پلیس نظامی دستور به آماده شدن برای اعزام به مینه سوتا

بزرگنمایی این تصویر پلیس پاک کردن خیابان برای آتش نشانان در جریان تظاهرات روز شنبه, مه 29 سال 2020 د

توسط MINERALNEWS در 11 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پلیس پاک کردن خیابان برای آتش نشانان در جریان تظاهرات روز شنبه, مه 29 سال 2020 در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود. خولیو کورتز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خولیو کورتز/AP

پنتاگون دستور داده است تا پلیس نظامی واحد برای آماده شدن برای اعزام به مینه سوتا پس از یک شب دیگر از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید roiled مینیاپولیس.

در بیانیه روز شنبه وزارت دفاع گفت: آمریکا و غرب به فرمان شده بود به کارگردانی افزایش "وضعیت هشدار" واحد های مختلف مستقر می شود به درخواست مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

این واحد — که یک مقام آمریکایی می گوید NPR شماره به عنوان بسیاری از 800 پلیس نظامی — می تواند پاسخ را در چهار ساعت اگر Walz باعث می شود درخواست. به طور معمول این واحد حفظ 48 ساعت زمان واکنش پنتاگون گفت: برای حمایت از مقامات دولت در بلایای طبیعی و دیگر احتمالات است.

این مقام مسئول همچنین گفت: NPR منظور امر واحد در سه پایگاه ارتش — فورت براگ N. C. فورت درام, n. y. و فورت رایلی کن.

Walz هنوز به درخواست استقرار با توجه به پنتاگون. فرماندار در حال حاضر صحبت به وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال Mark A. Milley با توجه به هر دو Walz و پنتاگون.

تظاهرات را فرا گرفته مینیاپولیس در روز فلوید پس از مرگ در بازداشت پلیس. اطرافیان تصویری را نشان می دهد دستگیری افسر درک چوین — که رو به قتل نفس و اتهام قتل — قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هفت دقیقه. فلوید پنجه نرم می کند با چوین را متوقف کند و می گوید او نمی تواند تنفس قبل از رفتن سکوت.

این حادثه بلافاصله جلب محکومیت و الهام گرفته از روز خشم تظاهرات. در زمان تظاهرات خشونت تبدیل شد که منجر به غارت شورش و صدمه به اموال.

معترضان به مبارزه طلبیده 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز جمعه بازگشت به خیابان برای یک شب دیگر. در جای دیگر در شهرستانها از دیترویت و لوس آنجلس به واشنگتن تظاهرات آغاز شد در برخی از موارد تبدیل خشونت آمیز.

صبح روز شنبه Walz اعلام کرد او به طور کامل بسیج دولت گارد ملی — نیروی بیش از 13000 — برای برقراری نظم.

"اجازه دهید بسیار روشن است: این وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید. آن است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ گفت:" Walz در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Walz همچنین اعلام کرد که او می تواند به دنبال کمک از کشورهای همسایه. گارد ملی اتحاد منطقه ای دولت در امور قرارداد برای یک فرماندار به درخواست نیروهای نزدیک به دولت قبل از درخواست برای فدرال کمک کند.

NPR تام بومن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب