کتاب جدید ارائه یک تاریخچه راز از جنگ هسته ای برنامه ریزی در امریکا

در بمب روزنامه نگار فرد کاپلان نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور ایالات متحده خود را از مشاوران و ژنرال را به ف

توسط MINERALNEWS در 8 بهمن 1398

در بمب روزنامه نگار فرد کاپلان نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور ایالات متحده خود را از مشاوران و ژنرال را به فکر کردن در مورد برنامه ریزی شده — و گاهی اوقات دقت اجتناب شود — جنگ هسته ای.

دیو دیویس میزبان:

من دیو دیویس در Terry Gross که امروز. در سال 2017, زمانی که رئیس جمهور تهمت و تهدید به باران آتش و خشم در کره شمالی اگر وارد هر گونه تهدید بیشتر در ایالات متحده مهمان ما فرد کاپلان تصمیم گرفت از آن زمان برای یک کتاب جدید. کاپلان 1983 کتاب "جادوگران آرماگدون" بود که در مورد استراتژی جنگ های هسته ای در دوران جنگ سرد. او می گوید اخیر درگیری بین کره شمالی و ایالات متحده آمریکایی ها فکر کردن در مورد چشم انداز جنگ هسته ای در راه آنها تا به حال پس از پایان جنگ سرد نزدیک به 30 سال قبل از بنابراین او تصمیم گرفت از آن زمان به نگاه دوباره در چگونه رهبران آمریکایی موفق شده اند این وحشتناک سلاح و تهدید آنها مطرح جهان امروز است.

کاپلان خواندن هزاران محرمانه اسناد و مدارک و مصاحبه با رهبران نظامی سابق و مقامات دولتی. نتیجه این است که کتاب جدید خود را در مورد چگونه رئیس جمهور آمریکا و مشاوران و ژنرال را به فکر کردن در مورد برنامه ریزی شده و گاهی اوقات به دقت اجتناب از جنگ هسته ای بیش از گذشته 70 سال است. فرد کاپلان است که امنیت ملی نویس برای تخته سنگ و نویسنده پنج کتاب قبلی. آخرین است "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای."

فرد کاپلان, خوش آمدید به هوای تازه.

فرد کاپلان: آه با تشکر از شما.

دیویس: من قصد دارم برای شروع با یک کلیپ از یک فیلم. این یکی از فیلم های مورد علاقه در تمام دوران "Dr. Strangelove." این یک طنز فیلم Stanley Kubrick ساخته شده راه بازگشت در سال 1964 و آن را به یک فیلم در مورد جنگ هسته ای. چه اتفاقی می افتد این است که آمریکا نیروی هوایی فرمانده رفته rogue فرستاده خود را با بمب افکن برای حمله به اتحاد جماهیر شوروی بدانند که زمانی که رئیس جمهور و دیگر رهبران نظامی شکل این اتفاق افتاده است و آنها نمی توانند به خاطر بمب افکن های آنها هیچ چاره ای جز به ارتکاب یک حمله.

و در این صحنه کمی ما قصد داریم به شنیدن رييس جمهور با فرماندهان نظامی در, شما می دانید یک پناهگاه. و یکی از ژنرال های, بازی های برگزار شده توسط George C. Scott است گفت: ما می تواند انجام این کار است. بیایید متعهد به یک حمله در مقیاس و ما برنده خواهد شد. و سپس ما را بشنود, رئیس جمهور, بازی های برگزار شده توسط پیتر فروشندگان پاسخ دهند.

(SOUNDBITE از فیلم "DR. STRANGELOVE OR: HOW I LEARNED TO STOP نگرانی و عشق بمب")

جورج سی اسکات: (به طور کلی باک Turgidson) ما را نابود 90% از قابلیت های هسته ای. ما می بنابراین غالب رنج می برند و تنها متوسط و قابل قبول تلفات ملکی از باقی مانده نیروی است که می تواند به شدت آسیب دیده و ناهماهنگ.

پیتر فروشندگان: (به عنوان رئیس جمهور Merkin Muffley) به طور کلی آن است که قسم خورده سیاست کشور ما هرگز به اعتصاب اولین بار با سلاح های هسته ای.

دیویس: تا زمانی که من شنیده ام که در آن زمان رئیس جمهور Merkin Muffley گفت: این سیاست در کشور ما هرگز به اعتصاب اولین بار با سلاح های هسته ای - من فرض بر این است که قطعا درست است. ما مردم صلح دوست. از آن نبود بود ؟

کاپلان: هیچ. یکی از معدود چیزهایی که در مورد "Dr. Strangelove" است که نه دقیق است که خط. این در واقع همیشه این سیاست است که ایالات متحده حق اولین بار. و در واقع برای اولین بار چند دهه از سلاحهای هستهای نژاد آن را به عهده گرفت - اصلی - طرح 1A از جنگ هسته ای طرح برای ما به جای گذاشت. در حال حاضر آن را نمی خواهد یک بی دلیل حمله هسته ای. آن خواهد بود, در پاسخ به, می گویند یک حمله شوروی به اروپای غربی. و در زمانی که ما تا به حال بسیار کمی در راه متعارف دفاعی به دفع حمله این فرض بود که ما با استفاده از سلاح های هسته ای.

رئیس جمهور اوباما مطرح شده امکان. او شروع به بحث در شورای امنیت ملی برای لغو این سیاست به هیچ-اولین-استفاده از سیاست به دلیل شما می دانید که واقعا به طور جدی خواهد ما تا به حال واقعا انجام این کار ؟ اما وجود دارد یک بحث در شورای امنیت ملی. وزیر دفاع رابرت گیتس ساخته شده این استدلال. او گفت: خوب نگاه آقای رئیس جمهور. ما می تواند به صورت یک مقیاس بزرگ بیولوژیکی حمله از اتحاد جماهیر شوروی یا چین یا کره شمالی و یا ایران و یا هر چیز دیگری. ما لازم نیست که سلاح های بیولوژیکی دیگر. شما نمی خواهم به حق استفاده از سلاح های هسته ای در پاسخ ؟ خواهد بود که برای اولین بار استفاده کنید.

و اوباما مجبور به اعتراف به وجود برخی از منطق است. و بنابراین حتی اگر او روشن ساخته است و نسبت به پایان دولت حتی عموم که او فکر نمی کنم ما هرگز یا همیشه باید استفاده از آنها را نداشت و اعتقادی سیاست حفظ حق به اول.

دیویس: بنابراین برای تمام کسانی که دهه در جنگ سرد و ایده این بود که داشتن این امکان که ما را به راه اندازی یک حمله هسته ای در پاسخ به یک تحریک در نظر گرفته شد لازم بازدارنده به شوروی.

کاپلان: راست. اما آنچه اتفاق افتاد این بود که فرماندهی هوایی استراتژیک است که در حال حاضر به نام Strategic Command که کنترل برنامه ریزی و استفاده از سلاح های هسته ای - آنها رفت در این خودمختار خط. هیچ کس واقعا می تواند آنها را کنترل کند. آن بود بسیار بسیار طبقه بندی شده. حتی افرادی در ستاد مشترک در واشنگتن - به دلیل استراتژیک فرماندهی است که در اوماها - واقعا باید کامل درک آنچه آنها انجام می دهند.

و طرح جنگ فقط باروک - منظورم این است که واقعا دیوانه است. آن را به نقطه ای که در آن به در 1980s بود وجود دارد یک فرمانده راهبردی فرماندهی هوایی به نام ژنرال جک های زنجیره ای که گفت: در جلسه من نیاز 10,000 سلاح چون من از 10 ، 000 اهداف. بنابراین منظور من آنچه را که اتفاق می افتد این است که targeteers در اوماها روباز انتخابی را فقط به تولید اهداف است که آنها ممکن است مجبور به آمار در این رویداد از یک جنگ هسته ای و سپس ساس - Strategic Air Command - بالا می برد که به عنوان یک نیاز برای چگونه بسیاری از سلاح های هسته ای ما مورد نیاز است. آن را خود تولید دایره منطق است که تا به حال به طور فزاینده ای جدی به هر گونه حس از آنچه در جنگ هدف ممکن است یا از آنچه که سیاست ایالات متحده بود یا باید باشد.

دیویس: اجازه دهید به بیش از یک کمی از تاریخ است. John F. Kennedy طول می کشد پس از پیروزی در انتخابات سال 1960 و می رود به اوماها (روباز انتخابی) برای دیدار با, شما می دانید, رهبران نظامی. شما بنویسید که او آمد دور به عنوان شوکه شده و وحشت زده به عنوان او می خواهم تا به حال احساس در زندگی خود. چرا ؟

کاپلان: خوب طرح جنگ در زمان جنگ هسته ای طرح و دوباره آن را یک جنگ هسته ای برنامه چرا که ما بسیار در راه متعارف دفاعی - این بود. اگر اتحاد جماهیر شوروی و یا چین کمونیست و یا هر آنچه که حتی اندکی زمین حمله برخی از متفقین - حیاتی متفقین خاک - و اجازه دهید می گویند که آنها تا به حال استفاده از هر گونه سلاح های هسته ای در تمام و در عین حال - سیاست ایالات متحده بود به از بند باز کردن کل ما زرادخانه هسته ای در برابر هر هدف در اتحاد جماهیر شوروی ماهواره ای سازمان ملل از شرق اروپا و چین حتی اگر چین نبود به طور مستقیم درگیر در جنگ. این چیزی بود که مانند 7,000 سلاح های هسته ای.

در برخی از نقطه, کسی, خواست, خوب, چگونه بسیاری از مردم کشته شدند در این حمله ؟ و برآورد 285 میلیون نفر از مردم کشته خواهد شد در این حمله هیچ برنامه ب این تنها برنامه است. و بنابراین شما می توانید تصور کنید که این واکنش از افرادی که تا به حال واقعا آشنا شده با این خط فکر قبل از.

دیویس: راست. بنابراین کندی و مشاوران او شروع به mull بیش از این. یکی از چیزهای جالب در مورد کندی است که زمانی که او در برابر ریچارد نیکسون در سال 1960 یکی از نقاط او در مبارزات انتخاباتی بود ما پشت شوروی در ما تولید موشک های هسته ای. وجود دارد یک موشک شکاف. او را به دفتر و آنها در نهایت به برخی از خوب های ماهواره ای, عکس های شوروی' قابلیت های واقعی. آنچه او کشف?

کاپلان: راست. بنابراین در اواخر دههی 50 نیروی هوایی هوش خاص بود گفت: روس ها در حال راه جلوتر از ما. در اوایل 60s, آنها در حال رفتن به 500 موشک های قاره است. بنابراین ما نیاز به یک سقوط در برنامه موشک بالستیک قاره پیما ، او را به اتاق و به شما می گویند کاشف ماهواره ای تا به حال فقط شروع به گرفتن عکس از فضای بیرونی است. و آنها ساخته شده کشف که اتحاد جماهیر شوروی تا به حال چهار قاره - نه 4 - یا 500 اما چهار. بنابراین وجود یک موشک شکاف اما ما راه پیش رو است. و در عین حال نیروی هوایی نگه داشته و فشار برای موشک های بیشتر و بیشتر به دلیل, خوب, شما می دانید, شاید آنها را ساخت و در سال به آمده است.

دیویس: راست. این یک فرصت بود برای کندی به تجدید نظر این است.

کاپلان: بله در آن بود. و در واقع او تا به حال برخی از کاخ سفید اعضای هیات بودند گفت: نگاه خوبی وزیر دفاع رابرت مک نامارا در آمد با یک برنامه برای ساخت از 1200 موشک های قاره است. و کندی مشاور امنیت ملی McGeorge باندی گفت: نگاه - این برآورد این نیاز برای 1,200 این محاسبه شد و بر اساس این موشک در فاصله بینی. در حال حاضر ما می دانیم که آنها لازم نیست که بسیاری از. قطع این بازگشت به 600. و دلیل آن این است که اگر ما در ساخت 1200 و روس ها در حال نشستن وجود دارد با چهار آنها ممکن است فکر می کنم که ما در حال توسعه توانایی برای راه اندازی یک حمله و آنها در حال رفتن برای پاسخ توسط یک موشک تجمع خود را دارند و ما در حال رفتن به در گیر یک مسابقه تسلیحاتی.

و McNamara پاسخ بود, خوب, نگاه - ستاد مشترک ارتش می خواستم از 2000; من قطع آن تا 1200 و این همه که من می توانم آن را قطع بدون فقط دامن زدن به شورش در میان صفوف نظامی. این بهترین من می تواند انجام دهد. و کندی که در آن زمان اعتقاد بسیار زیادی به خود و اعضای کابینه راه گریز اجازه مک نامارا برنده شدن در این بحث.

دیویس: بنابراین در سال 1962 کندی مواجه با یک بحران واقعی - شوروی در حال ساخت موشک های هسته ای در کوبا شما می دانید فقط در سواحل فلوریدا. من - وقتی که من بچه بودم, من به یاد داشته باشید این است. من به یاد داشته باشید از دیدن نقشه در روزنامه نشان داد که طیف وسیعی از موشک ها که شامل خانه من در کورپس کریستی, تگزاس. وجود دارد مقدار زیادی تنش در اینجا.

کاپلان: (خنده) آره. من به یاد داشته باشید این کار بیش از حد ،

دیویس: آره. بنابراین کندی و مشاوران تا به حال به شکل از چه باید بکنید و آیا این حرکت اشتباه خواهد ماشه یک جنگ هسته ای. آن را حل و فصل شد اما چگونه نزدیک بود ما را به رفتن به جنگ ؟

کاپلان: ما آمد بسیار نزدیک است. و شما می دانید برای سال های بسیاری وجود دارد یک افسانه در مورد چگونه آن را حل و فصل شد. و حتی در حال حاضر داستان واقعی است که به خوبی شناخته شده است. حتی اگر ما نوار در تمام 13 روز از کندی و مشاوران او نشسته در اطراف تعمق این است. در روز سوم از این بحران بود که 13 روز بحران کندی نوع خانههای گلی خالی. او گفت: من خروشچف به نظر می رسد که خود را در دام. شاید ما نیاز به او را به یک چهره-صرفه جویی در حرکت. شاید ما باید تجارت موشک که ما در ترکیه برای خود موشک در کوبا. هیچ کس پرداخت هر گونه توجه به این.

در روز شنبه در آخرین روز از بحران خروشچف مسائل تلگراف پیشنهاد یک معامله - ما چگونه به خلاص شدن از ما موشک در کوبا; شما خلاص شدن از شر موشک های خود را در ترکیه. و کندی می گوید: خوب این به نظر می رسد مانند یک نمایشگاه. و همه در اطراف جدول است که در برابر این - نه فقط ژنرال اما همه شهروندان است. بابی کندی رابرت مک نامارا McGeorge باندی - همه این مردم معقول و منطقی آنها همه در برابر آن. این را خراب ناتو است. این را تضعیف ترک ها. این خراب کردن اعتبار ما است.

کندی به آنها اجازه می دهد صحبت کنید. و او می گوید: خوب, شما می دانید به نظر من - در حال حاضر این بود که در روز شنبه. این طرح جنگ - ما بودند رفتن به شروع به حمله موشکی کوبا در سایت در زیر پنج شنبه. کندی می گوید: خوب, شما می دانید آن را به نظر می رسد به من که زمانی که ما شروع به انجام این کار, ما شروع به انجام 500 پرواز در روز در برابر موشک های سایت و سپس حمله به این جزیره برنامه ریزی شده بود که به صورت زیر است جمعه پس از آن روسها خواهد با شتاب برلین. و اگر آن را شناخته شده است که این پیشنهاد روی میز بود و ما نمی, آن را, آن را نمی شود خوب جنگ است. خوب استدلال می رود. کندی مخفیانه می فرستد بابی برای مقابله با اتحاد جماهیر شوروی سفیر. او می گوید که شش نفر در این مورد.

در حال حاضر متاسفانه یکی از شش نفر بود نه معاون رئیس جمهور لیندون جانسون که زمانی که او رئیس جمهور شد و پس از کندی به قتل رسید فکر کردم که این اسطوره را که کندی خود را - که شما می دانید ما رفت و کره چشم به کره چشم با روسها و آنها چشم - بود که چگونه آن کار می کرد. و آن را به شدت تحت تاثیر نظرات خود را در مورد آنچه به انجام در جنگ ویتنام. و سالها بعد McGeorge باندی نوشت: در خاطرات خود که آن را یک تراژدی است که ما را نگه داشته تا این اسطوره برای سال های بسیاری به دلیل آن منجر به سوء تفاهم و وحشتناک سیاست در جای دیگر که او به معنای ویتنام است.

اما شما می دانید وجود دارد یک چیز دیگر در مورد این که ما فقط یاد گرفته بیشتر شده است. معلوم شد - و این بود که در آن زمان شناخته شده - که روس ها در حال حاضر نصب کلاهک هسته ای بر روی برخی از این موشک است. این نیز معلوم است که روسها تا به حال مخفیانه مستقر 40,000 نیروهای نظامی به جزیره کوبا به دفع بالقوه آمریکایی تهاجم.

بنابراین اگر کندی تا به حال تسلیم برای همه مشاوران و گفت: آره تو راست میگی, ما می توانیم این معامله و رفته پیش با حملات هوایی جلوتر رفته با تهاجم روس ها به خوبی ممکن است راه اندازی یکی از این موشک در هشدار و تهاجم نیروی رفتن به کوبا خواهد خود را پیدا دفع 40,000 نیروهای اتحاد جماهیر شوروی. به عبارت دیگر ما شده اند که در جنگ با اتحاد جماهیر شوروی. بنابراین شما می دانید یک درس از این است که که شما انتخاب به عنوان رئيس جمهور واقعا مهم نیست گاهی اوقات. آن را نمی کند -- این واقعیت است که شما یک مقدار زیادی از هوشمند مشاوران لزوما مهر و موم معامله.

دیویس: فرد کاپلان کتاب "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای." ما شما را به یک استراحت در اینجا و پس از آن ما صحبت در برخی بیشتر. این هوای تازه.

(SOUNDBITE از مت ULERY را "به اثبات")

دیویس: این تازه است و ما در حال صحبت کردن با روزنامه نگار فرد کاپلان. او یک کتاب جدید در مورد جنگ هسته ای برنامه ریزی است. آن را به نام "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای".

بنابراین رئیس جمهور بیش از دهه گذشته تا به حال برای مقابله با این بن بست هسته ای با اتحاد جماهیر شوروی. وجود مذاکرات و کاهش در زمان و بحران. رونالد ریگان بود, شناخته شده به عنوان جنگ سرد شاهین. البته او می خواست برای استقرار ابتکار دفاع استراتژیک. این سیستم که طراحی شده بود به شلیک موشک از هوا دیده می شد که بسیار تهاجمی چرا که آن را بی ثبات. اما شما در نوشتن است که او در واقع یک راز هسته ای طرفدار الغای برده داری و نوع یافت خویشاوندی با رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف. به ما بگویید در مورد آن. چه آمد از آن ؟

کاپلان: آره. خوب ریگان معلوم می شود بسیار پیچیده تر شکل از - شما می دانید که من تحت پوشش او به عنوان یک روزنامه نگار. او را بسیار پیچیده تر از بسیاری از مردم فکر می کنم. او یک راز هسته ای طرفدار الغای برده داری. بسیاری از دستیاران خود را گفته اند تا پس از. و در واقع او ممکن است تنها فرد زنده که در واقع اعتقاد بر این است که این ابتکار دفاع استراتژیک, همچنین شناخته شده به عنوان جنگ ستارگان واقعا کار می کنند که این امر واقعا خدمت می کنند به عنوان نوعی از یک astrodome که شما می دانید شلیک هر موشک و بنابراین سلاح های هسته ای منسوخ شده است.

اما او نیز بسیار بی اعتقاد از روسها و بسیار ضد کمونیست. و او اول او می خواست برای دیدار با رهبر اتحاد جماهیر شوروی به عنوان او آن را چندین بار همه آنها را نگه داشته و مرگ بر او. و سپس او ملاقات گورباچف و او او را ملاقات نمود در ژنو است. این است که در سال 1985. و اولین دور از مذاکرات - و تمام این بوده است محرمانه پس از. شما می توانید به خواندن این چیزها. آن را بسیار پر تنش است. او صحبت کردن - ریگان است که صحبت کردن در مورد -- شکایت در مورد مداخله خود را در جهان سوم انقلاب و گورباچف است شکایت که جنگ ستارگان است یک راز اول-strike طرح است.

و سپس آنها را برای یک پیاده روی در کنار دریاچه و آنها اردک به یک کابین که در آن آتش فروزان است. و سپس این بخش در یک نقطه ریگان خم به گورباچف. آن را فقط دو نفر از آنها و مترجمان. و او می گوید: شما می دانید که اگر ایالات متحده بود مورد تاخت و تاز بیگانگان از فضا خواهد روسیه آمده برای دفاع از ما? و گورباچف گفت: کاملا. و ریگان می گوید: من احساس می کنم به همان شیوه در مورد شما. و آنها راه می رفت و آنها راه می رفت و پشت در سالن کنفرانس. و وزیر امور خارجه جورج Shultz بعدها نوشت که تغییر در فضای قابل لمس بود. آنها خنده و صحبت کردن با هر یک از دیگر به عنوان اگر آنها دوستان قدیمی. و آن که در آن نقطه است که آنها تصمیم خوب ما واقعا باید شروع به ساخت برخی از معاملات به خلاص شدن از شر این سلاح های هسته ای.

بنابراین شما می دانید ریگان - به من گفته بود که او از طرفداران بزرگ از این فیلم "روزی که زمین هنوز ایستاده بود", 1951 در مورد یک پسر که می آید از فضای بیرونی و می گوید زمین شما باید برای متوقف کردن بازی با سلاح های هسته ای. در غیر این صورت, شما در حال رفتن به خودتان دمیده و ما باید برای آمدن اشغال شما بنابراین شما لازم نیست. و آن را به یک اثر بزرگ او. و گوش دادن; که چگونه او چیزهایی را دیدم. او به یک آدرس به U. N. پس گفت: اگر ما مورد تاخت و تاز بیگانگان از فضا تنش و رقابت بین ما در اینجا بر روی زمین را نگاه بی اهمیت در مقایسه ، شما می دانید در این نوع آجیلی. از سوی دیگر, با سلام; شما می دانید چه ؟ او یک نقطه. شاید شما باید به همه چیز نگاه از 20 میلیارد مایل به دریافت این نوع دیدگاه است.

دیویس: من هم این حسن نیت منجر به کاهش قابل توجهی در بازوها و کاستن از تنش ؟

کاپلان: بله آن آغاز شده است. شما ممکن است به یاد بیاورید که گورباچف و ریگان هر دو نا امید که مذاکره کنندگان بودند پیشرفت زیادی نکرده. به طوری که آنها ملاقات کرد در ریکیاویک ایسلند. و این زمانی بود که ریگان و گورباچف نوع خود به خود به این نتیجه رسید که بله بیایید خلاص شدن از شر همه ما موشک. اما پس از آن ضربه دست انداز سرعت. گورباچف خواستار آن شدند که در آن یک شرط برای این است که ایالات متحده هرگز تست ابتکار دفاع استراتژیک سلاح در فضا است. آن باقی خواهد ماند یک آزمایشگاه پروژه. و ریگان حاضر به انجام این کار پس از آن سقوط از هم جدا.

بنابراین شوراها' پارانویا در مورد این سیستم که نیست رفتن به محل کار و ریگان فانتزی در مورد این سیستم مانع از آنچه که به خوبی می توانست پایان جنگ سرد پایان مسابقه تسلیحاتی. و ضمنا بسیاری از مردم در سراسر ریگان - خود مشاوران نظامی و غیر نظامی - heaved آه امداد که من که قرار بود به اتفاق می افتد.

دیویس: شما می دانید, آن را بسیار جالب است زیرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد توانایی های خود را به مذاکره و چگونه زمانی که شما در یک اتاق با کسی که شما می توانید اندازه و اعتصاب یک رابطه, چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. و این است که اغلب مسخره. شما می دانید آن مرد - شما می دانید او توجه نمی شود به گزارش کارکنان. او نمی داده او نیاز دارد. آن را برای تلفن های موبایل مانند ریگان-گورباچف رابطه می گوید: شما می دانید شاید چیزی به این وجود دارد.

کاپلان: به جز که وجود دارد به یک همگرایی منافع. از ریگان-گورباچف چیزی که در نهایت از هم جدا افتاد به دلیل اختلاف میان منافع است. نیز وجود دارد یکی دیگر از جالب و شگفت انگیز تفاوت. شما می دانید این مذاکرات بین ریگان و گورباچف در ریکیاویک - آنها برگزار می شود مذاکرات برای 10 ساعت در طی یک دوره از چند روز. بیایید می گویند شما را برخی از زمان برای مترجمان به انجام چیزی که خود می گویند شش هفت ساعت است. و آنها در حال صحبت کردن در مورد سلاح های هسته ای و استراتژی هسته ای. و شما می دانید منظورم ریگان تا به برخی از ایده های عجیب و غریب اما او را درک مفاهیم ایده های خود را. او تا به حال شده است به طور کامل در جریان این. هیچ سوال وجود دارد. و شما می دانید من فقط پیدا کردن آن غیر قابل تصور است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند بحث در مورد سلاح های هسته ای برای طولانی تر از 10 دقیقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند باید به این مفهوم که - اوه خوب نگاه کنید. من فقط نگاه این مرد در چشم. من اندازه او را. من کشف کردن چه باید بکنید. اما, شما می دانید, آن را کار نکرده است. جلسات خود را با کیم جونگ سازمان ملل متحد - منظور من این تهمت که گرفته شده بر روی یک سوار با آن است. شما می دانید که کیم می نویسد: او برخی از زیبا حروف و علائم بسیار مبهم در بیانیه ای گفت که او را به سوی denuclearization از شبه جزیره کره و مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او یک قرارداد. و در عین حال کره شمالی را نگه می دارد غنی سازی بیشتر اورانیوم و ساخت و ساز بیشتر و سلاح های بیشتر.

دیویس: فرد کاپلان جدید کتاب "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای". پس از یک استراحت او به بحث در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به استراتژی هسته ای از جمله برخی از فوق العاده او مشاوره ارائه شده به ایالات متحده آمریکا سلاح های مذاکره کنندگان طولانی قبل از او برای رئيس جمهور. همچنین ما به یاد داشته باشید جانباز PBS خبرنگار جیم Lehrer که هفته گذشته است. من دیو دیویس و این هوای تازه.

(SOUNDBITE موسیقی)

دیویس: این هوای تازه. من دیو دیویس در Terry Gross که امروز. بیایید به گفتگو با روزنامه نگار فرد کاپلان که نوشته شده یک کتاب جدید در مورد جنگ هسته ای, برنامه ریزی در بخش درخواست توسط تنش بین ایالات متحده و کره شمالی که او می گوید ساخته شده است که آمریکایی ها فکر می کنم در مورد جنگ هسته ای در راه آنها تا به حال پس از پایان جنگ سرد است. کتاب خود به نام "بمب" تساوی در اسناد محرمانه که نشان می دهد که برای چند دهه آمریکا تنها طرح خود را برای زرادخانه هسته ای شد برای راه اندازی یک حمله در اتحاد جماهیر شوروی و چین اگر هر دو کشور حمله متفقین ملت است.

در این کتاب شما نوشتن در مورد چگونه وجود دارد این طرح که نظامی ایالات متحده تا به حال برای شما می دانید که یک حمله گسترده در اتحاد جماهیر شوروی تحت شرایط مختلف. و وجود دارد یک داستان قابل توجه در مورد یک پسر به نام فرانکلین میلر یک کارمند دولت که - من حدس می زنم این بود که در طول جورج هربرت واکر بوش بود.

کاپلان: این شروع دوران ریگان.

دیویس: OK.

کاپلان: آن ریگان و سپس بوش.

دیویس: OK. او موفق به گرفتن واقعا در تمام استراتژیک اسناد حاکم, شما می دانید, استراتژی نظامی ایالات متحده چه او پیدا کنید ؟

کاپلان: خوب پس کندی بار وزیر دفاع خواهد خاموش کردن این اظهارات خواستار بیشتر گزینه های محدود در جنگ هسته ای برنامه بنابراین شما لازم نیست که فقط منفجر کردن کل اتحاد جماهیر شوروی. در عین حال فرانک میلر بود یک پسر کار در پنتاگون در نگاه به جنگ هسته ای در نظر دارد. و او را به نشستن در این جلسات از Strategic Air Command و او نمی گویم این گزینه های محدود. و آنچه که او در بر داشت شده بود فقط وحشتناک.

آنچه که او در بر داشت یک سطح overkill فراتر از هر چیزی تصور است. به عنوان مثال وجود دارد 500 سلاح های هسته ای هر یک megaton در قدرت مواد منفجره با هدف مسکو - 500. وجود یک بمب افکن های پایه در دایره قطب شمال است که تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چند ماه از سال است. این بود که ضربه با 17 سلاح های هسته ای. وجود دارد یک ضد موشک بالستیک سایت در مسکو که ما کشف شده پس از جنگ سرد بود نمی توانست گلوله را در هر چیزی - 69 کلاهک هسته ای هدف قرار گرفتند در برابر این یکی سایت. وجود دارد همه چیز مانند است که در سراسر کل کشور است.

حتی اگر شما موافقت با سیاست چه نوع از چیزهایی که ما باید ضربه در یک جنگ هسته ای ما تا به حال راه بیش از آنچه لازم بود. و در آن زمان ایالات متحده در حال 12,000 سلاح های هسته ای استراتژیک - به عبارت دیگر سلاح های هسته ای است که می تواند ضربه اتحاد جماهیر شوروی. و با توجه به تلاش های فرانک میلر و کارکنان این بود که محدودتر هم به 5,888. و دوباره که تماس به سوال هر چیزی در مورد سیاست های, آیا شما نیاز به ضربه تمام این اهداف است. فقط اگر شما آنها را ضربه چگونه بسیاری از شما واقعا نیاز به آنها ضربه? و سپس هنگامی که اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید شما دیگر مجبور به آمار هر یک از اهداف در شرق اروپا است. به طوری که آورده آن را به 3000.

و پس از آن در حدود همان زمان جورج دبلیو بوش مذاکره بود اسلحه معاهدات آن را پایین آورده و در مجموع به حدود 3000. اما واقعیت این است که میلر انجام داده بود پیشبرد این کار و تا به حال متقاعد, واقعا, تقریبا همه که مورد نیاز متورم شد و شما واقعا فقط نیاز به حدود 3000 - و حتی که متورم بود اما آن را تا آنجا که او می تواند انجام دهید سیاسی - ساخته شده آن را بسیار آسان تر برای نظامی برای خرید به کنترل سلاحهای هستهای معاهدات که امضا شد از آن نقطه. پس از آن یک نقطه عطف بود اما عمیقا به خاک سپرده شد. این چیزی است که بخشی از هر مقام رسمی در تاریخ ایران مسابقه تسلیحاتی.

دیویس: بنابراین اجازه دهید بحث در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاست هسته ای. و شما باید برخی از اطلاعات جالب است که predates ریاست جمهوری خود. در سال 1988 28 سال قبل از او برای رئيس جمهور تهمت در واقع ارائه خود را به عنوان یک رئیس مذاکره برای مذاکره با روس ها. این است - این درست است. او جدی است ؟

کاپلان: آره. منظورم این می آید - بله. بله کاملا. در واقع او می خواست می شود - بوش سلاح های مذاکره. شما می دانم که او فقط می خواهم این کتاب نوشته شده به نام "هنر معامله." او فکر کرد که او می تواند یک معامله خوب است. و وجود دارد که تایید شده است توسط ریچارد برت به من که او - هنگامی که ریچارد برت یک دیپلمات بود و در نهایت به عنوان منصوب از شروع مذاکره با خار تهمت زد در سراسر زد به او را در یک مهمانی در نیویورک است. و او گفت: شما مرد هستید که برای رفتن به مذاکره با روس ها درست است ؟ و او می رود, بله, درست است.

و او می رود, گوش دادن - من یک ایده عالی برای شما چگونه به مقابله با آنها. و شما می دانید برت است که به نوعی به دنبال شک و تردید اما مرتب کردن بر اساس خم و - خوب که چه ؟ و او می رود در اینجا چیزی است که شما انجام دهد. اولین جلسه با روس ها به شما نشان می دهد تا در اواخر و پس از آن شما راه رفتن را به سمت خود را از جدول و شما پوند مشت خود را روی میز و به شما می گویند - و در اینجا من سانسور کردن خودم - F شما. که مغلوب ساختن پیشی جستن ایده از چگونه برای رسیدن به یک rollicking شروع در کنترل سلاحهای هستهای توافق.

خوب برت نادیده گرفته و مشاوره به پایان رسید تا با امضای زیبا قابل توجهی کاهش سلاح پیمان به هر حال. و بین این زمان است که او ملاقات کرد Burt و این پیمان اتفاق افتاده است یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت تا به حال ورشکست شده.

دیویس: پس از این همه سال بعد او برنده انتخابات 2016 می آید به کاخ سفید و وجود دارد در حال حاضر معروف توجیهی در ایران - نوشته شده بود در مورد باب وودوارد و به تازگی توسط دو نفر از خبرنگاران واشنگتن پست - که در آن تعدادی از مقامات دولت تنظیم نوع آموزش برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شما می دانید استقرار نظامی و استراتژیک اتحاد و آن رفتن نیست به خصوص به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن نوع عقب رانده و گفت: برخی از چیز سخت به رهبران نظامی. اما شما نوشتن که وجود دارد یک نمودار ارائه شده به رئیس جمهور در تعدادی از سلاح های هسته ای در طول زمان که به نوعی علاقه خود را piqued است. او چه می گویند ؟

کاپلان: آره. وجود دارد یک نمودار که نشان داد که اوج - در اوج خود ایالات متحده تا به حال حدود 30000 سلاح های هسته ای و روسیه تا به حال در مورد همان. و ما پایین آمده بسیار زیادی است. شما می دانید ما در حال حاضر در حدود 3000 هر. و این نمودار به معنای شد نشان می دهد, شما می دانید, اهمیت کنترل تسلیحات و این نوع از چیزی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک واکنش متفاوت. او در این نمودار و گفت: چطور است که ما نمی باید به عنوان بسیاری از سلاح های هسته ای در حال حاضر به عنوان ما در حال برگشت پس از آن ؟ و آن را به او توضیح داد که شما می دانید که شما واقعا به آنها نیاز دارید دیگر و سلاح ما در حال حاضر در حال راه موثر تر در انجام اهداف ما از آنهایی که در آن زمان. و او نوع آرام کمی.

اما پس از آن به من گفته شد که حدود دو هفته بعد در جلسه ای در کاخ سفید با مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر و یک زن و شوهر از مردم دیگر او به ارمغان آورد تا این نمودار دوباره. او می رود چطور من می توانم به عنوان بسیاری از سلاح های هسته ای به عنوان دیگر رئیس جمهور تا به حال ؟ و دوباره آن را به او توضیح داد, شما می دانید, ما تا به حال خیلی بیشتر از نیاز ما; روس ها فکر می کنم ما در مورد به راه اندازی یک حمله و آنها را گرفتن ما. به هر حال دو یا سه بار اضافی او نگهداری آوردن این که ما شنیده ایم در بسیاری از داستان در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. او می تواند صحبت کردن از چیزی اما پس از آن او فراموش می کند که چرا او صحبت کرد و او را نگه می دارد آوردن آن را دوباره.

دیویس: او می خواهید و بیشتر سلاح های هسته ای?

کاپلان: نه او نبود. و در واقع وجود دارد جلسه دیگری در پنتاگون بعد از این نازل شد که در آن جیم برخوردار بود که وزیر دفاع در زمان خود گفت aide - او می رود و من به شما اطمینان وجود خواهد داشت نه یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای تا زمانی که من اینجا هستم. و حتی اگر وجود دارد در حال حاضر -- در حال حاضر وجود دارد موارد که ساخته شده برای انواع جدیدی از سلاح های هسته ای هیچ کس از این مورد است که ما نیاز داریم.

دیویس: فرد کاپلان کتاب "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای." ما در ادامه گفتگوی ما پس از یک استراحت کوتاه. این هوای تازه.

(SOUNDBITE هارون پارک' "سیاره کوچک")

دیویس: این تازه است و ما در حال صحبت کردن با روزنامه نگار کهنه کار و فرد کاپلان. او یک کتاب جدید در مورد جنگ هسته ای برنامه ریزی است. آن را به نام "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای."

بنابراین کره شمالی گرفتار جمهور تهمت توجه در سال 2017 با موشک آزمایش و انفجار برخی از دستگاه های هسته ای. چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟

کاپلان: خوب منظور من این است که در آن بسیاری از مردم ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کره شمالی. او از باشگاه گلف خود در نیوجرسی شش ماه به مدت خود را و گفت که او را مهار آتش و خشم مانند زمین هرگز دیده می شود در کره شمالی اگر کره شمالی حمله ایالات متحده - که شما می دانید خواهد بود سیاست استاندارد - اما اگر آنها همچنان به تهدید نظرات در مورد ما و ادامه داد: برای راه اندازی موشک آزمایش و تست سلاح های هسته ای.

نکته جالب در مورد این که من کشف از انجام چند مصاحبه این است که او فقط صحبت از کلاه خود را بر روی این. وجود دارد بسیار جدی جنگ قصد دارد در ساخت در جهت جنگ برنامه ای است که شامل آمریکا حمله کره شمالی دوباره در اقدامی تلافی جویانه به حمله به کره جنوبی و یا یک حمله ایالات متحده اما به یک آزمایش موشکی است که نگاه تحریک آمیز تر از آن باید باشد.

در آن سال وجود دارد 15 آزمایش موشکی که کره شمالی راه اندازی شد و در هر یک از آنها وجود دارد یک کنفرانس تلفنی میان همه مناسب چهار ستاره ژنرال ها و فرماندهان - همان نوع از کنفرانس تلفنی که جایی اگر بود یک هشدار از قریب الوقوع روسیه یا چین حمله موشکی - و در دو تا از این موارد به طور کلی Mattis, وزیر دفاع, راه اندازی دو مرسوم مسلح کوتاه برد موشک های بالستیک به دریای ژاپن به دنبال همراه موشک کره شمالی به عنوان یک نوع سیگنال است. اما او تا به حال شده است با توجه به اختیارات - اگر او فکر کرد که این موشک در مورد راه اندازی می شود مسلح شد و یا تحریک آمیز در برخی از راه های دیگر او تا به حال پیشبرد اقتدار به راه اندازی این موشک از ماست که بر کره جنوبی در سایت آزمون دانستن است که آن را از بین ببرد آزمون سایت و شاید کشتن برخی از رهبران کره شمالی. شما می دانید که کیم جونگ سازمان ملل متحد اغلب با حضور این راه اندازی شد.

پس این بود چیزی که واقعی است. و این آزمایشات این موشک راه اندازی اتفاق افتاده است قبل از تهمت به خود آتش و خشم گفتار. بنابراین او فقط صحبت از کلاه خود. وجود دارد - وجود دارد جدی برنامه ریزی از افزایش درگیری حتی دانستن است که آن را ممکن است در نهایت منجر به جنگ هسته ای.

دیویس: بنابراین زمانی که او بود گفت: آتش و خشم او می دانست که وجود دارد فعال برنامه ریزی و عملیاتی جزئیات در حال توسعه برای حمله به کره شمالی.

کاپلان: بله. کاملا.

دیویس: چه - شما می دانید که هنگامی که شما را به یک طرح جنگ مانند این آن را بسیار خاص و یکی از چیزهایی که شما انجام دهید این است که پیش بینی دشمن را به واکنش است. چه برنامه ای برای حمله به کره شمالی ...

کاپلان: خوب - شما می دانید آن را تشدید طرح است. ابتدا شما را کمی از این, و سپس شما می توانید آن را تشدید و شما را تشدید آن است. وجود دارد برخی از افراد در کاخ سفید که ایمان آوردند و یا امیدوار بود که آنها آن را به نام های خونین بینی تئوری; به عبارت دیگر فقط یک جامد پانچ و کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهد بود به طوری شوکه کرد که ایالات متحده تا به حال در واقع گرفته شده از این مرحله است که او را به عقب.

اما مردم در نظامی - و شما می دانید, آن را جالب. در نظامی مدرن ترین ژنرال واقعا نمی خواهید برای دریافت درگیر در جنگ از آنجا که آنها می دانند که در آن منجر می شود. نظامی ترین مردم و افرادی که می دانستند در مورد کره بسیار leery از این. آنها فکر می کردند که اگر ما شروع به چیزی این امر تشدید می شود و سپس فاصله بین نگه داشتن آن را معمولی و رفتن به هسته ای خواهد بود بسیار سخت به مقاومت در برابر. و همه این بود که املای در این طرح است. و در واقع یکی از افراد جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در این گفت: شما می دانید که آقای رئیس جمهور را اولین گام مگر اینکه شما آماده برای رفتن تمام راه را.

دیویس: و چگونه خواهد این طرح را به حساب این احتمال که کره شمالی واکنش نشان خواهد داد به یک حمله با حمله به کره جنوبی به خصوص سئول است که در این زمینه من نمی دانم که چگونه بسیاری از میلیون نفر, نسبتا نزدیک به کره شمالی...

کاپلان: ده میلیون.

دیویس: ده میلیون نفر است.

کاپلان: ده میلیون در عرض 30 کیلومتر - بنابراین در محدوده خود راکت توپخانه که برخی از آنها مسلح به سلاح های شیمیایی. همچنین پرسنل نظامی آمریکا همچنین از شهروندان آمریکایی و البته ژاپن است. و شما می دانید در یک نقطه تهمت صحبت در مورد تخلیه آمریکایی ها اما به او گفته شد نگاه - شما - اگر شما انجام این کار است که برای رفتن به یک نشانه روشن به کره شمالی که ما در حال آماده سازی برای حمله و شما - شما ممکن است راه اندازی یک حمله پیشگیرانه. بنابراین آن را بسیار خوب درک آن ضمنی در این طرح است که اگر ما این کار را انجام همه چیز می تواند از کنترل خارج شود.

دیویس: شما می دانید ما زندگی کرده اند با این وحشتناک سلاح برای 75 سال است. شما بیشتر از بسیاری از افراد را در بحران آورده است که ما را به آستانه جنگ و همچنین کمی راحتی می تواند ما را در برنامه های عملیاتی و کنترل در این چیزها. و به نوعی ما درهم و برهم کردن از طریق درسته ؟ منظورم این است که ما...

کاپلان: آره.

دیویس: ...موفق به ماشه یک هولوکاست هسته ای. و من تعجب می کنم - منظورم اینه که وقتی شما به این فکر کنید در یک لحظه آرام نشستن در ساحل و یا شناور کردن به خواب می تواند بشریت مدیریت این ؟ ما می رویم به OK ؟

کاپلان: خوب, شما می دانید مانند بسیاری از بسیار کم احتمال حوادث آن را تنها طول می کشد یک به شیرجه رفتن ما را به فاجعه است. من فکر می کنم چند دلیل وجود دارد که چرا این اتفاق افتاده است تا کنون. بخشی از آن را هی; بازدارندگی کار می کند. شما می دانید ما به این باروک بحث در مورد چگونه بسیاری از سلاح ها از نوع آنچه که ما نیاز داریم. شما می دانید که کره شمالی دارای 12 سلاح های هسته ای, شاید 20. که به نظر می رسد به اندازه کافی برای جلوگیری از آمریکا از حمله به آنها را. آن را به طوری که بازدارندگی این نسخهها کار در یک راه است.

اما No. 2, ما تا به حال ثروت از داشتن رئیس جمهور که زمانی که آنها را از درگیر شدن در یک بحران است که شامل تفکر خود استفاده کنید بسیار جدی و غرق خود را در مسائل و معضلات و حالات و تصمیم می گیرد ، این واقعا ارزش آن است. ما باید به جلو و این چیزی که به توقف قبل از آن از کنترل خارج می شود. که تا کنون به هر حال. این واقعیت - شما می دانید که برای سال های بسیاری از ما سعی در فراموش نکنید که این چیزها وجود داشته است. یکی از چیزهایی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد برای از خواب بیدار شدن ما از این خواب را به ما آگاه است که آنها وجود داشته باشد. آنها بوده ام در اینجا در تمام طول. و راه را برای جلوگیری از جنگ است و نه به باقی می ماند بی گناه و فقط به آنها را فراموش اما تا دامنه کامل اعماق منطق است که بر آنها و برای کشف کردن برخی از راه برای تقلا کردن از سوراخ خرگوش.

دیویس: خوب فرد کاپلان با تشکر بسیار برای تحقیقات خود و برای صرف برخی از زمان با ما.

کاپلان: آه با تشکر از شما.

دیویس: فرد کاپلان است که امنیت ملی نویس برای تخته سنگ. کتاب جدید خود را که "بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای." آمدن ما به یاد داشته باشید PBS اخبار لنگر جیم Lehrer که هفته گذشته است. این هوای تازه.

(SOUNDBITE از انفجار در آسمان است "به یاد داشته باشید من به عنوان یک روز")

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب