لویی پلیس با انتشار تصویری آن را می گوید نشان می دهد دیوید McAtee شلیک ماموران

لویی مترو پلیس و مقامات امنیتی منتشر شد فیلم یکشنبه از آنها گفت: به نظر می رسد برای نشان دادن یک تاجر شلیک

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

لویی مترو پلیس و مقامات امنیتی منتشر شد فیلم یکشنبه از آنها گفت: به نظر می رسد برای نشان دادن یک تاجر شلیک یک سلاح در مأموران اجرای قانون قبل از آنها آتش بازگشت او را به قتل.

پلیس گفت: David McAtee صاحب یایا BBQ شروع به شلیک "خارج از کسب و کار خود را درب" در اوایل صبح روز دوشنبه به عنوان افسران کار می کرد به پاک کردن یک پارکینگ در نزدیکی استقرار و سپس شروع به حرکت به سمت کسب و کار خود را.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت: در بیانیه ای که روز شنبه هر دو لویی مترو اداره پلیس و کنتاکی گارد ملی در منطقه بودند کار برای متفرق کردن جمعیت زمانی که آنها بر اخراج شدند. "LMPD و کنتاکی گارد ملی بازگشت و اخراج منجر به مرگ."

جمعیت جمع شده بودند به فراخوان عدالت برای Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که کشته شد توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

قبل از انتشار امنیتی تصویری, راب شرودر به LMPD موقت رئیس گفت: چند سوال هنوز باقی می ماند در مورد McAtee حادثه است.

"این ویدئو را فراهم می کند نیست همه پاسخ" شرودر گفت.

او همچنین گفت: محققان هنوز در تلاش برای قطعه با هم مسائل است که عبارتند از: "چرا او آتش است ؟" و "جایی که پلیس در آن زمان او از کار اخراج شدند؟"

امنیت فیلم از دو فیلم یکی از داخل McAtee است eatery و دیگری به خارج از مجاور کسب و کار.

هیچ صدا یا تصویری.

برای اولین بار نشان می دهد McAtee پوشیدن یک پیراهن با پشت حمل آنچه به نظر می رسد ظروف پخت و پز.

در یک نقطه تقریبا یک دوجین مردم شروع به عجله راه خود را در داخل استقرار خود را از طریق درب باز. در حدود 2:27 علامت McAtee دیده می شود رسیدن به خارج از راهرو. لحظاتی بعد او چنگال خود را فوقانی قفسه سینه و در نهایت سقوط به طبقه.

دوم زاویه در حدود 5:15 به نظر می رسد برای نشان دادن ماموران با تیراندازی به سمت درب اما چه کسی ایستاده است وجود دارد از دید پنهان توسط یک صفحه نمایش درب.

این ویدئو را انتشار می آید یک روز پس از ختم رئیس پلیس استیو کنراد.

او رها of duty زمانی که دولت و مقامات محلی به نام برای آزادی افسر بدن-فیلم دوربین تنها به یاد بگیرند که دستگاه های فرسوده توسط ماموران در صحنه نبوده است فعال می شود. عضو ایستگاه WFPL در لوییویل گزارش می دهد که هر دو فرماندار و شهردار لوئیزویل گرگ فیشر گفت که غیر قابل قبول بود.

LMPD مسلح ، پل هامفری خواسته شده بود در این کنفرانس خبری آنچه که او فکر دنباله ای از حوادث بر اساس فیلم. او گفت: ماموران شبیه آنها پرداختن به افراد در دینو غذایی مارت در این نزدیکی هست.

"به عنوان افسران در حال پرداختن به آن دسته از افراد آقای McAtee به نظر می رسد آتش سوزی در افسران و آنها را پوشش و بازگشت به آتش" هامفری گفت.

"اما بدون صدا و بدون نیاز به مصاحبه افسران هنوز که هنوز مشخص شود دقیقا چه کسانی که حوادث رخ داده است."

او بعدها گفت: "در این مرحله" به نظر می رسد McAtee اخراج ،

هامفری بود پرسید: اگر یک تفنگ بود که از بدن McAtee. او گفت: پاسخ این عنوان که آیا McAtee بود به ضرب گلوله توسط پلیس یا گارد ملی خواهد آمد به عنوان تحقیقات گستراند.

او گفت LMPD ماموران درگیر شده بود مورد سوال توسط محققان به عنوان این نشست خبری اضافه کرد آن است که "معمولی که افسران خود را وکیل قبل از مصاحبه." او گفت که او انتظار می رود کسانی که مصاحبه را به جای 48 ساعت پس از حادثه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب