Lord & Taylor, قدیمی ترین در ایالات متحده فروشگاه فایل برای ورشکستگی

بزرگنمایی این تصویر یک زن پیاده روی از Lord & Taylor گل سرسبد فروشگاه در منهتن در ماه ژوئن 2018

توسط MINERALNEWS در 13 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک زن پیاده روی از Lord & Taylor گل سرسبد فروشگاه در منهتن در ماه ژوئن 2018 قبل از محل بسته شد و ساختمان فروخته شد در سال 2019. اسپنسر پلات/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

Lord & Taylor, قدیمی ترین در ایالات متحده فروشگاه زنجیره اتحاد پیوست آبشار از خرده فروشان غلت به ورشکستگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. روز یکشنبه تشکیل پرونده می آید کمتر از یک سال پس از Lord & Taylor بود به دست آورد و با یک لباس آنلاین-اجاره, راه اندازی, به نام Le حمل و نقل کردن.

Lord & Taylor حال تلاش برای احیای ارتباط خود را با خریداران برای سال. سال گذشته در سان فرانسیسکو بر اساس Le حمل و نقل کردن آن را خریداری برای $100 میلیون دلار از کانادا به خلیج هادسون است شرکت ، مصرف بیش از آن 38 مکان و امید به سوق محترم فروشگاه نسبت به, جدید, جوان خریداران.

اما همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی آجر و ملات خرده فروشان ترکیب خاص با بی رحمی از طریق ضعیف پوشاک, فروشگاه ها. به عنوان مردم صرف ماه پر از سوراخ در خانه, فروش لباس فرو ریخت.

شرکت ها از جمله پدر و مادر از ان تیلور و لافت, J. Crew, Neiman Marcus, J. C. Penney بروکس برادران و نیویورک & Co. در میان کسانی که تبدیل به رسیدگی به ورشکستگی به عنوان یک راه برای بازسازی و زنده ماندن. در حال حاضر هر دو Lord & Taylor و لو حمل و نقل پیوستن به این لیست.

در حدود 200 سال, Lord & Taylor اعتبار با راه اندازی اولین شخصی خریداران در 1950s و حتی اختراع فروشگاه پنجره نمایش در 1930s شامل مقصور برشتوک برای برف.

فروش خود را به 7 سال راه اندازی شد و این شرکت در آخرین خندق تلاش برای جستن به عقب. سال گذشته قبل از فروش به Le حمل و نقل, Lord & Taylor بسته شده بود آن گل سرسبد فروشگاه در منهتن 5th Avenue و فروش ساختمان نمادین به WeWork.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب