پلیس نیویورک تساوی خشم پس از لباس شخصی پلیس پرتاب معترض به بینام و ون

به اداره پلیس شهر نیویورک در این افزایش انتقاد پس از ماموران لباس شخصی به شدت بازداشت یک زن در یک اعتراض و بري

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

به اداره پلیس شهر نیویورک در این افزایش انتقاد پس از ماموران لباس شخصی به شدت بازداشت یک زن در یک اعتراض و بريدن او از بین برود در یک بینام خودرو در روز سه شنبه.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد مردان زور گرفتن 18 ساله, نیکی سنگ کردن خیابان در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و تنه زدن او را به بینام و نشان پلیس ون. لباس دوچرخه پلیس پس از آن ظاهر می شود و به شکل یک محیط اطراف خودرو را به عنوان تماشاگران فریاد اعتراض.

مردم به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین در مقایسه با حادثه به بحث تاکتیک های مستقر توسط ماموران فدرال در پرتلند سنگ., که در هفته های اخیر مورد استفاده بینام وانت به سرعت و مخفیانه قاپ زنی معترضان از خیابان است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio با انتقاد از سبک, بازداشت, هر چند نه بازداشت خود را نشان می دهد افسران باید انتخاب کمتر اکتان بالا لحظه بازداشت زن است.

"بسیاری از ما را تماشا درد چه اتفاقاتی در پورتلند اورگان است. بنابراین هر چیزی را که حتی کمی نشان می دهد که برای من نگران کننده است و آن نوع از چیزی که ما نمی خواهید برای دیدن در این شهرستان است," او گفت:.

"بود که زمان و مکان به effectuate که دستگیری" د Blasio گفت. "این حس به انجام آن در یک وضعیت که به وضوح در وسط مداوم اعتراض."

پلیس شهر نیویورک در بیانیه ای گفت: اواخر روز سه شنبه که حکم تیم ملی در زمان سنگ به زندان به اتهام آسیب رساندن دوربین های پلیس در پنج رویداد جداگانه. نظارت تصویری ارسال شده به توییتر توسط NYPD رئیس کارآگاه رادنی هریسون به نظر می رسد برای نشان دادن سنگ با استفاده از رنگ به مبهم دو دوربین های مختلف و با استفاده از یک جارو در تلاش برای پاره کردن یک سوم است.

آن شب از هشتگهای #WheresNikki و #WhereIsNikki trended آنلاین به عنوان فعالان خواستار دانم چرا و از کجا سنگ گرفته شده است.

این بیانیه توییتی توسط NYPD گفت: حکم تیم ملی "بینام و نشان با استفاده از وسایل نقلیه به طور موثر پیدا می خواستم مظنون است."

پلیس گفت که سنگ شده بود با اتهام جنایی فساد و ساخت گرافیتی برای پنج این حوادث بیش از دو ماه است.

صرف نظر از محاسن دستگیری خود منتقدان روز چهارشنبه تقبیح شیوه ای که در آن پلیس دستگیر و بازداشت سنگ.

"من نمی دانم که این واقعا حرفه ای ترین پلیس انجام شده است. من یک افسر در یک نقطه با دست خود را بر روی تفنگ خود را. من فکر می کنم که در خود و برای خود نامناسب" گفت: فرانک Straub سابق رئیس پلیس در اسپوکن واشینگتن که در حال حاضر با این نسخهها کار برای پولیس ملی پایه و اساس است.

"شما ببینید بینام و ون بکشد تا شما ببینید مردم که نمی شناخته شده به عنوان افسران پلیس چنگ زدن به کسی و پرتاب آنها را در یک ون ... هنگامی که ما می دانیم این است که یک نقطه چالش در سراسر کشور" گفت: توصیف "نگران اپتیک" از این وضعیت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب