مری هیگینز کلارک " ملکه, تعلیق,' درگذشت 92

بزرگنمایی این تصویر مری هیگینز کلارک درگذشت 92, نویسنده بیش از 50 پرفروشترین تعلیق رمان. او دیرین نا

توسط MINERALNEWS در 13 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

مری هیگینز کلارک درگذشت 92, نویسنده بیش از 50 پرفروشترین تعلیق رمان. او دیرین ناشر, Simon & Schuster, اعلام این خبر در روز جمعه. مایکل Buckner/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایکل Buckner/گتی ایماژ

پرفروشترین نویسنده مری هیگینز کلارک, شناخته شده برای صفحه عطف پلیسی که به دست آورده به او لقب "ملکه تعلیق" در 92 سالگی درگذشت.

او ناشر, Simon & Schuster, اعلام کرد که هیگینز کلارک درگذشت علل طبیعی در ناپل فلوریدا., روز جمعه احاطه شده توسط عاشق خانواده و دوستان است.

هیگینز کلارک جان سالم به در با پنج فرزند از جمله رمز و راز رمان نویس کارول هیگینز کلارک شش نوه و دو نوه بزرگ.

"ابتدا در سال 1975 با انتشار هستند که در آن کودکان?, هر یک از 56 کتاب شده است پرفروش" Simon & Schuster, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کارولین K. Reidy در بیانیه ای گفت. "وجود بیش از 100 میلیون نسخه از کتاب های او در چاپ در ایالات متحده است."

متولد Mary Theresa Eleanor Higgins on Dec. 24, 1927 در برانکس او طبیعی بود قصه گو. کار او اخلاق مشهور بود در محافل ادبی.

هیگینز کلارک ادبی حرفه ای میرسد که در نیمه دوم زندگی خود را, انتشار, او, اول, تعلیق, رمان در اواخر 40s. پس از مرگ او اولین نفری وارن کلارک در سال 1964 از پنج را افزایش ساعت 5 قبل از اینکه کار به نوشتن. او قهرمانان شد اغلب زنان و به او نوشت: در آوردن سرعت به جلب خوانندگان به جهان خود را.

"او منحصر به فرد بود. هیچ کس تا کنون در پیوند به طور کامل با خوانندگان خود از مری را به" مایکل Korda او دیرین ویرایشگر در بیانیه ای گفت.

هیگینز کلارک توطئه به دنبال یک فرمول با شخصیت او قرار می گیرد به موقعیت های خطر ناک و اغلب triumphing. در سراسر این شهر یک زن متهم به قتل او استاد است با کمک وکیل او ، در مهد سقوط خواهد کرد یک دادستان در بازیابی از یک تصادف شاهدان گیری از یک قتل از پنجره بیمارستان.

"این فاکتور بسیار مهم است که هر فصل باید شما را به نقطه که در آن, هر زمان از شب و آن این است که شما می خواهید به نوبه خود فصل بعد" مایکل Korda او دیرین ویرایشگر NPR گفت.

"این بزرگترین تعریف من می توانید دریافت کنید زمانی که کسی به من می گویند "من شما را خوانده رفو کتاب تا 4 صبح' " هیگینز کلارک در پاسخ با خنده. "من می گویم شما رو ارزش پول خود را."

هیگینز کلارک آخرین صحبت به NPR به مناسبت از 90 تولد.

در زمان مرگ او هیگینز کلارک هنوز هم نوشتن. در سال های اخیر, او تا به حال همکاری با Alafair برک در تحت سوء ظن سری. آخرین رمان بوسه دختران و آنها را به گریه, منتشر شده در نوامبر سال 2019 شد در مورد یک روزنامه نگار تحقیق در مورد سوء رفتار جنسی در شبکه خبر.

پس از مرگ نویسندگان و خوانندگان مورد تحسین قرار گرفته هیگینز کلارک در توییتر.

"مری هیگینز کلارک یک کلاس عمل می کنند. من همیشه گنج انتشار مشاوره او به من داد. سوار کردن تکه های خشن و نمی حریص است. قلب من می رود به زن و خانواده" نویسنده کریستوفر برنج گفت: در یک صدای جیر جیر.

به دنبال یک صفحه از کتاب زندگی, درس نویسنده Harlan Coben برش به هسته اصلی موفقیت خود را.

"مریم دوست داشت که یک نویسنده — و او را خوانندگان. او مهربان بود و به همه" او هنوز توییتی. وی افزود: تأمل در هیگینز کلارک اوایل صبح را صرف نوشتن: "آیا ناله و شکایت کردن شما لازم نیست که زمان برای نوشتن."

NPR لین Neary کمک گزارش.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن