نیویورک به گسترش معیارهای تست برای Coronavirus افزایش آنتی بادی آزمایش

بزرگنمایی این تصویر Elmhurst بیمارستان یکی از چهار بيمارستان در شهر نیویورک که در آن کومو گفت: کارگر

توسط MINERALNEWS در 6 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

Elmhurst بیمارستان یکی از چهار بيمارستان در شهر نیویورک که در آن کومو گفت: کارگران در حال تست برای آنتی بادی های مرتبط با کوروناویروس. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد که دولت در حال گسترش است تست برای ویروس. کتی Willens/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کتی Willens/AP

ایالت نیویورک در حال گسترش است معیارهای که تست شده برای coronavirus و همچنین افزایش آنتی بادی آزمایش برای تعیین چه مقدار از جمعیت این ایالت آلوده شده است.

در روز شنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که اولین پاسخ, پزشکی, کارگران و کارمندان ضروری است خواهد بود واجد شرایط برای دریافت آزمون coronavirus. فرماندار همچنین گفت که او خواهد بود اجازه برخی از 5000 مستقل داروخانه ها به عنوان سایت های که در آن آزمون می تواند جمع آوری شده است.

"این افراد شده اند حمل بار و آنها را به معرض عموم در تمام طول این بحران و آنها را در مکان جنوبی" کومو گفت: در حالی که اعلام گسترش معیارهای. "این مردم شما در ارتباط برقرار کردن با."

علاوه بر این دولت ادامه می دهد و تلاش های تست آنتی بادی شامل حمل و نقل کارگران و اجرای قانون است.

کارگران در چهار شهر نیویورک بیمارستان — برخی از سخت ترین ضربه گیر — همچنین می توان آزمایش آنتی بادی آغاز روز شنبه.

را قوت بخشیده تست تلاش می آید همانطور که داده ها نشان می دهد دولت می تواند در حرکت نزولی آن آغاز شده ، تعداد زیادی از مردم از ورود به بیمارستان برای COVID-19 کاهش یافته و به حدود 1,100 جمعه, پایین ترین آن بوده است در 21 روز, فرماندار اعلام کرد.

"آن را به حدود 1100 مورد جدید. تنها در این واقعیت خواهد 1,100 موارد جدید بود نسبتا خوب اخبار درست است؟" کومو گفت.

مرگ و میر ناشی از این بیماری, اما, اندکی افزایش پیدا کردند به 437 روز جمعه از 422 روز قبل.

نقاشی مقایسه به آنفولانزای همه گیر از سال 1918 و جنگ جهانی دوم کومو خواست نیویورکی به ادامه مطیع اجتماعی فاصله محدودیت با اشاره به سختی آن.

"یک صد هزار کمتر عفونت های جدی این چیزی است که 56 روز ما نسبی زندگی را از طریق جهنم را به انجام رسانده است. و این یک معامله از یک دستاورد" کومو گفت.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب