داده های جدید نشان می دهد حدود 10 درصد از کالیفرنیا در خشکسالی متوسط

آخرین متحده خشکسالی نظارت بر نقشه پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که 9.5 درصد از کالیفرنیا در نظر گرفته شده است م

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398

آخرین متحده خشکسالی نظارت بر نقشه پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که 9.5 درصد از کالیفرنیا در نظر گرفته شده است متوسط خشکسالی است. این غیر طبیعی در منطقه خشک که شامل خشکسالی منطقه گسترش یافته و از حدود 34 درصد به 46 درصد.

خشک منطقه در نقشه جدید گسترش یافته است جنوب شامل بسیاری از لس آنجلس بسیار کرن و سان Luis اوبیسپو و همه از سانتا باربارا و ونتورا شهرستان.

تکه ای بزرگ در مرکزی بخشی از دولت است که در حال حاضر در حد متوسط خشکسالی است. امتداد آن را از Tuolumne و تک شهرستانهای جنوب از طریق Mariposa مادرا فرزنو پادشاهان و گچساران به شهرستانهای شمالی و مرکزی شهرستان کرن.

کالیفرنیا ساحلی در شمال سان فرانسیسکو و عصری داخلی شمال کالیفرنیا و همچنین بخش جنوب شرقی کشور از جمله سان برناردینو, رودخانه, نارنجی, سن دیگو و امپریال شهرستان در 53.9 درصد از دولت است که طبقه بندی به عنوان در شرایط خشکسالی.

تبلیغات

فوریه است که به طور معمول مرطوب ماه از سال در لس آنجلس شده است خشک مانند ژانویه قبل از آن و چشم انداز برای باران قبل از ماه تساوی به کم نور به نظر می رسد با توجه به پیش بینی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن