جدید کروناویروس اقدامات ایمنی چالش برای کر و سخت از شنیدن

بزرگنمایی این تصویر خواهر Brianne (چپ) و جان کری برگر داشتن به کار را از طریق چگونه به برقراری ارتبا

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

خواهر Brianne (چپ) و جان کری برگر داشتن به کار را از طریق چگونه به برقراری ارتباط با مردم با پوشیدن ماسک. حسن نیت ارائه میدهد از Brianne برگر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از Brianne برگر

جدید هنجارهای coronavirus عصر — پوشیدن ماسک صورت حفظ فاصله اجتماعی و انجام مکالمات تلفنی از طریق نرم افزار — دارای زندگی پیچیده تر برای بسیاری از آمریکایی ها. اما برای کر و سخت از شنیدن آنها دگرگون کرده اند هر روز وظایف به فن آوری مزس و در معرض تعدادی از بی عدالتی در بهداشت محلی و سیستم های دولت.

یکی از مهمترین و مستند همه گیر چالش های برقراری ارتباط از طریق چهره مخدوش کردن ماسک. ماسک آن را غیر ممکن است برای کسانی که خواندن لب به دیدن دهان افراد یا به دنبال صورت عبارات ضروری در طول سفر به فروشگاه مواد غذایی و یا مطب. حالات صورت مانند بینی crinkles و حرکات دهان نیز اجزای زبان اشاره آمریکایی.

در طول چند هفته گذشته به شرکت های تولیدی و رسانه ها شده اند شعار پاک کردن ماسک صورت به عنوان سریع و ساده به رفع مشکل.

این یک راه حل کامل هر چند برای تعدادی از دلایل. برای یکی نه همه افراد ناشنوا لب-به عنوان خوانده شده.

Brianne برگر ناشنوا ساکن واشنگتن لب می خواند اما خواهر او کری نمی کند. به جای کری به ارمغان می آورد یک قلم و کاغذ با او هر جا او می رود.

"هنگامی که من به او گفت من با نا امیدی, با ماسک او chided من برای آوردن کاغذ و قلم با من" Brianne برگر نوشت: در یک تبادل ایمیل. "در حال حاضر من به یاد بگیرند که رویکرد به جای لب خواندن."

Robb Dooling یک کارمند فدرال در واشنگتن دی سی که ناشنوا است و طرفداران برای افراد معلول می گوید او معتقد است که یک روایت در اطراف ماسک صورت خواهد تداوم اسطوره است که همه افراد ناشنوا خواندن ،

ناشنوا و سخت از مردم شنیدن همچنین نگران است که بیمارستان ها را سخت تر بازدید کننده محدودیت معنی خواهد بود که آنها قادر نخواهد بود به همراه مترجم خود را به قرار ملاقات های پزشکی.

"در شخص مترجمین بهتر است برای پاک کردن ارتباطات, اما من ترجیح می دهند با قرار دادن مترجم در خطر COVID-19," Dooling می گوید. او قصد دارد به استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای رسیدن به یک ویدیو سرویس شفاهی اگر او باید به دنبال مراقبت های پزشکی.

دسترسی به شکستن به روز رسانی اخبار و اطلاعات در مورد اقامت در خانه سفارشات یکی دیگر از چالش است. طرفداران و مقامات دولتی در سراسر کشور کار کرده اند را به تمام ارتباطات خود را در اطراف coronavirus همه گیر در دسترس با نتایج مختلط.

بسیاری از رهبران محلی باید مترجمین حاضر در همه coronavirus جلسات. اما آن را همیشه هموار. شهردار بالتیمور برنارد C. "جک" جوان عذرخواهی کرد به این شهر جامعه ناشنوایان هفته گذشته پس از قطع یک مترجم زبان اشاره در یک کنفرانس خبری. جوان گفته بود مترجم برای جلوگیری از امضای این کلمات از معترضان که در حال غرق ،

و انجمن ملی ناشنوایان منتشر کرده است یک سری از مقالات و چگونه به فرم خوانده شده در مورد زندگی در طول بیماری همه گیر.

اما شکاف ها هنوز وجود دارد. برای یک, سی, عمومی, مدرسه, سیستم آموزش از راه دور نرم افزار را ندارد captioning یا رونوشت در دسترس است و آن را غیر قابل دسترس به دانش آموزان ناشنوا و پدر و مادر مانند Brianne برگر. او به استفاده از گفتار به متن نرم افزار به دنبال همراه با مهد کودک آنلاین دختر کلاس.

Dooling اشاره می کند که این بیماری همه گیر است و همچنین ایجاد فرصت های جدید برای حمایت از ناشنوایان و سخت از شنیدن جمعیت. سازمان ناشنوا در دولت اجرا می شود هفتگی آموزشی در همه چیز مجازی مشارکت در telework جلسات به سلامت روان.

Dooling همچنین نشان می دهد که صدای افراد باید به طور منظم آغاز ارتباط تصویری با ساخت تماس با چشم و یا تکان دادن. یادگیری حتی فقط الفبای زبان اشاره آمریکایی می رود راه طولانی ،

برگر احساس به همان شیوه.

"دانستن ASL خواهد بود تا مفید," او می گوید. "آرزو می کنم تمام جهان می دانستند که چگونه به ثبت نام!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب