مینه سوتا فایل های تبعیض شکایت علیه مینیاپولیس اداره پلیس

بزرگنمایی این تصویر معترضان در سراسر کشور را خواستار شده است پلیس اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید که پس

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

معترضان در سراسر کشور را خواستار شده است پلیس اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

مینه سوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان اعلام روز سه شنبه وزارت امور خارجه وزارت حقوق بشر راه اندازی یک بررسی به مینیاپولیس, اداره پلیس, شیوه ها و سیاست های بیش از دهه گذشته است.

اداره ثبت تبعیض شکایت علیه پلیس است که زیر آتش پس از مرگ جورج فلوید پس از آن افسر درک چوین فشرده زانو خود را به مرد گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

چوین شد و پس از آن از کار اخراج شدند و متهم سوم-قتل عمد و قتل نفس.

حداقل سه نفر دیگر از افسران شرکت کننده در Floyd بازداشت و خویشتن داری اما همه آنها را نادیده گرفته 46 ساله در, درخواست برای کمک به او به عنوان روایت مرگ خود را. هیچ یک از افسران متهم شده است.

فلوید را ضبط مرگ موجب اعتراضات گسترده در سراسر این کشور با تظاهرکنندگان خواستار پلیس اصلاحات در میان دیگر عدالت اجتماعی تغییرات.

"این یک بازی دوستانه اقدام, اما این است که لازم اقدام" فلاناگان گفت NPR.

او افزود: حقوق بشر وزارت را "استفاده از تحقیق سازمان به عنوان یک ابزار برای حمایت از این شهر و تلاش های خود را عمیق و منظم تغییر دهید."

فلاناگان گفت: تغییر "است که عمیقا مورد نیاز به طوری که مردم می توانند احساس امنیت در جوامع خود را و می دانم که آنها در حال محافظت شده توسط اجرای قانون به جای ترس از اجرای قانون است."

"ما باید واقعا باور نکردنی دولت — اگر شما سفید است. اگر شما یک فرد از رنگ اگر شما در حال بومی, اگر شما یک مهاجر یا پناهنده مخالف درست است. وجود تاریخی تثبیت نابرابری در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان و مسکن و ثروت و تقریبا هر جنبه از زندگی در اینجا."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب