مریلند خواه فرماندار انتشار کتاب در زمان تصدی خود سیاست

آناپولیس, Md. - مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که به عنوان یک چالش اصلی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پ

توسط MINERALNEWS در 17 تیر 1399

آناپولیس, Md. - مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که به عنوان یک چالش اصلی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته گفت: او با انتشار یک کتاب در مورد سیاست های ملی و تجارب خود را به عنوان فرماندار این ماه پس از انتشار آن به تعویق افتاد, با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کتاب اغلب به عنوان یک مقدمه برای سیاستمداران به مخاطبان ملی و هوگان محبوب جمهوریخواهان در به شدت دولت دموکراتیک است و نه حکومت یک اجرا برای آن در سال 2024 نامزدی.

هوگان گفت: این کتاب به نام "هنوز ایستاده: بازمانده سرطان شورش جهانی همه گیر و سمی که سیاست تقسیم امریکا است." این کتاب در ابتدا قرار بود در ماه ژوئن منتشر شده, اما, انتشار, به تعویق افتاد تا جولای 28 بعد از هوگان تصمیم به اضافه کردن تجارب خود را به عنوان رئیس انجمن فرمانداران ملی در طول بیماری همه گیر.

"این است که ما در مورد ترکیب موفقیت در مواجهه با چالش های فوق العاده ای – داخل داستان در حال حرکت فراتر از افراط گرایی و شکستن حزبی gridlock و آوردن مردم با هم برای پیشبرد جسورانه عقل سلیم راه حل هایی که تعریف شده اند شش سال گذشته در مریلند" هوگان نوشت: در Facebook صفحه: شنبه ،

هوگان نوشت که او آغاز خواهد شد میزبانی یک شماره مجازی حوادث و گفتگو با برخی از برجسته جمهوری خواهان در اواخر این ماه. آنها عبارتند از: وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice و سابق Govs. کریس کریستی جب بوش و آرنولد شوارتزنگر.

به عنوان NGA رئیس هوگان باعث شده است تا گروهی از فرمانداران در بحبوحه تنش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. در ماه مارس برای مثال او با انتقاد از دولت برای گیج کننده پیام. هوگان گفت: در آن زمان که رئيس جمهور در بازه زمانی یک ملی بازگشایی به نظر می رسد در حال اجرا در یک برنامه ساخته شده از برخی از "خیالی ساعت" به عنوان متحده تلاش برای مدیریت نقاط داغ از وقوع.

هوگان نیز درگیری با کاخ سفید در ماه آوریل زمانی که فرماندار اعلام کرد 9 میلیون دلار خرید 500,000 ویروس تست کیت از کره جنوبی. هوگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال روشن ساخته است که می گوید تا به حال به "سرب" در تست و "آن را خود انجام دهد." مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد هوگان در کاخ سفید در نشست خبری گفت: Hogan لازم نیست برای رفتن به کره جنوبی و "نیاز به کمی دانش است."

در 2018, هوگان که مدت محدود شد و تنها بخش دوم GOP فرماندار مریلند به انتخاب مجدد در یک وضعیت که در آن دموکرات ها بیشتر خواهان 2-1.

هوگان کتاب شامل مواد مورد چالش اول سال در دفتر که شامل شورش در بالتیمور پس از مرگ فردی گری 25 ساله سیاه پوست که دچار آسیب نخاعی در یک ون پلیس.

بعد از آن که در سال هوگان تشخیص داده شد با ب-سلول های لنفوم غیر هوچکین در ژوئن 2015 و تحت شیمی درمانی. در ماه گذشته 64 ساله فرماندار اعلام کرد او نهایی پنج سال سالگرد پت اسکن که تایید او هنوز 100% سرطان رایگان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب