودداری از دادن دیگران دست و یا نگه داشتن آنها را در هنگام نماز به جلوگیری از گسترش این ویروس است که آغاز شده در چین.

در هنگ کنگ کاردینال جان محترم تانگ پوشیدن ماسک اعلام کرد تعلیق عمومی توده ها به مدت دو هفته و خواست churchgoers به جای تماشای آنها را آنلاین.

معابد بودایی کلیساهای مسیحی و مسلمان به مساجد دستور داده شده است كه پس از بسته Jan. 29 در سرزمین اصلی چین که در آن جدید کروناویروس فشار برای اولین بار شناسایی شده در مرکز ووهان تحت یک سفارش برای جلوگیری از "جمعی فعالیت های مذهبی."

محدودیت و کاهش جمعیت مذهبی در مکان هایی متنوع از عبادت تاکید میزان ترساندن بیش وقوع است که نفوذ بسیاری از جنبه های زندگی در سخت ضربه, منطقه. این ویروس به کشته شدن بیش از 1500 نفر و آلوده بیش از 67,000 دیگران عمدتا در چین که در آن چندین شهر هستند که خانه را به بیش از 60 میلیون نفر از مردم قرار داده شده اند و تحت مستند در یک اقدام بی سابقه تلاش برای مهار این بیماری است.

اما سه نفر از مرگ و میر شده است در چین. ژاپن و هنگ کنگ و فیلیپین گزارش یک مرگ و میر در هر.

در ژاپن که در آن معابد بودایی و شینتو عالیات هستند توریستی یک کاهش شدید در تعداد بازدید کنندگان خارجی بوده است قابل لمس شکست. در به طور معمول محبوب Suzumushi یا جیرجیرک, معبد, نشانه خوانده "با توجه به تاثیر COVID-19 هیچ انتظار می رود" استفاده از نام داده شده به این بیماری توسط سازمان بهداشت جهانی است.

"ما جذب با محله های کشیش نشین و بسیاری از مردم دیگر. ما می دانیم که صحبت از شهر است که واقعا این ویروس و واضح است که بسیاری از ترس گفت:" برگرد. Siegfred Arellano یک کشیش در Binondo کلیسا در پایتخت فیلیپین چینی.

حضور در توده Arellano گفت: "واقعا کاهش یافته است."

پس از مشاوره کارشناسان بهداشت و درمان در این کنفرانس اسقف های کاتولیک فیلیپین اعلام کرد مراحل اواخر ماه گذشته برای مبارزه با ویروس. Churchgoers شد, توصیه برای جلوگیری از دست تماس ها و دریافت عشای ربانی که نماد بدن عیسی مسیح در دست به جای دهان.

گفتند آب مقدس باید جایگزین اغلب در کلیسا stoups و یک محافظ پارچه نصب شده در کوره جدا کشیش و نمازگزاران در اعترافی جعبه.

در هنگ کنگ تانگ در ابتدا مورد تایید اقدامات احتیاطی که شامل یک انتخاب برای churchgoers برای تماشای یکشنبه انبوه آنلاین. کسانی که تصمیم گرفتند برای رفتن به کلیساها خواسته شد به پوشیدن ماسک و گفت که "آواز خواندن در حالت تعلیق است" به جز برای کوتاه سرودهای مانند "Allelulia." این ویروس جدید است گسترش از طریق قطرات تنفسی به گفته مقامات بهداشتی.

او بعدها اعلام کرد که دو هفته تعلیق از توده ها کرد و گفت: این حرکت بسیار مهم بود برای سرکوب شیوع و خواسته هنگ کنگ 400,000-قوی جامعه کاتولیک به وحشت نیست.

جمعیت نیز نازک در بانکوک محبوب Wat Pho, یک صد ساله معبد بودایی پیچیده شناخته شده برای خود غول پیکر خمیده بودا. این معبد به طور معمول بازدید هزاران نفر از گردشگران بسیاری از آنها در طول اوج فصل مسافرت از دسامبر تا فوریه اما تعداد زیادی از بازدید کنندگان و همچنین به عنوان مردم محلی به دور مانده پس از وقوع آغاز شد گفت: فرا ماها Udom Panyapho یک راهب مسئول گردشگری در معبد.

کلیسای پروتستان در سئول بسته خود را درب ها و روشن به طور کامل آنلاین عبادت خدمات پس از یکی از پیروان آن آزمایش مثبت برای این ویروس در Jan. 30.

دیگر کلیساهای پروتستان در کره جنوبی باید اسپری خود را در سالن ها و اتاق ها با مواد ضد عفونی کننده ها لغو کودکان مدرسه کتاب مقدس برنامه ها و خواسته پیروان برای به حداقل رساندن اجتماعی. صدها نفر از کلیساهای کاتولیک در این کشور را متوقف استفاده از آب مقدس stoups اجازه churchgoers به پوشیدن ماسک در توده های مردم و دلسرد کسانی که با علائم شبه آنفولانزا و یا کسانی که از کشورهای با تایید موارد عفونت از حضور در.

بر خلاف مناطق عمومی مانند مراکز خرید و مراکز تفریحی و پارک ها دلسرد مؤمن از رفتن به مکان های خود را از عبادت و اعمال محدودیت های دیگر در سایت های مقدس می تواند فوق العاده حساس است. در میان خطرات برخی از جانبازان در نظر رفتن به مراسم دینی به عنوان یک آزمون از ایمان است.

"این ویروس نمی تواند تعدیل ایمان من" گفت: Rey Gilber 55 ساله و پدر دو فرزند که به جرم در Binondo کلیسا در مانیل با خانواده اش. "خدا است که همیشه وجود دارد و نمی خواهد رها ما است."

کلید مسجد در مالزی پوتراجایا پایتخت اداری از و دو نفر دیگر از مساجد به طور خلاصه بسته درهای خود را در ماه گذشته به غیر مسلمان در میان بازدید کنندگان این ویروس را بترساند اما بعد از بازگشایی بعد از نخست وزیر Mahathir محمد به نام حرکت غیر مسئولانه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

دهها هزار نفر از قومی هندوها در ضمن جمع آوری آخرین آخر هفته به جشن سالانه جشنواره به نام Thaipusam در مرکزی مالزی ایالت سلانگور مصمم توسط outbreak. مالزی گزارش شده 19 مورد از این ویروس است.

هنوز صدها نفر از کارکنان و معبد کارگران همراه با ده ها آمبولانس ایستاده بود. اورژانس های پزشکی پایگاه تاسیس شد به عنوان یک اقدام احتیاطی در غارهای باتو معبد در تپه سنگ آهک که در آن زائران و گردشگران فرود به تماشای جانبازان پیرس پوست خود را با قلاب و سیخ کباب و حمل عرضه می کنند تا یک پرواز 272 گام به معبد.

"ما نمی خواهد به این ویروس به دلیل وجود خدا در اینجا" گفت: Saratha یک 60 ساله و خانه دار است.

بدون درمان در چشم بسیاری از آسیایی ها باید تبدیل به ایمان است.

رهبران مذهبی در سراسر آسیا صادر عمومی نماز برای بیمار به بهبود سرایت به توقف و دولت و بین المللی سازمان بهداشت و درمان به پیدا کردن درمان.

اندونزی بزرگترین کشور با اکثریت مسلمان است, تا به حال هر مورد تأیید و ساکنان در مورد راه رفتن و دعا در گروه پنج بار در روز در مساجد بدون ماسک. بیش از 60 افراد مبتلا به ذات الریه علائم مانند از جمله چند خارجی قرار داده شد و تحت نظارت اما بعد از آزمایش منفی برای ویروس.

اندونزی وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto گفت: ایمنی قوی و سالم در شیوه زندگی و نماز بهترین سلاح در برابر شیوع.

"کلید این است که به نگه داشتن دعا و حفظ ایمنی شما" Putranto گفت. "آیا دست کم گرفتن قدرت از نماز."

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران هارون Favila و Joeal Calupitan در مانیل فیلیپین; Kiko روساریو و Preeyapa Khunsong در بانکوک; کن Moritsugu و جو مک دونالد در پکن; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی; و Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب