مادر مرحوم دختر نمی تواند دریافت سپرده از آزادی گراند برای لغو شاهزاده خانم توپ رویداد

یک مادر که دختر کوچک به طور ناگهانی فوت کرد در سن پنج سالگی از ترس او میراث از دست خواهد رفت اگر او دریافت نمی

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

یک مادر که دختر کوچک به طور ناگهانی فوت کرد در سن پنج سالگی از ترس او میراث از دست خواهد رفت اگر او دریافت نمی کند $15,000 سپرده بازگشت به تورنتو رویداد که لغو شده و با توجه به COVID-19.

پدر و مادر بدترین کابوس آمد واقعی برای جنیفر لوپز رفت او رفت و دختر او را در اتاق خود Pickering خانه در بوکس روز صبح در سال 2012 و او هرگز از خواب بیدار شدم.

یک پزشکی قانونی گزارش اظهار داشت اولیویا فضل سفید درگذشت یک تشخیص داده نشده خون اختلال septicemia.

اولیویا را آغاز آرزوها برای اولیویا در سال 2013 به افتخار او دختر کوچک که عاشق شاهزاده خانم و درمان هر کس با محبت.

هر سال شاهزاده خانم توپ نه برای سود سازمان بزرگترین جمع آوری کمک برگزار می شود در آزادی بزرگ در محل نمایشگاه در تورنتو در الیویا را افتخار. این رویداد یک رویداد سرگرم کننده پر برای پدر و مادر و فرزندان خود را با شاهزاده خانم در یک نوار آب نبات و فعالیت های صورت نقاشی و صنایع دستی.

"ما در بالا بردن حدود $65,000 به 70.000 دلار در هر رویداد گفت:".

به تاریخ آرزوها برای اولیویا مطرح شده $420,000 از طریق شاهزاده خانم توپ و طرح های دیگر مانند مسابقات گلف. پول می رود به یک آرزو پایه و اساس ساخته شده است که خواسته از 42 کودکان بیمار می پیوندند به عنوان یک نتیجه.

"ما شروع به این منظور به اولیویا میراث و برای کمک به کودکان مبتلا به بیماری و معلولیت" سفید گفت. "و ما این کار را بسیار خوب به نام او. و آن را به پایان. آن را به بیش, مگر اینکه ما سپرده است."

توپ در اصل به جای برنامه ریزی شده در مارس اما با توجه به COVID-19 آن را تحت فشار قرار دادند تا اکتبر.

"آنها گفته ام که آن را بسیار بعید است که آنها قادر خواهید بود برای برگزاری این رویداد گفت:".

علاوه بر این, حتی اگر آن را می تواند به عنوان محدودیت ها برداشته سفید تصمیم گرفته است او نمی تواند میزبان این رویداد با توجه به تعداد کودکان آسیب پذیر که با حضور شاهزاده خانم توپ بسیاری از آنها مبتلا به سرطان و یا رنج می برند از بیماری های دیگر.

"بدیهی است که ایمنی از مهمانان ما از بیشترین نگرانی و ما نمی دانیم که این است رفتن به دریافت بهتر" سفید گفت.

"من می دانم که اغلب شما می توانید یک سپرده بازگشت اما ما آنها را می خواهید به سعی کنید به ایجاد یک استثنا بنابراین ما می توانید با قرار دادن این رویداد در آینده هنگامی که وجود دارد هیچ خطر سلامت برای مهمانان ما."

نیک Di Donato, رئيس جمهور و مدیر اجرایی, آزادی, سرگرمی, گروه, گفت COVID-19 شده است مبارزه برای این شرکت شده است که تعطیل از مارس. بازگشت سپرده که غیر قابل استرداد طبق مقررات قرارداد نخواهد بود, پایدار, او گفت:.

"اگر شما به بازپرداخت به هر کسی که می خواهد بازپرداخت را انجام دهید که در آن ما خواهد بود ؟" او گفت:.

"ما هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره. ما هنوز هم مجبور به پرداخت مالیات ... ما را $5 یا 6 میلیون در حال حاضر."

او گفت: آزادی Grand پشتیبانی آرزوها برای اولیویا بدو و معتقد است این کمک دریافت خیریه کردن زمین با سخاوت.

"این یکی در اینجا به طور خاص آن را با اضافه کردن نمک به زخم," او گفت:. "این رویداد ما انجام داده اند در طول سال در هزینه. آن را واقعا خوب رویداد است."

Di Donato که مشتاقانه منتظر تورنتو برای ورود به فاز 3 گفت: شاهزاده خانم توپ هنوز هم ممکن است قادر به رفتن. با توجه به نگرانی در مورد شرکت کنندگان در' مسائل مربوط به سلامت او گفت که او مایل به کار با رنگ سفید در حزب برنامه جایگزین مانند یک باغ در فضای باز حزب بزرگ پاسیو. اگر که کار نمی کند او ارائه کرده است به قرار دادن سپرده سوی یک 2021 رویداد با هیچ مجازات است.

"ما گفت:" نگه دارید و اجازه دهید این رقم را," او گفت:.

اما سفید احساس می کند او شده است خار و گفت: او برای بازگشت به پول است که مهمان باید پرداخت برای بلیط خود را. هزینه بلیط حدود 300 دلار برای یک جفت بالغ و کودک بلیط و اگر چه این موسسه خیریه می کند به دور برخی از بلیط 500 نفر با حضور در این رویداد سالانه است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"من نمی تواند استطاعت $15,000," او گفت:. "این پایان ما. آن را مطلق پایان ما. آن را احساس می کند مانند آنها در حال برگزاری میراث دخترم را در دست خود."

Di Donato نشان می دهد خیریه حامیان یا خود را حفظ بلیط برای رویداد سال آینده با توجه به شرایط منحصر به فرد اطراف COVID-19 یا اهدای پول.

"چرا مردم فقط کمک مالی به علت برای یک بار ؟ هنگامی که مردم گام تا بشقاب و انجام چیزی شبیه به آن ؟ " او گفت:.

کریستن Calis است که یک خبرنگار با Metroland Media Group را Durham منطقه را بدست آورد. رسیدن به او از طریق ایمیل: KCalis@durhamregion.com


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de