شهر نیویورک مرگ و میر بالا 1,000 با بدترین آمده

نیویورک مقامات با عجله به بسیج یک ارتش از پزشکی داوطلبان جمعه به عنوان ایالت تلفات از coronavirus رسید گذشته 1

توسط MINERALNEWS در 13 فروردین 1399

نیویورک مقامات با عجله به بسیج یک ارتش از پزشکی داوطلبان جمعه به عنوان ایالت تلفات از coronavirus رسید گذشته 1,900 و ناله از آمبولانس در غیر این صورت به طرز مرموزی آرام خیابان های این شهر بزرگ شد و موسیقی متن فیلم دلخراش از بحران است.

به عنوان نقاط داغ هایش در سراسر کشور در مکان هایی مانند نیواورلئان دیترویت و جنوب کالیفرنیا در شهر نیویورک بود که سخت ترین ضربه از همه آنها حسابداری برای اکثریت دولت و میر با بدن لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط gurney و لودر خارج از غرق بیمارستان در برخی از موارد مشاهده کامل عبور رانندگان. و بدترین هنوز به آمده است.

"چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ" نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. "من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید."

در سراسر ایالات متحده آمریکایی ها آماده برای آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده می شود "یکی از خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما است." کاخ سفید پیش بینی شده 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده قبل از وقوع است و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مدل های ایالات متحده برای شیوع نشان می دهد که کشور در یک مسیر شبیه به سخت-آمار ایتالیا.

در همین حال کشورهای اروپایی رو فوق العاده تقاضا برای بیمارستان فشرده-تخت های مراقبت در حال قرار دادن موقت بیمارستان مطمئن نیستید که آیا آنها را پیدا خواهد کرد به اندازه کافی سالم کادر پزشکی برای اجرای آنها. لندن است که تنها چند روز از رونمایی 4000 تخت موقت بیمارستان ساخته شده در مرکز کنوانسیون به غیر بحرانی بیماران پس, انگلیسی, بیمارستان باقی می ماند جلوتر از انتظار افزایش است.

در یک چرخش قابل توجه غنی اقتصاد که در آن ویروس موارد منفجر شد و استقبال از کمتر ثروتمند هستند. روسیه ارسال تجهیزات پزشکی و ماسک به ایالات متحده در کوبا فرستاده پزشکان به فرانسه. ترکیه اعزام ماسک hazmat مناسب عینک و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا.

در سراسر جهان حدود 900,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 44000 نفر فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و تعداد زیادی از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده.

ایالات متحده آمریکا ثبت بیش از 190,000 عفونت و بیش از 4100 مرگ و میر.

در نیویورک حداقل 78,000 نفر داوطلب شده اند به عنوان پزشکی, تقویت, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، این گروه شامل اخیر بازنشستگان که مایل به بازگشت به کار و بهداشت حرفه ای که می توانید یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی.

چند ساخته اند آن را به زمینه و در عین حال به مقامات دامپزشک آنها را شکل و خارج چگونه به استفاده از آنها, اما بیمارستان ها در حال انتظار برای شروع به آوردن آنها در اواخر این هفته.

کارکنان مراقبت های بهداشتی که به زمین برخورد در حال حاضر بسیاری از در آورده و توسط نیروی انسانی سازمان را کشف کرده اند یک سیستم بیمارستان تبدیل شدن به غرق. برخی از بیماران از شهر نیویورک منتقل شده به آلبانی.

"من هرگز دیده می شود بسیاری از انسان ها در یک ER در یک بار در تمام زندگی من گفت:" لیز Schaffer یک پرستار از سنت پل ایالت مینه سوتا بود که او اولین شیفت روز سه شنبه در بیمارستان کوه سینا. "شانه به شانه. این دید من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم را ببینید. بیماران در حال مرگ هستند و هر روز. هر روز."

با نیویورک در نزدیکی مستند به طور معمول شلوغ خیابان های شهر آنقدر خالی است که یک تک آژیر و در بعضی دیگر به راحتی نادیده گرفته شهری سر و صدای پس زمینه.

"پس از 9-11, من به یاد داشته باشید ما در واقع می خواستم به شنیدن صدای آمبولانس ما در خیابان های آرام از آنجا که این بدان معنی است که وجود دارد بازماندگان اما ما را نمی شنوند کسانی که برای تلفن های موبایل و دلخراش بود. امروز, من می شنوم یک آمبولانس در من به طرز عجیبی در محیطی آرام و دل من می شکند بیش از حد" گفت: 61 سال مگ Gifford سابق دیوار Streeter زندگی می کند که در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

این منطقه با عجله به راه اندازی اضافی بیمارستان ظرفیت در ماموت Javits مرکز کنوانسیون در یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی و در داخل سالن تنیس, مرکز است که میزبان ایالات متحده باز است.

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

"بیایید همکاری به آدرس که در نیویورک به دلیل آن را در خود شهر فردا" او هشدار داد. "اگر ما یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام حق در اینجا — و یا یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام بهترین ما می تواند به دلیل وجود دارد هیچ حق آن را تنها ما می توانیم — و سپس ما می توانیم کار شرکت از عمل در سراسر این کشور است."

در جای دیگر در ایالات متحده فدرال و ایالتی و مقامات محلی تلاش برای پایان دادن به بن بست بر اینکه دو کشتی کروز با بیمار و مرده مسافران ممکن است در بارانداز در بندر اورگلیدز فلوریدا. بیش از 300 شهروندان ایالات متحده در هیئت مدیره هستند. مرگ دو نفر شده اند مقصر ویروس و نه مردم را آزمایش مثبت هلند امریکا کروز خط گفت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی کشیده است بیش از حد نازک به مسافران: "فقط به رها کردن مردم در جایی که ما با داشتن بیشترین تعداد از موارد در حال حاضر فقط نمی توان یک کل بسیاری از حس."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن که او را به صحبت با همکار خود خواه. "آنها در حال مرگ در کشتی" رئیس جمهور گفت:. "من قصد دارم به انجام آنچه درست است. نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است."

در جنوب کالیفرنیا مقامات گزارش داد که بیش از 50 ساکنان یک خانه سالمندان در شرق لس آنجلس آلوده شده اند و دو فوت کرده اند. سرو کوه پست حاد و توانبخشی در یوکایپا شده است گفت: به فرض که همه از آن بیماران مبتلا به ویروس, سلامت, مقامات گفت.

حتی به عنوان ویروس کاهش پیدا کرده است و رشد آن در غرق ایتالیا و چین که در آن برای اولین بار ظهور بیمارستان در اسپانیا و فرانسه در حال رسیدن به نقطه شکستن و آمریکا و انگلیس هستند نیروبخش برای امواج به شدت بیمار است و مردم است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

"آن احساس می کند مانند ما در یک کشور جهان سوم. ما لازم نیست به اندازه کافی ماسک به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و تا پایان این هفته ما ممکن است نیاز به دارو بیشتر از حد" گفت: پاریس اضطراری کارگر کریستف Prudhomme.

اسپانیا که آمار یک رکورد چهارشنبه 864 مرگ و میر در یک روز افزایش یافته و آن تخت بیمارستان 20 درصد. نقاط مهم در مادرید و کاتالونیا باید تقریبا سه برابر خود ICU ظرفیت. ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی و مقامات در حال ایجاد زمینه بیمارستان های ورزشی در مراکز و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

در ایتالیا با بیش از 13000 مرده بیشتر از هر کشور morgues سرریز با بدن تابوت انباشت اشیاء بدست آمده در کلیساها و پزشکان مجبور شدند به تصمیم می گیرید که به شدت بیمار است و بیمار را به دستگاه تنفس.

فشار, کاهش, در, سخت, ضربه, ایتالیایی, شهرستانها مانند برگامو و برشا به عنوان میزان عفونت های جدید را کند می کند. در عین حال بسیاری از ایتالیایی ها هنوز هم در حال مرگ در خانه و یا در خانه های سالمندان به دلیل بیمارستان ها غرق می شوند و نمی توانند هواکش.

انگلستان ویمبلدون, تنیس, مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

هند بالاترین دادگاه دستور داد رسانه های خبری و سایت های رسانه های اجتماعی برای حمل دولت "نسخه رسمی" از تحولات انعکاس اقدامات صورت گرفته در کشورهای دیگر برای جلوگیری از مستقل گزارش.

فشار رو به برخی از جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی شده است تشدید بیمارستان کاهش بودجه بیش از دهه گذشته در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است. آنها را به نام در دانشجویان پزشکی بازنشسته پزشکان و حتی گذاشته و خدمه پرواز با صدور گواهینامه کمک های اولیه برای کمک به مبارزه با ویروس اگر چه همه نیاز به آموزش مجدد.

پزشکی کمبود نیروی انسانی تشدید شده است تعداد زیاد آلوده پرسنل. در ایتالیا به تنهایی نزدیک به 10 ، 000 کارگران پزشکی آلوده شده اند و بیش از 60 پزشکان فوت کرده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و منجر به مرگ شود.

چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته در روز چهارشنبه گزارش داد فقط 36 جدید COVID-19 موارد است.

___

چارلتون گزارش از پاریس. شرمن گزارش از واشنگتن ، آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده از جمله جوزف ویلسون در بارسلونا; Danica Kirka و جیل بی قانون در لندن; Frank Jordans در برلین; Karen ماتیوز در نیویورک; و نیک پری در ولینگتون, نیوزیلند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن