نظامی گزارش 'تکان دهنده' شرایط در انتاریو خانه های پرستاری

تورنتو - یک گزارش جدید از ارتش کمک به نبرد COVID-19 در پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در انتاریو نشان داده است غف

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

تورنتو - یک گزارش جدید از ارتش کمک به نبرد COVID-19 در پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در انتاریو نشان داده است غفلت شدید و در معرض میزان زشت شرایط رو ساکنان باعث نخست وزیر جاستین ترودو برای ارائه کمک برای آنچه که او به نام بدتر وضعیت.

این گزارش در بر داشت مردم چپ در کثافت برای هفته دیگر در سمت چپ بر روی زمین جایی که آنها تا به حال افتاده سوسک هجوم مردم خفگی در حالی که نادرست تغذیه, بیماران, با, وحشیانه, زخمهای فشاری و سالمندان شفاعت برای کمک به برای ساعت ها بی فایده است.

"چیزهایی وجود دارد در آن وجود دارد که بسیار نگران کننده" ترودو گفت: از این گزارش به عنوان او ارائه فدرال کمک کند.

برتر داگ فورد مطرح شده چشم انداز از اتهامات او به عنوان درک کلمات برای توصیف آنچه که او خوانده بود.

"این وحشتناک است. آن را نفرت انگیز" عاطفی فورد گفت. "عزت از این بیماران در دراز مدت مراقبت از تمیز بودن? این استاندارد روش های عملیاتی."

در درخواست از کبک و انتاریو, کانادا نیروهای مسلح شده اند کمک کردن در خانه های سالمندان که به طور کلی باید حساب برای بسیاری از کانادا 6,638 مرگ و میر ناشی از بیماری کروناویروس. بیش از 80 درصد از مرگ و میر در کبک شده اند در امکانات است.

فورد گفت که او نگران بود که حداقل برخی از خانه های دیگر در این استان و در جای دیگر در کانادا بودند در بحران مشابه ساخته شده نظامی سند ،

"شما نیاز به دانستن دقیقا آنچه که من می دانم" فورد گفت.

پنج انتاریو امکانات ذکر شده در این گزارش هستند باغ ویلا در Pickering (69 مرگ و میر) فضل مانور در برامپتون (11 مرگ و میر) و سه خانه تورنتو: Altamont مراقبت از جامعه با 52, مرگ و میر, Eatonville مرکز مراقبت با 42 و Hawthorne محل با 39. حداقل یکی از چهره یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

فورد که خواسته است نیروهای کانادایی به گسترش آن خانه ها ماموریت برای یکی دیگر از 30 روز از ایشان تشکر ارتش برای افشای مسائل. او آن را به نام بدترین گزارش او تا به حال خوانده و وعده داده شده اقدام به رفع آنچه که او به نام یک سیستم شکسته.

"آن روده غم انگیز. من تمام شب به فکر این" فورد گفت. "وجود خواهد داشت و پاسخگویی شما وجود داشته باشد عدالت است."

برتر گفت: یکی مرگ شده بود با اشاره به رئیس پزشکی قانونی که به اشتراک گذاری یافته ها با پلیس ممکن است برای تحقیقات جنایی. بازرسان همچنین می تواند به دنبال "بحرانی حوادث است."

کبک ombudswoman گفت: او را بررسی همین دلیل بسیاری از سالمندان مرده بود از COVID-19 در امکانات برای سالمندان است.

این COVID استقرار نیز در معرض اعضای نظامی به ویروس.

از روز شنبه نیروهای مسلح گزارش داد که 39 اعضای مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو و کبک حال تبدیل شدن به بیمار — 30 درصد پرش در کمتر از یک هفته. از کسانی که 24 آلوده بودند در کبک و 15 در انتاریو است.

برخی از خبر خوب آیا ظهور از انتاریو که گزارش آن کمترین تعداد موارد جدید — 287 — در بیش از دو هفته است. که به شدت پایین از بیش از 400 در روز گزارش شده بیش از گذشته پنج روز. اما 21 بیشتر مردم از این بیماری است.

نبرد مداوم برای حفظ رمان coronavirus در چک می آید به عنوان یک پتو گرم و مرطوب هوا حل و فصل بیش از حد از جنوب مرکزی کانادا در حالی که ضد همه گیر اقدامات بسته اند و بسیاری از مکان های که در آن مردم معمولا ممکن است به دنبال کمک.

امواج گرما می تواند خطرناک باشد برای کسانی که با شرایط بهداشتی. در کبک برای مثال تنها در حدود یک سوم از مراقبت دراز مدت اتاقها دارای دسترسی به تهویه مطبوع. در جای دیگر با مراکز استخرهای شنا و اکثر خنک کننده مراکز بسته مقامات در تلاش بوده اند به آمده تا با راه هایی برای کاهش نگرانی است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید متعادل نیاز برای امداد حرارت با اقداماتی را برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus خواهد بود یک "چالش" برای شهرداری. (کانادا مطبوعات)

شهر تورنتو به عنوان مثال باز کرده است شش های تعیین شده از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در غیر این صورت idled, مراکز جامعه تضاد کامل با صدها نفر از سایت های است که به طور معمول در دسترس خواهد بود برای خنک کردن. این مراکز باید در مجموع ترکیب ظرفیت حدود 580 نفر — و یا یک فرد برای هر چهار متر مربع است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

محیط زیست کانادا می گویند شرایط را در حد متوسط در چند روز آینده.

نظرات از ترودو و فورد آمد و پس از یک نظرسنجی جدید در بر داشت قابل توجهی از بی اعتمادی دولت ها وقتی که می آید به این بیماری همه گیر. نیمی از کانادایی ها گفت: دولت پنهان شده بودند اطلاعات مورد COVID-19 حالی که برخی از آنها گفت: آنها معتقد به تئوری های توطئه در مورد ریشه های این ویروس با توجه به بررسی از Leger و انجمن کانادایی مطالعات.

-با فایل های از کانادا مطبوعات و خبرنگاران در سراسر کشور است.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد در 26 مه سال 2020 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب