N. y. رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید: رئیس جمهور تهمت وعده کمک Coronavirus تست

بزرگنمایی این تصویر بیمارستان پزشکان در نیوتن, Mass., کار با کیت های آزمایش برای تعیین اگر بیماران c

توسط MINERALNEWS در 3 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

بیمارستان پزشکان در نیوتن, Mass., کار با کیت های آزمایش برای تعیین اگر بیماران coronavirus. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید: رئیس جمهور تهمت توافق روز شنبه خود را برای کمک به دولت بیشتر از منابع مورد نیاز برای گسترش و تست. یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: اواخر روز سه شنبه او را به عنوان "مولد" در دیدار با رئیس جمهور تهمت و تیم خود را در کاخ سفید است. در طول یک شب در کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به تهیه بیشتر coronavirus تست تجهیزات از چین و دیگر تولید کنندگان خارج از کشور.

هدف این است که برای نیویورک به دو برابر تعداد افراد آزمایش روزانه از 20 ، 000 40,000 تا اواسط ماه مه.

"دولت فدرال خواهد کار بر روی عرضه آزمون و معرف از ملی تولید کنندگان" کومو گفت. مقامات دولتی کار می کنند در همان زمان به گسترش زمینه ایستگاه های تست و آزمایشگاه ظرفیت.

کومو می گوید نیویورک را تمرکز بیشتر روی تست های تشخیصی برای شناسایی افراد مسری با کروناویروس اما همچنین انجام تست آنتی بادی برای پیدا کردن کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19.

شهرستان ادارات بهداشت در سراسر نیویورک کار کرده اند و در هفته های اخیر برای پیگیری و شامل گسترش coronavirus.

کومو گفت: دولت در حال حاضر کار برای اعزام به مراتب بیشتر کارگران به قرنطینه کسانی که تست مثبت و ردیابی تماس های خود را با دیگر افرادی که ممکن است آلوده شده اند. "این عملیات در حال رفتن به enormous," او اضافه شده است.

کمبود تست کیت مواد شیمیایی و لوازم دیگر بوده است که عمده فلش نقطه بین تهمت و برخی از فرمانداران پس از همه گیر رسیده متحده کومو اغلب با انتقاد از کاخ سفید برای انجام بیشتر برای کمک به. او پیش بینی کرد روز سه شنبه توافق کردند "تمام عقب و جلو و انگشت اشاره است."

کومو پرسیده شد که آیا تهمت قصد دارد با استفاده از دفاع تولید عمل به زور برخی از شرکت های ایالات متحده برای کمک به تولید بیشتر تست قطعات. "ما بحث را از طریق چگونه او را به انجام پایان خود را از عملیات" او پاسخ داد.

در کاخ سفید دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو نیز موافقت کردند نیروی دریایی کشتی آسایش را ترک خواهد کرد در شهر نیویورک به عنوان نرخ گسترش COVID-19 وجود دارد همچنان به کاهش است.

مقامات دولتی در نیویورک می گویند آنها با اعتماد به نفس بدترین بیماری همه گیر را تصویب کرده است اما صحبت در اوایل روز شنبه کومو گفت: یکی دیگر از 481 نیویورک فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت. که نشان دهنده یک افزایش اندک از روز قبل. تا کنون COVID-19 ادعا کرده است زندگی 14,828 نیروهای جدید است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im