عشق و همبستگی': در میان Coronavirus کمک های متقابل گروه Resurge در شهر نیویورک

بزرگنمایی این تصویر زمانی که نانسی پرز قرارداد COVID-19 مارس در او باقی ماند در اتاق او را برای یک م

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

زمانی که نانسی پرز قرارداد COVID-19 مارس در او باقی ماند در اتاق او را برای یک ماه جدا کردن خودش از او فرزندان و نوه. این کمک های متقابل گروه Bed-Stuy قوی به طور منظم ارسال می شود داوطلبان به خانه خود را با وعده های غذایی برای خانواده اش. شلبی Knowles برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
شلبی Knowles برای KHN

نانسی پرز 45 ساله ساکن بروکلین, n. y. محله از بدفورد-Stuyvesant قرارداد COVID-19 مارس. او در آنجا ماند قرنطینه در اتاق او را برای یک ماه برای منزوی کردن از او دو پسر و نوه.

چند روز قبل از او کردم ویروس, او می خواهم به ملاقات یک داوطلب با Bed-Stuy قوی — یکی از بسیاری از کمک های متقابل گروه در سراسر کشور است که بسیج به ارائه کمک در صورت همه گیر. Bed-Stuy قوی مونتاژ ارتش داوطلب برای کمک به آسیب پذیر همسایگان با مواد غذایی و تحویل لوازم اساسی. در حالی که پرز در انزوا داوطلبان به طور منظم تحویل مواد غذایی پخته شده برای فرزندان سنین 17 و 20 و 4 ساله نوه.

"اگر آن را برای ما نمی خواهد که جان سالم به در من قرنطینه و هر چیز دیگری که در جریان بوده است" گفت: پرز که دریافت مزایای از کار افتادگی و scavenges شهرستان برای موارد او می تواند فروش به کمک پوشش خانواده و دیگران هزینه.

پس از دوره نقاهت بعد پرز شده است کمک به ارائه مواد غذایی با سایر داوطلبان و او می گوید: او را بدست بدانید که همسایگان او هرگز قبل از ملاقات او باقی می ماند در ارتباط مستمر با سایر داوطلبان است.

"من می گویند که خیلی خوشحالی که من اشک می شود در حال حاضر. چون تا طراوت," او گفت:. "وجود دارد هیچ سن دارد, رنگ, هیچ مسابقه در Bed-Stuy قوی است."

مردم ناراحت هستند از نظر مالی و پزشکی از coronavirus بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار هستند و ناامنی غذایی دو برابر شده است پس از همه گیر آغاز شد. مبارزه گسترده قریب به اتفاق رفاه عمومی برنامه در برخی از موارد است. بسیاری از مردم به دنبال خود را درب بعدی همسایگان برای کمک به.

شهر نیویورک شاهد هجوم متقابل گروه های کمک — یک سایت به نام کمک های متقابل Hub گزارش 59 عامل در این شهرستان در حال حاضر. هر چند مفهوم جدید نیست این تلاش ها به دست آورده اند با انرژی و توجه در این بیماری همه گیر. کمک های متقابل شامل مردم عادی داوطلبانه خود را در زمان و منابع برای کمک به یک دیگر زمانی که دولت و یا موسسات بزرگ باید به اندازه کافی خطاب نیازهای خود را.

بزرگنمایی این تصویر

پس از بهبودی او از COVID-19 نانسی پرز داوطلب شده است به طور منظم با Bed-Stuy قوی متقابل کمک گروه در محله بروکلین, بدفورد-Stuyvesant. شلبی Knowles برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
شلبی Knowles برای KHN

آوردن با هم همسایه جدید و قدیمی

تجدید حیات از کمک های متقابل به معنای آن است که به سرعت در حال gentrifying محله این تلاش ممکن را به همسایگان از زمینه های مختلف به هم نزدیک است.

الهام Dizon, یک 26 ساله مدیر تولید در یک شهری شرکت فناوری داوطلبان با Bed-Stuy قوی کمک به مدیریت سیستم آنلاین که مختصات تحویل مواد غذایی. او نقل مکان به منطقه از نیواورلئان کمتر از یک سال پیش و خودش نشست بیشتر همسایگان در چند ماه گذشته در حالی که کمک به با کمک های متقابل از در نه ماه قبل از آن است.

"من یک gentrifier و من به نیویورک" Dizon گفت. "من احساس می کنم بیشتر در ارتباط با این محله در حال حاضر از من قبل و من شنیده ام که احساسات حتی از کسانی که در اینجا زندگی می کردند بسیار طولانی است."

ویلی Tolliver یک استاد مددکاری اجتماعی در کالج هانتر بخشی از دانشگاه شهر نیویورک گفت: کمک های متقابل است که عمیقا ریشه در آمریکایی های آفریقایی تبار و جوامع مهاجر. در پژوهش خود او ترسیم کمک های متقابل در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در شهر نیویورک به عنوان اوایل به عنوان در اواخر دهه 1700. او با اشاره به کمک های متقابل ایدئولوژی مندرج توسط حزب پلنگ سیاه که هماهنگ صبحانه رایگان برنامه ها و ماموریت برای افراد مسن.

Tolliver گفت: این سازمان تا به حال وجود داشته باشد چرا که جوامع "نمی تواند بستگی دارد دولت خود را به نگاه کردن به آنها راه دولت را برای هر کس دیگری."

Tolliver گفت او مطمئن است که اوراق قرضه جعلی در gentrifying محله های طولانی مدت خواهد بود اما مردم در بهترین خود را در لحظات فاجعه است.

"امید زندگی در امکان یک جمعی پیدا کردن خود را در لحظات بود," او گفت:.

مردمی سازماندهی

Bed-Stuy قوی با استفاده از کمک های مالی از جامعه و فراتر از آن برای خرید مواد غذایی و لوازم ضروری برای همسایه. کسانی که در نیاز می توانید متن و یا تماس با گروه تحویل درخواست می شود که اختصاص داده شده به یک داوطلب از طریق Bed-Stuy قوی آنلاین شبکه. داوطلب پس از آن میدارد تا مواد غذایی و ارائه آنها را به گیرنده را به درب. هر کسی می تواند تبدیل به یک داوطلب — هر چند استفاده از کامپیوتر پیام شامل کسانی که بدون دسترسی به فن آوری است.

دیرینه سازمان های جامعه نیز تاسیس شده اند کمک های متقابل خدمات تحویل. ایمانی هنری, 50, است, مدیر اجرایی, برابری برای Flatbush یک جامعه و گروه های شناخته شده به صورت محلی به عنوان E4F است که اختصاص داده شده به پرداختن به دو محله فشار دادن مسائل: gentrification و خشونت پلیس.

هنری تنوع مربی در روز کار خود را آغاز E4F در سال 2013 به عنوان مقرون به صرفه مسکن در بروکلین کاهش یافت در حالی که بالاتر از درآمد ساکنان جریان در جابجایی افرادی که تا به حال زندگی می کردند وجود دارد برای سال.

"ما مردمی," هنری گفت. "همه ما سازماندهی رهبری توسط مردم به طور مستقیم نهفته است. ما استراتژی با هم; که چگونه ما در حال حاضر می شدند."

در شروع این بیماری همه گیر E4F پیوست با بروکلین ضد Gentrification شبکه برای راه اندازی یک سیستم برای کمک به ساکنان با مواد غذایی و دیگر نیازهای مادی و اتصال مردم با خدمات مانند مراقبت از کودکان و دیگر کمک های غذایی و برنامه های. داوطلبان استفاده از پول های اهدایی به خرید اقلام مورد نیاز و تحویل دو کیسه بزرگ هر ماه برای افرادی که ثبت نام.

هنری گفت که به عنوان یک کودک از کارائیب مهاجران, او در یک خانواده که نگاه کردن به صورت و پشتیبانی از افراد دیگر در جامعه خود را. در طول بحران کنونی او شگفت زده شده است با همبستگی همسایگان و انرژی از داوطلبان.

"ما در حال انجام کار امداد رسانی," هنری گفت. "ما نمی درمان مردم در این راه است. آن را در مورد عشق و همبستگی. آن را در مورد, آیا شما عاشق این فرد؟"

E4F نیز فعال شده است در سیاه و سفید "زندگی ماده" تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. هنری گفت: داوطلبان باید به طور موثر به دو گروه تقسیم شده: یکی کمک می کند تا منجر تظاهرات و دیگر راضی نکرد تا کاربران با خیال راحت می توانید در ادامه ارائه کمک های بسته.

'همه سهام'

پاتریشیا سالن ساکن یکی دیگر از محله بروکلین تاج ارتفاعات تماشای تلویزیون یک شب هنگامی که او را دیدم یک گزارش خبری در مورد E4F تحویل برنامه. هال که در 50s و از کار با نام هنری شد و به زودی سازماندهی تحویل برای خودش و بسیاری از مستاجران.

کمک های متقابل کار در جریان است و حتی در درون او مستاجر جامعه هال گفت.

"اگر آنها به مقدار زیادی قهوه, من, نمی, نوشیدن, قهوه, اما چه می توانم بکنم؟" هال گفت. "من می خواهم آن را به همسایه. بنابراین این ساختمان در اینجا این است که یک ساختمان جامعه. همه سهام در این ساختمان است. همه سهام و کمک به یکدیگر است."

Dizon, the Bed-Stuy قوی داوطلب گفت: آن را اجتناب ناپذیر شما توسعه یک پیوند با کسی که زمانی که شما خود را لیست مواد غذایی و گام به کفش های خود را برای کمک به آنها را با نیازهای اساسی. آن را صمیمی.

"اگر شما هرگز تجربه ناامنی غذایی قبل از من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از قدرت در این نزدیک به آن و به همدردی و شنیدن مبارزه غریبه ای است که بسیار نزدیک به شما" Dizon گفت.

پرز می خواهد این کار را ادامه دهیم تا مردم را می توانید تغییر دهید.

"ما می توانیم یک موج در پایان اگر ما به اندازه کافی ripples," او گفت:.

KHN (قیصر سلامت نیوز) غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه KFF (قیصر بنیاد خانواده) که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب