بیشتر اعتراض کالیفرنیا اقامت در خانه قوانین در ساکرامنتو, نیوپورت بیچ

معترضان که مایل کالیفرنیا به سهولت و یا بالابر coronavirus اقامت در خانه قوانین برگزار شد تظاهرات روز شنبه در

توسط MINERALNEWS در 2 اردیبهشت 1399

معترضان که مایل کالیفرنیا به سهولت و یا بالابر coronavirus اقامت در خانه قوانین برگزار شد تظاهرات روز شنبه در ساکرامنتو و نیوپورت بیچ.

آنها آخرین در یک سری از تظاهرات در سراسر این کشور فشار برای سهولت اجتماعی فاصله. کارشناسان بهداشت و درمان گفت: در اوایل اجتماعی فاصله در کالیفرنیا کمک به دولت و جلوگیری از بالا, مرگ, شمارش نیویورک و که بلند کردن آنها خیلی زود می تواند باعث coronavirus به گسترش است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که او را درک سرخوردگی و اضطراب بیان می شود توسط معترضان. اما او هشدار داد که بخش هایی از جهان که آرام coronavirus محدودیت در موعد مقرر از جمله سنگاپور شده اند به سرعت ضربه با موج دوم ویروس.

"اگر ما در نهایت به بازگشت از نظر اقتصادی بدترین اشتباه ما می تواند ساخت یک بی مهابا تصمیم گیری بر اساس سیاست و سرخوردگی قرار می دهد که زندگی مردم را در معرض خطر و در نهایت مجموعه به علت رشد اقتصادی و بهبود اقتصادی" Newsom گفت.

تبلیغات

این Newsom دولت هفته گذشته اعلام کرد که شش شاخص های کلیدی برای تغییر فرماندار اقامت-صفحه اصلی دستور, از جمله توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم را افزایش دهد و با افزایش ظرفیت در بیمارستان و توسعه درمان و اطمینان از فاصله فیزیکی در مدارس کسب و کار و امکانات مراقبت از کودک.

Newsom گفت: او را به ارائه به روز رسانی در چهارشنبه به عنوان به که در آن دولت می ایستد در هر یک از این زمینه های کلیدی از جمله پیشرفت کالیفرنیا در حال ساخت در گسترده تست.

یک گروه دو حزبی از مقامات منتخب از سان لوئیس Obispo شهرستان در روز دوشنبه پرسید Newsom به اعطای آنها به "قدرت برای پیاده سازی مرحله به مرحله بازگشایی محلی ما اقتصاد" یک درخواست است که می آید تنها چند روز پس از Ventura County مقامات اصلاح اقامت در خانه سفارش به اجازه برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی اجتماعات را به محل.

در طول چند روز گذشته وجود داشته است تظاهرات در سن دیگو هانتینگتون بیچ و سن کلمنت.

تبلیغات

روز دوشنبه در نیوپورت بیچ, یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر در اعتراض به کروناویروس محور stay-at-home سفارشات. حدود 30 نفر به پیاده رو برای اعتراض به طول انجامید که در کمتر از دو ساعت. پلیس گزارش داد ،

نیوپورت قابل توجه صنعت مهمان نوازی است تا حد زیادی بسته شده و چند ساحلی امکانات نیز خارج از محدوده و یا به شدت محدود شده است از جمله boardwalks, اسکله, ساحل, پارکینگ و مشهور گوه گشت و گذار در منطقه است.

همانطور که از دوشنبه اورنج کانتی بود 1,676 موارد شناخته شده coronavirus و 33 مربوط به مرگ و میر. ایالت وجود داشته است بیش از 33 ، 000 مورد تأیید و حداقل از 1200 مرگ و میر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب