مکزیکی زنان رنگ قربانی نام در اعتراض به خشونت جنسیتی

MEXICO CITY – آدریانا. دولک. پائولا. Nayeli. اینگرید. ماریا — بسیاری از Marias. اینها تنها برخی از نام هزاران نفر از زنان کشته در هر سال در مکزیک اغلب توسط خود صمیمی همکاران.

ده ها تن از زنان فرش مکزیک مرکزی شهر Zocalo مربع یکشنبه با قربانی نام در بلوک سفید نامه به عنوان بخشی از تظاهرات علیه خشونت جنسیتی در روز بین المللی زن.

دولت نشان داده که 3,825 زنان ملاقات مرگ و میر خشونت آمیز در سال گذشته 7 درصد بیشتر از سال 2018 است. که با این نسخهها کار به طور متوسط بیش از 10 زنان مقتول هر روز در مکزیک و آن را یکی از خطرناک ترین کشورهای جهان برای زنان است. هزاران نفر دیگر از دست رفته اند و بدون هیچ نشانی در سال های اخیر است.

“ما تصمیم گرفتیم که یک لحظه آنها را به تعداد تمام کسانی که زنانی که از دست رفته است که آنها را از ما گرفته گفت:” صوفیه د روبینا یک وکیل با میگوئل Agustin طرفدار حقوق بشر.

د روبینا همراه با دوستان و فعالان لیستی از اسامی زنانی که کشته شده اند در مکزیک پس از سال 2016. ایده این بود برای قرار دادن این نام بر روی آسفالت به عنوان یادبود بلکه آنها را به صدا در روز اعتراض.

قتل زنان در مکزیک اغلب همراه با خشونت جنسی و خشونت. برخی از زنان در حال سوخته است. برخی از آنها مثله.

مقامات به نظر می رسد ناتوان از جلوگیری و یا به درستی بررسی جنایات بسیار کمی که در نتیجه اعتقادات.

به عنوان ده روبینا صحبت کودکان و زنان عبور ارائه شده را انتخاب کنید تا یک قلم مو رنگ و کمک کند.

نام او در فهرست آمده از سوابق عمومی از مرگ و میر که به نظر می رسد به سقوط در رده کشتار جنسیتی به معنی آن دسته از زنان را قتل انجام شده نشانه ای از نفرت از جنس زن. د روبینا و همکاران یافت 3,300 آشکار femicides در همه.

اتهامات جنایی از کشتار جنسیتی حمل جملات سنگین تر از دیگر قتل در مکزیک است.

هزاران نفر از زنان انتظار می رود به راهپیمایی در اعتراض به خشونت جنسیتی در پایتخت یکشنبه با کوچکتر تظاهرات در شهرهای سراسر کشور و برخی از بزرگتر راهپیمایی در سازمان ملل در سراسر جهان است.

معترضان رنگی قرمز آب از چشمه به روم الهه دیانا در شهر مکزیک و همچنین آب از چشمه به روم الهه حکمت Minerva در گوادالاخارا.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار ربکا بلکول کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im