ناسا فضانوردان هدف سواحل فلوریدا به پایان SpaceX پرواز

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. - اولین فضانوردان راه اندازی شده توسط ایلان SpaceX شرکت ترک ایستگاه فضایی بین ال

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. - اولین فضانوردان راه اندازی شده توسط ایلان SpaceX شرکت ترک ایستگاه فضایی بین المللی در شب شنبه برای نهایی و مهم ترین بخش از تست پرواز: بازگشت به زمین با نادر فرود.

ناسا داگ هرلی و باب Behnken خداحافظی به سه مرد پشت خود را به عنوان SpaceX Dragon کپسول undocked و رهبری نسبت به یک بعد از ظهر یکشنبه فرود با چتر نجات به خلیج مکزیک.

با وجود طوفان گرمسیری Isaias' افزایش نسبت به فلوریدا آتلانتیک ساحل ناسا گفت: آب و نگاه مطلوب در سواحل Pensacola در افراطی طرف مقابل دولت است.

از آن خواهد شد برای اولین بار برای فرود فضانوردان در 45 سال است. آخرین بار بود زیر مشترک آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی ماموریت در سال 1975 معروف به آپولو-سایوز.

ایستگاه فضایی فرمانده کریس کسیدی زنگ زد کشتی بل به عنوان اژدها کشیده دور 267 مایل (430 کیلومتر) بالاتر از ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی. در عرض چند دقیقه تمام است که می توان از کپسول بود یک جفت چراغ چشمک زن در برابر خالی از فضا.

"آن را بزرگ بوده است و ما قدردانی از همه شما انجام داده ام به عنوان یک خدمه برای کمک به ما ثابت کند اژدها در نخستین پرواز آزمایشی خود را," Hurley radioed به ایستگاه فضایی.

"ایمن سفر" کسیدی پاسخ داد: "و فرود موفقیت آمیز."

فضانوردان' بازگشت به خانه را کلاه یک ماموریت به پایان رسید که در طولانی مدت راه اندازی خشکسالی در آمریکا است که با تکیه بر موشک به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی پس از پایان شاتل عصر.

در راه اندازی هرلی و Behnken از ناسا در مرکز فضایی کندی در مه 30, SpaceX شد و اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار. شرکت SpaceX در آستانه تبدیل شدن به اولین شرکت به مردم را از مدار.

"سخت ترین قسمت بود ما راه اندازی شد اما مهم این است که ما را صفحه اصلی" Behnken گفت: چند ساعت قبل از تسمه به اژدها.

موفق فرود, Behnken گفت بیاورد آمریکا-خدمه راه اندازی قابلیت "دایره کامل است."

در یک مراسم وداع در روز قبل از آن کسیدی که باقی خواهد ماند در هیئت مدیره با دو روسها تا ماه اکتبر ارائه شده Hurley با پرچم ایالات متحده را پشت سر گذاشت قبلی فضانوردان به پرتاب به ایستگاه فضایی از خاک ایالات متحده آمریکا. هرلی شد خلبان که نهایی ماموریت شاتل در ماه جولای سال 2011.

پرچم — که همچنین پرواز اولین پرواز شاتل در سال 1981 شد یک جایزه برای این شرکت است که راه اندازی فضانوردان برای اولین بار.

SpaceX به راحتی ضرب و شتم بوئینگ که نیست انتظار می رود برای راه اندازی اولین خدمه تا سال آینده خواهد شد و زمین در جنوب غربی ایالات متحده. پرچم دارای یک پرواز پس از این یکی: به ماه در ناسا آرتمیس برنامه در چند سال آینده.

"ما یک کمی غمگین به دیدن آنها بروید" کسیدی گفت: "اما بسیار هیجان زده برای آنچه در آن به معنی به ما فضایی بین المللی برنامه برای اضافه کردن این قابلیت" تجاری خدمه کپسول. بعدی SpaceX خدمه پرواز است هدفمند برای پایان ماه سپتامبر.

هرلی و Behnken نیز در حال بازگرداندن sparkly آبی و بنفش دایناسور به نام لرزش. فرزندان خود را در انتخاب اسباب بازی به همراه پدران خود در ماموریت تاریخی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب