ارشد غم و اندوه به عنوان coronavirus خرابه سنتی دبیرستان فارغ التحصیلی

کالیفرنیا بالا آموزش و پرورش رسمی گفت: آنچه که بسیاری از پیش بینی اما نمی خواهید به شنیدن: آیا انتظار سنتی دبی

توسط MINERALNEWS در 20 فروردین 1399

کالیفرنیا بالا آموزش و پرورش رسمی گفت: آنچه که بسیاری از پیش بینی اما نمی خواهید به شنیدن: آیا انتظار سنتی دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی برای کلاس 2020.

"من تا به حال بسیاری از مکالمات با مربیان و پدر و مادر و ما از درک آن دشوار است" گفت: تونی Thurmond دولت Supt. آموزش عمومی. "ما درک می کنیم آن را ناامید کننده برای کسانی از شما که امید در جشن فارغ التحصیلی در صفوف منظم در ماه مه یا ژوئن."

به مقامات آموزش و پرورش در سراسر کشور اذعان نداشت اما دانش آموزان و والدین برگزار شد امید است که به نحوی به کروناویروس همه گیر ممکن است موجود در زمان.

"ما می دانیم که بعید است ... مدرسه و دانشگاه را در رسیدن به یک نقطه که در آن از آن خواهد شد امن برای دانش آموزان ما به بازگشت به دانشگاه قبل از پایان سال تحصیلی" Thurmond گفت. "کاملا رک و پوست کنده ما فقط نمی دانم زمانی که از آن خواهد شد به اندازه کافی امن برای ما پناهگاه در محل و ما در سطح ایالت اقامت در خانه جهت برداشته شود."

تبلیغات

نه هر کس داده می شود. لس آنجلس عضو هیئت مدیره مدرسه جکی گلدبرگ گفت: Thurmond تلفنی هفته گذشته که او هنوز هم فکر می کردم که مدارس ممکن است بازگشایی شده است. او پاسخ داد که او خوشحال خواهد شد در صورتی که ثابت شود ممکن است. در ضمن Thurmond گفت: او می داند که از مدارس برنامه ریزی "مجازی" مراسم فارغ التحصیلی یا سنتی کلاه-و-لباس شب حوادث هنگامی که آن را امن برای جمع آوری دوباره.

فعالان از دانش آموزان شایسته یک گروه جوانان با اعضای در حدود 20 لس آنجلس مدارس تاکید کرد تمایل خود را برای شرکت در یک سنتی فارغ التحصیلی راه رفتن.

"ما کار ارزشمند از 12 سال" برای رسیدن به این نقطه گفت: Mya ادواردز, 17, ارشد در ونیز دبیرستان. او و دیگر دانش آموزان گفت که آنها درک کنند که این ممکن است امکان پذیر نمی شود به چنین مراسم در ماه ژوئن, اما آنها می خواهند اطمینان داد که کلاس 2020 دریافت نمی کند قلم ، آنها درخواست L. A. مدارس Supt. Austin Beutner برای پیوستن به یک زوم تماس با دانش آموزان برای به روز رسانی آنها و درخواست بازخورد.

پدر و مادر Yadire د لوزا گفت: او پسر اسکار ارشد در بل دبیرستان شده است نگران از دست رفته در جشن فارغ التحصیلی و شنیده های ضد و نقیضی پیام در مورد اینکه آیا فارغ التحصیلی می گیرد. اسکار قصد دارد به حضور در کال ایالتی نورتریج بعدی قرار می گیرند.

تبلیغات

در نظر پنج شنبه, Thurmond تکرار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که گفت: بارها و بارها که او انتظار ندارد مدارس برای بازگشایی قبل از پایان مدرسه سنتی سال. هر دو مقامات همچنین تاکید کرده اند که تحصیل نیاز به ادامه آموزش از راه دور.

Thurmond متعهد است که دولت و وزارت آموزش و پرورش را در جریان ارائه راهنمایی به عنوان سیستم مدرسه تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان در مسیر. او همچنین ساخته شده در زمین برای کمک کنندگان به تعهد کمک مالی برای کامپیوتر و دسترسی به اینترنت از طریق ارسال ایمیل به donatetech@cde.ca.gov.

"هر کسی می تواند اهدای یک دستگاه و یا یک سهم برای اهدای یک دستگاه" او گفت:.

لس آنجلس Unified School District نشده منتظر پول می رسند. Beutner استفاده اضطراری قدرت به صرف حدود 100 میلیون دلار در اینترنت و نقاط تا 200,000 رایانه برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید.

هر دو دولت فدرال و مقامات خواسته اند که ولسوالی به بهترین قضاوت خود استفاده کنید و نونهالان به جای منتظر اجازه و مرخصی دانشجویان انتظار برای خدمات. سیستم مدرسه در سراسر کشور به دنبال این مشاوره با رزرو در مورد تاثیر مالی و مسئولیت بالقوه.

مقامات در L. A. متحد برای مثال تصمیم گرفته اند به نوبه خود به دور هیچ یک از آنها ad hoc وعده غذایی برنامه انجام شده است که در 63 در سایت از طریق راه رفتن بالا و درایو-از طریق توزیع. تبدیل به دور هر کسی — بالغ یا کودک — نیاز به مواد غذایی بی وجدانی خواهد بود گفت: Beutner. همه همان منطقه دریافت کرده است هیچ ایالتی یا فدرال تضمین نماید که آن را خواهد پرداخت برای خدمات عمومی. تحت عمل عادی دولت فدرال reimburses مناطق تنها برای وعده های غذایی ارائه شده به دانش آموزان است.

در مصاحبه ای گفت: Thurmond او به دنبال اضافی فدرال برای کمک به L. A. متحد و دیگر سیستم مدرسه که در حال ارائه وعده های غذایی. Beutner گفت: او در نقل مکان کرد این جبهه و همچنین صحبت کردن با ایالات متحده ثانیه. آموزش و پرورش بتسی DeVos و رسیدن به ثانیه. کشاورزی سانی Perdue که بخش مدیریت ناهار مدرسه برنامه.

مناطق نیز باید به دنبال شرکت راهنمایی در آموزش دانش آموزان معلول. تحت شرایط عادی این دانش آموزان دریافت خدمات از طریق فردی آموزش برنامه یک برنامه است که توسعه یافته است که دانشجو از طریق یک جلسه از متخصصان و فرزند و پدر و مادر یا نگهبان. این برنامه های یادگیری هرگز فکر ویدئو آموزش از راه دور.

دولت وزارت آموزش و پرورش وارد یک لیست از "بهترین شیوه" برای آموزش از راه دور برای مربیان است. در عین حال که نشده حذف نگرانی در مورد اثربخشی آموزش از جمله, از جمله برای کسانی که با معلولیت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب