مرگ و میر بیشتر به عنوان coronavirus را نگه می دارد اما مقامات هنوز هم شانس برای مبارزه با عقب

چند California counties گزارش جدید کروناویروس موارد دوشنبه به عنوان کشور مرگ و میر از این ویروس افزایش یافت و

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

چند California counties گزارش جدید کروناویروس موارد دوشنبه به عنوان کشور مرگ و میر از این ویروس افزایش یافت و در ساحل غربی ادامه داد: برای تحمل فشار از بیماری ها در ایالات متحده است.

واشنگتن مقامات وزارت امور خارجه تایید کرد که روز شنبه شش نفر فوت کرده اند از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 بسیاری از آنها در ارتباط بودند به خانه سالمندان شیوع در سیاتل و حومه. هیچ مرگ و میر گزارش شده است در جای دیگر در ایالات متحده آمریکا کشور حدود 100 نفر آلوده شده با این ویروس تا کنون.

حداقل پنج Northern California counties گزارش موارد جدید COVID-19 روز دوشنبه آوردن مجموع در کالیفرنیا به حدود 50. Sonoma County, اعلام وضعیت اضطراری در پاسخ به شیوع بیماری است.

هر چند تب و تاب مثبت نتایج آزمون در روزهای اخیر می کند نشان دهد این ویروس در گردش است در ایالات متحده کارشناسان توصیه عمومی برای جلوگیری از خواندن بیش از حد به آن دسته از اعداد است.

تبلیغات

تا اواخر هفته گذشته مقامات فدرال نمی شد و اجازه می دهد گسترده آزمایش ویروس بسیاری از مردم که در حال حاضر بیمار تنها در حال حاضر تشخیص داده گفت: اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد Marc Lipsitch.

"برخی از اعداد در حال تغییر هستند چرا که چیزهای جدید اتفاق می افتد اما بسیاری از اعداد در حال تغییر است چرا که ما در حال کشف چیزهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده است" Lipsitch گفت: در یک فروم دوشنبه به میزبانی دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه است. "این واقعا مهم است برای تشخیص " آه خدای من تاپیک جدید خوشه' از 'Oh, خوبی, ما فقط کشف کرده اند که وجود یک خوشه است که شده است وجود دارد برای برخی از زمان.' "

در سراسر جهان بیش از 90000 نفر آلوده شده اند و 3000 فوت کرده اند با توجه به این ویروس است که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته. با این حال سازمان بهداشت جهانی کاهش یافته است به مقامات اعلام شیوع یک بیماری همه گیر در روز دوشنبه به دلیل آنها گفت: این ویروس هنوز به شدت تحت تاثیر تنها تعداد انگشت شماری از کشورها است.

با وجود رشد مورد شمارش در برخی از نقاط جهان هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای مهار این ویروس گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus.

تبلیغات

"پیام ما به تمام کشورها است این است که یک خیابان یک طرفه — ما می توانیم این فشار به عقب" Tedros گفت. "اقدامات ما در حال حاضر تعیین خواهد شد این دوره از شیوع بیماری است."

Sonoma County اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی پس از اعلام دو نفر تشخیص داده شده بود با این ویروس. یک فرد آلوده در بازگشت از یک سفر دریایی به مکزیک 10 روز پیش است و در حال حاضر در بیمارستان بستری است اما در مورد "دلیلی برای نگرانی گفت:" شهرستان سلامت افسر دکتر Celeste فیلیپ.

اعلام وضعیت اضطراری اجازه خواهد داد که این شهرستان به درستی پاسخ به شیوع بیماری به عنوان به خوبی به عنوان "کار در پشت سر هم با ما در شهرستانها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تا اطمینان حاصل شود ما آماده برای مبارزه با شیوع COVID-19 در جوامع ما" فیلیپ در بیانیه ای گفت.

در ضمن دو COVID-19 موارد گزارش شده در شهرستان سانتا کلارا آوردن آن در مجموع به نه بیشتر از هر California county است. هر دو افراد زیر صفحه اصلی, انزوا, مقامات گفت.

بسیاری از گزارش اولیه از COVID-19 شده است در بهداشت و درمان کارگران که در میان به احتمال زیاد به روبرو می شوند و بیماران مبتلا به بیمار. صدها نفر از کارکنان بهداشتی درمانی در کالیفرنیا در حال حاضر خواسته شده است به ماندن در خانه با توجه به تماس با بیماران مبتلا به این بیماری بیش از چند هفته گذشته است.

روز دوشنبه Placer County گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 در بهداشت و درمان و کارگر در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل که در آن یک COVID-19 بیمار پذیرفته شده بود. شهرستان سخنگوی کتی شانه پریچارد گفت که پزشکی کارگر زندگی می کند که در Placer County آمد در تماس با بیمار شد و به احتمال زیاد آلوده شود.

استراتژی های مانند quarantining افرادی که ممکن است در معرض یک ویروس می تواند کمک به جلوگیری از گسترش آن ، سازمان بهداشت جهانی گفت: COVID-19 ویروس غیر معمول است زیرا اگر آن است که یک پاتوژن های تنفسی است که می تواند گسترش به طور گسترده ای در جامعه آن را نیز به نظر می رسد ممکن است شامل.

آنفولانزا نمی توان به راحتی موجود گفت: مایک رایان اجرا می شود که این سازمان شرایط اضطراری برنامه.

تبلیغات

"ارائه می دهد که ما با روشنایی ضعیف تابیدن یک chink از زندگی است که این ویروس می تواند سرکوب و موجود" رایان گفت: در جلسه دوشنبه.

در اورنج کانتی آتش نشانان از موتور Co. 20 که قرار است در انزوا "از فراوانی از احتیاط" پس از آنها مواجه می شوند یک بیمار که تا به حال سفر بین المللی و نشان دادن علائم شبیه به کروناویروس مقامات روز دوشنبه گفت:.

این اولین بار نیست اولین پاسخ دهندگان شده اند در معرض این بیماری است. در سیاتل بیش از 25 آتش نشان شده اند قرنطینه پس از بازدید از خانه سالمندان است که در مرکز شیوع کروناویروس با توجه به بین المللی Assn. از آتش.

پل Biddinger مدیر آمادگی اضطراری تحقیقات در دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه گفت که اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشانان نیاز به یاد داشته باشید به اقدامات اساسی مانند شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

"من درک می کنم زمانی که شما در یک آمبولانس چقدر سخت است برای بحث در مورد بهداشت دست و یا حفاظت, اما آن را بسیار مهم" Biddinger گفت: در دانشگاه هاروارد فروم.

Biddinger که گفت او شروع حرفه خود مشغول به کار در خدمات پزشکی اورژانس گفت که پروتکل برای زمانی که به پوشیدن یک ماسک و یا شب متفاوت خواهد بود بسته به جایی که مردم بر اساس هستند. محلی مقامات بهداشتی نیاز به همکاری با آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان به تعیین زمانی که پوشیدن چنین دنده مناسب است, او گفت:.

"اگر ما آن را انجام بیش از حد, اگر ما آن را می پوشند برای هر مورد ما اجرا می شود بلانت" او گفت:. "اگر ما آن را انجام نمی به اندازه کافی ما قرار داده و ما اولین پاسخ دهندگان در خطر است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب