مریلند گزارش بیشترین افزایش در عین حال در Coronavirus موارد 4 روز پس از بازگشایی

بزرگنمایی این تصویر نشانه دستور کسانی که وارد لابی Paul Reed Smith گیتار گیاه برای نمایش به عنوان تس

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

نشانه دستور کسانی که وارد لابی Paul Reed Smith گیتار گیاه برای نمایش به عنوان تسهیلات آماده بازگشایی در هفته گذشته در Stevensville, Md. لی میلیس/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لی میلیس/ایسنا

مریلند وزارت بهداشت گزارش 1,784 به تازگی تایید کرد COVID-19 مورد در روز سه شنبه, تنظیم جدید با کیفیت بالا علامت چهار روز پس از دولت شروع بازگشایی اقتصاد آن است. مریلند در حال حاضر گزارش 41,546 موارد از جمله نزدیک به 2000 نفر از افرادی که فوت کرده اند از این بیماری است.

همراه با مثبت جدید آزمون 5,368 مردم آزمایش منفی برای coronavirus در 24 ساعت منتهی به 10 p. m. و — به این معنی که تقریبا 25 درصد از 7,152 آزمون در این دوره منجر به مثبت تشخیص.

سنبله در موارد جدید می آید بیش از دو هفته پس از مریلند قبلی بالا از 1,730 موارد بالتیمور خورشید گزارش شده است.

به طور کلی تعداد افراد بستری شده به علت COVID-19 در مریلند کاهش 26 به 1,421 وزارت بهداشت گفت. از این تعداد 537 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

مریلند همچنان تحت یک حالت اضطراری است. اما از بعد از ظهر جمعه فروشندگان سالن مو و کلیساها اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد از آنها حداکثر اشغال تحت یک "امن تر در خانه" سیاست.

زمانی که رژیم صهیونیستی. لری هوگان مجموعه مارس 15 به عنوان مریلند بازگشایی بعد گفت: در یک دستور اجرایی که در او کاهش shutdown چون دو کلید آمار — کل بستری شدن در بیمارستان و استفاده از تخت بیمارستان — شد یا ثابت یا در حال کاهش است.

در این که منظور از هفته گذشته هوگان گفت: مریلند قادر "به ردیابی تماس تا 1000 موارد جدید در هر روز" — یک علامت گذاری به مراتب پیشی گرفته توسط روز سه شنبه نتایج تست.

ساعت پس از coronavirus شماره منتشر شد, Hogan اعلام کرد فشار برای افزایش تست در مریلند انداختن ضوابط و صدور اضطراری به منظور اجازه می دهد مجوز داروسازان به سفارش و انجام آزمایشات.

"آغاز این هفته ما قادر به ارائه انتصاب-رایگان #COVID19 تست در سراسر کشور از جمله برای کسانی که علائم و مارک و یک نقطه عطف مهم در مریلند در دراز مدت تست استراتژی" هوگان گفت: از طریق توییتر.

او افزود: "ما نیز اجازه و به طور فعال تشویق دولت صدها نفر از داروخانه ها به طور مستقیم به نظم و اداره #COVID19 آزمون."

بسیاری از مریلند موارد در امتداد یک راهرو گسترده ای از Washington d. c به Baltimore. بیش از 12000 موارد تایید شده اند در Prince george's County, شرق منطقه است. مونتگومری که شامل Bethesda حدود 9,000 موارد است. Baltimore County نزدیک به 5,000.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب