مترو امنیت 1.3 میلیارد دلار به پایان خط بنفش مترو به غرب L. A.

مدتها در انتظار لس آنجلس خط مترو است که ماهوت پاک کن زدن مسافران بین مرکز شهر و Westside امن گذشته عمده قطعه ا

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398

مدتها در انتظار لس آنجلس خط مترو است که ماهوت پاک کن زدن مسافران بین مرکز شهر و Westside امن گذشته عمده قطعه از بودجه مورد نیاز برای به پایان رساندن پروژه اعلام کرد.

حمل و نقل شهری سازمان انتظار دارد به طور رسمی قبول $1.3 میلیارد دلار کمک هزینه فدرال برای خط بنفش در حدود یک ماه پس از اجباری 30 روز بررسی دوره ای در کنگره, مقامات گفت.

پس از کنگره بررسی دوره به پایان می رسد, مترو, می توانید "کوشش کار ما برای ایجاد سریع و موثر خط آهن گفت:" Inglewood شهردار جیمز ته صندلی مترو مدیره, در بیانیه ای.

بودجه توافق اعلام شد دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.) که در بیانیه ای گفت که اتصال مرکز شهر با Westside است "بسیار مهم برای نوسازی این شهر سیستم حمل و نقل."

تبلیغات

بودجه مقابله مواجه شد و با امداد از مقامات محلی که تا به حال انتظار می رود در ابتدا آن را به صورت نهایی بیشتر از یک سال پیش. حمل و نقل مقامات در حال هل دادن به پایان خط مترو قبل از لس آنجلس میزبان بازی های المپیک تابستانی در 2028.

بیشتر از نه مایل به بنفش خط, همچنین شناخته شده به عنوان D خط اجرا خواهد شد در زیر Wilshire بلوار است که شلوغ ترین دالان حمل و نقل در لس آنجلس و یکی از بالاترین غلظت از شغل و مسکن در جنوب کالیفرنیا. انتظار می رود این پروژه به تولید 78,000 جدید سفرهای روزانه در این شهرستان در حال رشد سیستم راه آهن.

خط بنفش برنامه ریزی شده است برای باز کردن در سه بخش: از زمان پایانه در Koreatown از طریق اواسط Wilshire توسط 2023; از طریق بورلی هیلز و قرن شهر تا سال 2025 و به غرب L. A. توسط 2027. ساخت و ساز سنگین در راه است در دو فاز.

مترو امن است $2.75 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال و وام های کم بهره برای اولین بار دو فاز از این پروژه است. اعطای شنبه اعلام کرد صرف خواهد شد در آخرین مرحله از این پروژه که اضافه خواهد شد 2.59 مایل از مسیر و دو ایستگاه در وستوود و در نزدیکی غرب لس آنجلس امور جانبازان پردیس.

تبلیغات

کار شده است و در مرحله نهایی از خط بنفش پس از 2018 زمانی که مترو استخدام یک شرکت پیمانکار برای طراحی و ساخت دوقلو تونل مترو است که اجرا خواهد شد در زیر 405 بین قرن شهر و غرب لس آنجلس.

اتصال Westside به مرکز شهر است "دیگر یک رویای دست نیافتنی است اما یک واقعیت است که در درون ما درک" گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در یک بیانیه آماده.

بقیه از خط بنفش هزینه های عمرانی برای پرداخت می شود با درآمد حاصل از اندازه گیری تحقیق و اندازه گیری M, مالیات بر فروش را افزایش می دهد که رای دهندگان تایید شده در سال 2008 و 2016.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن