انتقاد شرکت های هواپیمایی از دست دادن $7B به عنوان فرودگاه بسته برای مبارزه با ویروس

دبی, امارات متحده عربی - هفت کشورهای خاورمیانه را به حالت تعلیق در تمام پروازهای تجاری با توجه به سرعت گسترش و

توسط MINERALNEWS در 29 اسفند 1398

دبی, امارات متحده عربی - هفت کشورهای خاورمیانه را به حالت تعلیق در تمام پروازهای تجاری با توجه به سرعت گسترش ویروس جدید به صنعت حمل و نقل هوایی بزرگترین انجمن تجارت پنج شنبه اعلام کرد که شرکت های هواپیمایی در این منطقه در حال حاضر از بیش از 7 میلیارد دلار درآمد.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن که نشان دهنده حدود 290 شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان گفت: محدودیت های مسافرتی که به کشور تحمیل کرده اند به سرعت گسترش ویروس "بیشتر مكيدند از هر چیز ما باید قبل از دیده می شود."

این گروه به نام برای کمک های اضطراری تا 200 $میلیارد دلار برای شرکت های هواپیمایی در سطح جهان است.

در خاورمیانه تنها 16,000 مسافر پروازهای لغو شده اند پس از پایان ماه ژانویه است. ضرر و زیان مالی ترجمه به صدها هزار شغل در معرض خطر یاتا گفت.

خاورمیانه و برخی از 20,000 موارد این ویروس در اکثر موارد در ایران یا مرتبط با سفر از ایران. این ویروس کشته شدن یکی دیگر از 149 نفر در 24 ساعت گذشته در ایران, هل دادن تلفات وجود دارد به 1,284 در میان بیش از 18,000 موارد تایید شده.

در حال حاضر عمده حامل مانند امارات خواسته اند که خلبانان و خدمه کابین را به مرخصی بدون حقوق. به گزارش ظهور کرده اند که قطر ایرویز گذاشته شدن چند صد نفر از کارکنان. شرکت هواپیمایی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

زیان کار در خاورمیانه را به ویژه پیامدهای گسترده به میلیون ها نفر از کارگران خارجی که ارسال حواله بازگشت به خانه به خانواده ها در هند و پاکستان و فیلیپین و کشورهای اروپای شرقی. خلیج فارس مانند قطر و امارات متحده عربی به شدت تکیه بر خارجی ها به عنوان فرودگاه کارکنان پشتیبانی خلبانان پاک کننده و خدمه کابین.

"بسیاری از مشاغل در معرض خطر اقتصاد کشور نهفته بودن و کسب و کار هواپیمایی در خاورمیانه است که مصرف کمی ضربه" محمد Albakri, IATA منطقه ای معاون رئیس جمهور برای آفریقا و خاورمیانه گفت: در یک کنفرانس تلفن با خبرنگاران.

"ما در حال درد و رنج ما در حال مبارزه. ما در حال خونریزی," او گفت: "درخواست تجدید نظر فوری ترین و در عین حال به دولت به مرحله و به فوریت به کمک بسیاری از این دولت متعلق به خطوط هوایی با کاهش مالیات و ارائه مستقیم کمک های مالی.

اواخر روز چهارشنبه گذشته پروازهای تجاری وارد در مصر و لبنان قبل از یک مستند صورت گرفت در نیمه شب. آنها آخرین دو کشور در خاورمیانه به تعطیل کردن فرودگاه ها و تعلیق همه پروازهای مسافری. عربستان سعودی, عراق, اردن تونس و مراکش در حال حاضر اعمال ممنوعیت پرواز.

سودان دولت انتقالی بازگشایی فرودگاه برای 48 ساعت تنها اجازه می دهد تا سودان رشته در خارج از کشور برای بازگشت به خانه و برگشت به کشور را ترک کنند.

کشورهای دیگر تا حد زیادی محدود و یا متوقف تمام پروازها و عبور از مرز. برخی مانند عراق و لبنان دستور داده اند که شهروندان را به ماندن در خانه حاوی ویروس است.

شرکت های خصوصی و رستوران ها و نهادهای دولتی دستور داده شده است بسته در سراسر بسیاری از کشورهای منطقه را ترک تنها نانوایی و سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بانک ها.

از ماه فوریه ملی اسرائیل حامل El Al گذاشته است خاموش 1000 کارکنان و قرار دادن یکی دیگر از 5,500 پرداخت نشده در تعطیلات "تقریبا همه" از کارکنان آن شرکت, سخنگوی Eitan Atias گفت: AP. این کاهش پروازها از 47 مقصد در سطح جهان به فقط شش: نیویورک, نیوآرک, پاریس و لندن و تورنتو و ژوهانسبورگ.

Albakri گفت: بین المللی رزرو به پایین 40 درصد برای خاورمیانه شرکت های هواپیمایی داخلی و رزرو نیز در همین نهفته است. از دست دادن $7.2 میلیارد دلار درآمد از مارس 11 است که در مقایسه با سال گذشته درآمد در همان زمان, او گفت:.

در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور برخی از 138,000 مشاغل بلافاصله در معرض خطر و 1 میلیارد دلار در شرکت هواپیمایی درآمد از دست داده است و با توجه به IATA. در عربستان سعودی که به حالت تعلیق در طول سال مسلمان زیارت به مکه 3 میلیارد دلار از دست داده اند و بیش از 140,000 مردم می تواند از دست دادن شغل خود.

Albarki گفت: شرکت های هواپیمایی در بهترین حالت دو تا سه ماه از پول نقد در دست آنها را از طریق.

او گفت: یکی دیگر از 163,000 افراد در معرض خطر از دست دادن شغل خود در امارات متحده عربی به این منطقه بزرگترین حامل امارات و فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی در دبی. امارات متحده عربی, شرکت های هواپیمایی را جذب $2.8 میلیارد دلار در پایه درآمد از دست دادن Albakri گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

امارات متحده عربی است و نه تعطیل آن فرودگاه است اما منع ورود همه بازدید کنندگان و حتی خود افراد خارجی که در حال حاضر در خارج از کشور. تصمیم گیری است که می تواند حداقل دو هفته اثرات افرادی که خانه های کودکان, حساب های بانکی و معیشت در کشور هستند اما کسانی که در سفر بودند یا در خارج از کشور است. تنها اماراتی شهروندان مجاز به بازگشت.

امارات متحده عربی منحصر به فرد است که تنها حدود 10 درصد از جمعیت آن یا حدود 1 میلیون نفر هستند اماراتی شهروندان است. 90 درصد ساکنان خارجی که سوخت آن در اقتصاد و حفظ کشور در حال اجرا است. آنها را نگه دارید اکثریت قریب به اتفاق مشاغل در ساخت و ساز و حمل و نقل و هتلداری, فروش, پزشکی, آموزش و پرورش و دیگر بخش های کلیدی. امارات متحده عربی نیز اعلام کرد که تعلیق همه جدید کار مجوزها از جمله کسانی که برای رانندگان و کارگران داخلی تا "اطلاع ثانوی."

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

هفده پزشکان از جمله پنج سابق وزرای بهداشت خواست حسن روحانی رئیس جمهور ایران در نامه ای به اعمال گسترده قرنطینه برای جلوگیری از عفونت و مرگ و میر نیمه رسمی فارس خبر داد.

ایران پیوست کشورهای دیگر در دستور روز پنج شنبه تمام مراکز خرید بسته برای دو هفته. تنها داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی باز خواهد شد رسانه های دولتی گزارش شده است.

ایران همچنین روز پنجشنبه اعلام کرد که 10000 زندانی — در میان آنها تعداد نامعلومی از زندانیان که در موارد سیاسی و مربوط به فعالیت یا گفتار خواهد بود عفو نموده و تحت فرمان آیت الله علی خامنه ای به مناسبت سال جدید به نام نوروز.

این کشور در حال حاضر منتشر شده 85,000 زندانیان به طور موقت ترک برای جلوگیری از گسترش ویروس در داخل زندان است.

هر یک از لیبی را رقیب دولت بسته شده و فرودگاه ها و بنادر و گذرگاه های مرزی آنها را کنترل. انسانی پروازهای معاف از سفر بان کی مون. جنگ زده شمال کشور آفریقایی تقسیم شده است بین دو دولت یکی در شرق و دیگری در غرب.

همچنین در روز پنج شنبه, مصر, نخست وزیر مصطفي Madbouby دستور تعطیلی رستوران ها, مراکز خرید, کافی شاپ ها, کافه ها و دیگر مکان های تفریحی از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح تا پایان ماه مارس. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و نانوایی معاف از این ویروس مربوط به سفارش.

___

کریمی گزارش از تهران. آسوشیتد پرس نویسندگان سارا ال دیب در بیروت منیر احمد در اسلام آباد, پاکستان, Noha ElHennawy در قاهره Samya Kullab در بغداد و ایلن بن صهیون را در بیت المقدس کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب