نیویورک بسیج در برابر ویروس تهمت خواستار اقدام در کمک

نیویورک مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه در شهر دوشنبه با ظهور آن به عنوان ملت بزرگترین coronavirus ن

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399

نیویورک مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه در شهر دوشنبه با ظهور آن به عنوان ملت بزرگترین coronavirus نقطه داغ هشدار دهنده عود و شاید یک داستان عبرت انگیز — برای بقیه کشور است.

یک سردخانه موقت تعیین شد خارج Bellevue بیمارستان این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار شد گفت: گشت های نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشت عمومی شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا. دانشگاه نیویورک ارائه شده به اجازه دهید آن دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اوایل به طوری که آنها می تواند پیوستن به نبرد است.

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت التماس کنگره به حرکت در بحرانی coronavirus کمک بدون تاخیر بیشتر. رهبران مجلس سنا در تلاش بودند برای غلبه بر اواخر اعتراض به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به سهولت درد مالی از این بیماری همه گیر.

در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 20,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 900 با بیش از 60 ، 000 عفونت.

ایالت نیویورک به تنهایی به خود اختصاص بیش از 30 ، 000 موارد و نزدیک به 300 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دوباره شفاعت برای کمک در برخورد با یورش نسبت به خوشه به نقش این شهر به عنوان یک دروازه برای مسافران بین المللی و خالص با تراکم جمعیت آن با 8.6 میلیون نفر, های مترو, آسانسور, آپارتمان, ساختمان ها و دفاتر.

"ما نزدیکی ما آسیب پذیر است." "اما این درست است که بزرگترین ضعف شما نیز خود را بزرگترین قدرت است. و ما نزدیکی چیزی است که ما که هستیم. این چیزی است که نیویورک است."

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نیز نسبت به این شهر رو به رشد caseload در بخشی از آن به دولت فشار بزرگ برای آزمایش مردم است.

Troy Tassier یک فوردهام استاد دانشگاه که مطالعات اقتصادی اپیدمیولوژی, پیشنهاد افزایش را نشان می دهد نیویورک را شانس بهتر بود آن را عمل کرده و هر چه زودتر به نظم اجتماعی فاصله.

نزدیک به 7 میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو تمام شد اما محدود به خانه های خود در 17 مارس و کالیفرنیا قرار داده و همه 40 میلیون نفر از ساکنان آن زیر یک نزدیکی-مستند سه روز بعد.

سفارش به ماندن در خانه در ایالت نیویورک نمی تواند به اثر تا شب یکشنبه, مارس 22 و شهر نیویورک 1.1 میلیون دانشجو در سیستم مدرسه نیست بسته شد تا مارس 15, همچنین پس از دیگر مناطق بود و تعطیل.

دکتر مارک Dworkin, یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایلینویز-شیکاگو گفت که او تا به حال به دنبال نیویورک وضعیت نزدیک به اندازه کافی می گویند که آیا او آن را انجام داده اند متفاوت اما او اشاره کرد که به سرعت در حال حرکت بسیار مهم است -- و گاهی اوقات دشوار است برای انجام این کار در اوایل نقاط زمانی که عمومی نیست حس یک تهدید قریب الوقوع است.

"در ابتدا من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار مشخصی از ناباوری است که می رود," او گفت:. "من فکر می کنم که منجر به حدی به عدم قرار دادن پا بر روی پدال گاز در برخی از اقدامات کنترلی که ما می دانیم که ما نیاز به انجام است."

پس از نیویورک اولین تست مثبت آمد در مارس 1 — در مراقبت های بهداشتی کارگران که تا به حال در سفر به ایران و منزوی خودش پس از بازگشت شهردار, بیل د Blasio و کومو در ابتدا بازیگران این بیماری به عنوان یک تهدید خطرناک اما یکی که این شهر عضلانی سیستم بیمارستان می تواند اداره کند.

خطر ابتلا به جدید ترین نیویورکی به آنها گفت که نسبتا کم است.

اما پیام خود را منتقل به عنوان آن را با بسیاری از رهبران دیگر است که خود را به اقدام در اطلاعات جدید در ناشناخته سریع در حال تغییر وضعیت است.

Tassier گفت: آن را خیلی دیر شده: "ما هنوز هم می تواند همه چیز را بهتر از آنها خواهد بود در غیر این صورت."

در یک اندازه گیری که چگونه این ویروس نفوذ در زندگی در راه های بزرگ و کوچک شهردار گفت: مقامات را حذف بسکتبال پرتال تخصصی اولی در 80 دادگاه عمومی که در آن مردم نه احترام اجتماعی-فاصله دستورالعمل به ساقه در اطراف با هر کسی خارج از خانواده خود را در حالی که می روم تا حدود 1,700 دیگران که در آن هیچ مشکلی وجود دارد.

دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که تعداد موارد جدید در شهر نیویورک شده است و نسبتا ثابت در طول سه روز.

اما او هشدار داد بیمارستان موارد ادامه خواهد داد به افزایش می دهد زیرا آنها منعکس کننده افرادی که قرارداد این بیماری قبل از کامل کاهش تلاش لگد در و خواست ساکنان شهر به دنبال کاخ سفید توصیه.

"به هر آمریکایی وجود دارد که در آن شما در حال حفاظت از خود, شما در حال حفاظت از دیگران" Birx گفت.

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

— کاخ سفید و قانونی رهبران آمار آخرین لحظه مبادله پس از رسیدن به توافق در یک ماموت اقتصادی امداد بسته 2 تریلیون دلار طرح برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن بحران و به خانواده ها چک 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است. چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است باید تغییر یابد تا اطمینان حاصل شود کارکنان کسب درآمد نیست بیشتر اگر آنها گذاشته از اگر آنها در حال کار. سهام بسیج در وال استریت برای دومین روز در یک ردیف.

— پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای این ویروس بود اما تنها به نشان دادن علائم خفیف و منزوی خود را در املاک سلطنتی در اسکاتلند دیدار کرد.

— اسپانیا از مرگ و میر گذشته افزایش یافت 3,400 گرفتی چین پس از یک روز سنبله از 700 مرگ و میر. آن است که در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا با بیش از 7500 مرگ و میر. "ما در حال فروپاشی است. ما باید بیشتر کارگران گفت:" لیدیا Perera یک پرستار در مادرید 1,000-تخت بیمارستان de la Paz.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

— چین هوبئی که در آن شیوع اول ظهور در اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

— ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تعویق افتاد در سراسر کشور رای در پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که می تواند او را قادر می سازد به گسترش خود را نگه دارید و بر روی قدرت. این تصمیم روسیه به عنوان گزارش اول آن مرگ و میر ناشی از این ویروس دو سالمند در بیمارانی که شرایط اساسی.

— Riviera فرانسه شهر از جشنواره کن افتتاح سایت خود را در جهان مشهور جشنواره فیلم فجر برای بی خانمان ها.

— نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بیش از 400 ، 000 نفر در یک روز به دولت تماس به صورت داوطلب برای کمک به کشور و مردم آسیب پذیر است. آنها را تحویل پزشکی راندن مردم از خانه دکتر قرار ملاقات ها و تماس های تلفنی به بررسی در بیماران است.

— پنتاگون متوقف به مدت 60 روز جنبش از نیروهای ایالات متحده و وزارت دفاع غیرنظامی در خارج از کشور, اندازه گیری مورد انتظار را تحت تاثیر قرار حدود 90000 نیروهای برنامه ریزی برای استقرار و یا از خارج از کشور بازگشت. دریایی شد اولین فرد مستقر در پنتاگون به آزمایش مثبت برای ویروس.

در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر آماده برای یک نسخه از نیویورک کابوس با ترس بیش از رویدادهای عمومی برگزار شد در هفته قبل از این ویروس منفجر شد.

یک ماه پس از مردی Gras در داخل و اطراف New Orleans, لوئیزیانا, دیدن است بالونی تعداد موارد و در حال حاضر سوم بالاترین نرخ سرانه در ایالات متحده با توجه به فرماندار. شصت و پنج فوت کرده اند و این ویروس تایید شده است در سه چهارم از دولت 64 parishes.

شهرهای کوچک و مناطق روستایی شروع به زنگ به صدا به عنوان به خوبی.

در گرجستان دولت است که دیده می شود موارد رشد به بیش از 1200 یک آلبانی بیمارستان سه واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر کامل و پزشکان مشغول به کار بودند به تخلیه مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است تا راه را برای بیماران جدید.

"ما به سرعت در حال نزدیک شدن به نقطه حداکثر ظرفیت. ما نیاز به یک دریچه تسکین" گفت: استیون آشپزخانه افسر ارشد پزشکی در قمر Putney بیمارستان یادبود.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس صادر ایالت اقامت در خانه به ترتیب از روز شنبه از طریق مارس 11 گفت: "اندازه گیری شدید" لازم بود به دلیل محدودیت های که تا کنون انجام داده اند به اندازه کافی برای کاهش این ویروس گسترش یافته است. شش دولت شهرستان در حال حاضر با صدور دستور مشابه پوشش نزدیک به 3 میلیون نفر است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که اولین مثبت coronavirus آزمون در شهر نیویورک آمد آوریل 1 نه 2 مارس.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب