نزدیک به 3 میلیون صاحب خانه دریافت وام مسکن کمک کند اما دیگران ضربه موانع

بزرگنمایی این تصویر میلیون ها نفر از مالکان قرار داده اند وام مسکن خود را پرداخت مکث میان coronaviru

توسط MINERALNEWS در 2 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

میلیون ها نفر از مالکان قرار داده اند وام مسکن خود را پرداخت مکث میان coronavirus بحران است. "بسیاری از مردم در پریشانی می گوید:" مایکل Fratantoni اقتصاددان ارشد در وام مسکن بانکداران انجمن. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ست Wenig/AP

حدود 2.9 میلیون صاحب خانه شده اند مجاز به قرار دادن وام مسکن خود را پرداخت نگه دارید به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور قرار داده و بیشتر مردم از کار. که نزدیک به 6 درصد از همه برجسته وام مسکن.

"ما شاهد به اشتراک گذاری از وام های مسکن در تحمل افزایش در این هفته از 3.74% به 5.95% می گوید:" مایکل Fratantoni اقتصاددان ارشد در وام مسکن بانکداران انجمن که منتشر شد آخرین شماره روز دوشنبه است. "بسیاری از مردم در پریشانی."

هنوز هم در حالی که مالکان آن در حال گرفتن کمک به دیگران می گویند که آنها نمی. تحت مراقبت عمل کنگره موظف است که وام دهندگان ارائه آنچه به نام تحمل برای مالکان که صدمه دیده شده است از نظر مالی.

که می تواند اجازه می دهد تا آنها را به توقف ساخت و پرداخت و یا به پرداخت های جزئی تا یک سال. این پوشش می دهد اکثریت قریب به اتفاق برجسته وام خانه — کسانی که با حمایت های مختلف سازمان های دولتی و یا فنی می و فردی مک.

بزرگترین افزایش در forbearances است که اتفاق می افتد با وام با حمایت اداره مسکن فدرال و وزارت امور کهنه سربازان. این شناخته شده به عنوان FHA و وام و 8.26% در حال حاضر در تحمل. آنها اغلب برای اولین بار homebuyers. "بنابراین حتی یک درصد بالاتر از اولین بار homebuyers واقعا مبارزه در این محیط" Fratantoni می گوید.

اما بسیاری از مالکان بگویید NPR شده است که آنها ترس دور شدن از آن کمک کند. چرا که وام دهندگان خود را به آنها بگویید که اگر آنها جست و خیز پرداخت وام مسکن به وام گیرندگان خواهد شد که به پرداخت های از دست رفته در یک بالون بزرگ پرداخت در پایان دوره تحمل.

اما در واقع وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر در دسترس به مالکان اگر آنها نمی تواند استطاعت پرداخت بزرگ مانند که از جمله تمدید مدت وام به اضافه پرداخت به عقب پایان از وام.

برخی از طرفداران مسکن می گویند این شرکت ها وام مسکن می تواند تمایلی به ارائه کمک به این دلیل که شرکت های خود را در یک وضعیت ناامید. چرا که کنگره موظف این کمک برای مالکان اما آن را نمی دهد شرکت یک راه برای پرداخت آن است.

شرکت هایی که مالکان ارسال پرداخت وام مسکن خود را بیش از حد در هر ماه به نام کنندگان وام مسکن. و برای بسیاری از وام خانه آنها عمل به عنوان واسطه. زمانی که آنها دریافت یک وام مسکن پرداخت آنها از آن به سرمایه گذاران در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

اما زمانی که مالکان نمی پرداخت را در طول تحمل وام مسکن شرکت های خدماتی باید به جلو است که پول و حفظ جریان نقدی رفتن به سرمایه گذاران در این اوراق بهادار. این کنندگان در نهایت پرداخت می شود و در زمان عادی آنها می توانیم به جلو پول است.

اما در حال حاضر با 3 میلیون صاحب خانه در حال حاضر گرفتن این کمک اضطراری در میان همه گیر و به احتمال زیاد بیشتر به دنبال به زودی, وام مسکن, شرکت های خدماتی به طور ناگهانی به جلو میلیاردها دلار به سرمایه گذاران است.

"این است که قرار دادن باورنکردنی استرس بر روی سیستم" Fratantoni می گوید. خود صنعت گروه همراه با طرفداران مسکن شده اند لابی گری برای دولت به ایجاد یک اورژانس منبع وجوه بنابراین شرکت های وام مسکن را اجرا کنید و از پول است.

"وام مسکن کنندگان در حال انجام ضروری عملکرد مالی مسکن سیستم" Fratantoni می گوید. شرکت ها نیاز به دسترسی به موقت تامین مالی به طوری که "آنها می توانند همچنان به حمایت از مالکان از طریق این بحران است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب