NAACP برنامه ای برای انتقال مقر خود از بالتیمور به واشنگتن

بزرگنمایی این تصویر

NAACP در حال برنامه ریزی برای انتقال مقر خود به واشنگتن در اینجا حقوق مدنی سازمان لوگو نشان داده شده است در طول یک 2015 رویداد در شهر. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برنده McNamee/گتی ایماژ

NAACP در حال برنامه ریزی یک حرکت بزرگ است.

رهبران 111 ساله سازمان دفاع از حقوق مدنی امضا نامه ای از قصد برای انتقال مقر خود از بالتیمور که در آن شده است برای چندین دهه به واشنگتن ،

موریل Bowser شهردار منطقه کلمبیا گفت: این طرح به NAACP حرکت به شهر تاریخی U خیابان راهرو.

این منطقه یک بار شناخته شده به عنوان “سیاه برادوی” نابود شد در طول سال 1968 شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال های اخیر تبدیل به یکی از gentrified بخش های از شهرستان.

روشن نیست که این سازمان حرکت می کند Frank D. ریوز مرکز امور شهری است که به انجام یک خوبی توسعه.

“این ریوز مرکز می ایستد در یاد و فرهنگی مساحت قابل توجهی از تو خیابان راهرو با اتصال به NAACP,” Bowser خود در بیانیه ای گفت.

“همانطور که ما همچنان به مبارزه برای تغییر و کار برای ساخت بیشتر و عادلانه ملت ما مشتاقانه منتظر استقبال از این یاد سازمان دفاع از حقوق مدنی در واشنگتن, DC,” او اضافه شده است.

NAACP جمهور جرثقیل جانسون گفت: این طرح قدمت حدود سه سال اما زمان این حرکت فرخنده به عنوان کشور “در آستانه تغییر است که دیر شده است.”

“واشنگتن, DC نشسته در کانون تغییر دهید. این فرصت استثنایی را به ما ستاد ملی به DC ما اجازه خواهد داد تا حتی فعال تر در خدمت جامعه سیاه و مقابله با چالش های جدی روبرو ملت” جانسون گفت.

او افزود که headquartering سازمان در سی “به ما اجازه می دهد نه تنها به طور کامل شرکت در رشد این شهر بزرگ اما همچنین تقویت صدای مردم سیاه و سفید به عنوان ما برای مبارزه با این مهم تغییر سیاست های اقتصادی و توانمندی های مورد نیاز در جوامع در سراسر کشور است.”

NAACP اعلام می آید ماه پس از سازمان مهاجرت از شمال بالتیمور به این شهر مرکز شهر منطقه در آنچه در آن به نام “استراتژیک تنظیم مجدد” با توجه به بالتیمور خورشید.

این سازمان شده است در بالتیمور از سال 1986. قبل از آن در شهر نیویورک است.

The Baltimore Sun همچنین با اشاره به این که نقل مکان به واشنگتن شناور توسط مرحوم حقوق مدنی آیکون جولیان باند بیش از یک دهه پیش.

“سابق NAACP رئیس جولیان باند گفت: در سال 2006 که این حرکت بود ‘اما قطعی” اما هشدار داد که این چیزی است که اتفاق می افتد به سرعت” به خورشید گزارش شده است.

“این هیچ ربطی به با شهر بالتیمور” پیوند به این روزنامه گفت: در آن زمان. “ما عاشق شهر بالتیمور به جز محل آن است. آن را واقع در واشنگتن و واشنگتن است که در آن ما نیاز به.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>