سست محدودیت تعطیلات آخر هفته برای تست کالیفرنیا

سن دیگو - جورج کروز آرام در ساحل رستوران به عنوان پیشخدمت با پوشیدن دستکش های جراحی و در صورت پوشش با عجله با

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

سن دیگو - جورج کروز آرام در ساحل رستوران به عنوان پیشخدمت با پوشیدن دستکش های جراحی و در صورت پوشش با عجله با حمل یک سینی با پینا Colada در آناناس به شکل فنجان. یک کارمند در یک صورت پوشش ایستاده در این نزدیکی هست با تمیز کردن وسایل خود را در دست دستکشهایش ریخته و آماده برای پاکسازی هر جداول خالی.

عجیب و غریب ترکیبی از موسیقی پمپاژ کوکتل و سلامت احتیاطی به نظر نمی رسد برای جلوگیری از هر کسی. ساحل خانه کوره — شناخته شده برای آن منظره اقیانوس و چاله آتش — در حال حاضر پر کردن در یک بعد از ظهر آفتابی کمتر از 24 ساعت پس از سان Diego County اجازه داده بود دولت اجازه می دهد تا ناهار خوردن در رستوران و خدمات.

کروز تنها می تواند تصور کنید جمعیت در طول تعطیلات آخر هفته.

"به همین دلیل ما تصمیم به آمدن در حال حاضر گفت:" مهندس بود که ناهار خوری با همسر و 6 ساله به دختر. "قطعا وجود دارد خواهد بود یک مازاد از مردم در ساحل" و اضافه کرد که آنها را به ماندن در خانه. "من فقط امیدوارم که همه هوشمند در مورد چگونه آنها بیرون بروید."

میلیون ها نفر از کالیفرنیا در حال رفتن به آخر هفته روز یادبود با هیجان و اضطراب پس از محدودیت به کنترل گسترش coronavirus بودند کاسته سراسر دولت است. این همزمان عوامل هستند مطمئن شوید که برای تست پرجمعیت ترین ایالت کشور که به تازگی آغاز شده شاهد کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

کالیفرنیا برای اولین بار در ایالات متحده به صدور چنین ایالتی دستور و آن را در میان آخرین شل محدودیت.

بیش از 40 شهرستانها فقط شروع به حرکت فراتر از سرویس takeout و منظقه خرید در شدید ترین پوسته پوسته شدن پشت stay-at-home سفارشات پس از فرماندار صادر شده و آنها را در اواسط ماه مارس.

پلیس, نجات غریق و دیگر مقامات به مردم هشدار داده نکنید که در مورد جدی بودن این ویروس به عنوان آنها لذت بردن از خود را در اولین آخر هفته از آزادی.

محبوب گریز جوامع مانند در سراسر شمال کالیفرنیا دریاچه تاهو شد درخواست بازدید کنندگان هنوز هم به دور ماندن.

دیگران مانند Joshua Tree National Park که دوباره باز این هفته بودند نیروبخش برای پیش بینی موج ماجراجویی-گرسنگی کوهنوردان و اعضای کمپ.

کوه مقصد دریاچه خرس بزرگ اعلام کرد مقامات نمی خواهد اجرای فرماندار سفارشات استدلال آن را نگه داشته است COVID-19 موارد قابل کنترل در حالی که اقتصاد رنج می برد.

دیگران آماده بودند به تماس از متخلفان. مهر و موم در ساحل جنوب لس آنجلس است که استقرار دو افسر تیم به سواحل صرفا به اجرای ویروس-کنترل قوانین.

پلیس نیز خواهد شد کمک به سن دیگو نجات غریق. در حال حاضر مشغول ماموریت در ساحل, پیش از تعطیلات آخر هفته یک نجات غریق بیش از یک بلندگو مردم هشدار داد که مرور بسته شد و به نگه داشتن در حال حرکت به سمت ساحل که در آن تنها راه رفتن و دویدن مجاز است. اقیانوس باز است, بیش از حد, او گفت:.

نزدیک Cailyn Meimer ظهور یک فروشگاه فروش, حالا, ساحل, پتو, و در حال حاضر چهره پوشانده اند. او گفت این احساس خوبی است برای رفتن به یک فروشگاه برای چیزی دیگر از مواد غذایی است.

تا به حال "این احساس تقریبا مثل ما نخواهد بود قصد بازگشت به حالت عادی" او گفت:.

هنوز 21 ساله دانشجو نبود مطمئن شوید که او آماده بود برای رستوران ناهار خوری به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته.

رستوران ها در تقلا بودند به فضا از هم جدا جداول — از جمله برخی از eateries بدون پتیس که ایجاد شد خارج از منزل ناهار خوری در پارکینگ خود را.

در سان فرانسیسکو مسئولان شهرستان درو زیادی گچ "اجتماعی فاصله" دایره روی چمن ها در پارکها به مردم نشان می دهد که در آن به نشستن. دولورس پارک دیده است بزرگ و توده های مردم در تعطیلات آخر هفته آفتابی باعث شهردار لندن نژاد به هشدار می دهند که او می خواهد آن را تعطیل اگر مردم نبودند بیشتر مسئول است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

دیوید Spatafore که صاحب آبی پل مهمان نوازی رستوران گوید اجتماعی فاصله کف کن وارد فقط در زمان برای سن دیگو آزادی عمومی بازار است. آن را دوباره باز پاسیو صندلی جمعه کمتر از 48 ساعت پس از سان Diego County برنده تصویب به حرکت عمیق تر به مرحله دو استاندار چهار مرحله طرح است.

آلاینده بازار با 30 فروشندگان از جمله شراب میله نانوایی و تاکو ایستاده انجام شده است takeout. اما در حال حاضر مردم می توانید فهرست خود را از مغازه ها فروش به صورت محلی ساخته شده در هنر طلا و جواهر و لباس.

Spatafore همچنین برنامه ریزی برای باز کردن پاسیو صندلی در گروه pizzerias و اتاق ناهارخوری در آن بالا پایان steakhouse در کورونادو در سراسر خلیج از سن دیگو.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار خوشحال می شود قادر به رفتن به خارج و نه از خوردن یک ظرف پلاستیکی یا جعبه مقوایی," او گفت:. "من می دانم که من هستم. من بیش کمپوست-قادر پوسته صدف."

Spatafore دستور داد سر-اسکن دماسنج برای بررسی کارکنان درجه حرارت هفته پیش و خوشحال بود او به دلیل وجود کمبود در حال حاضر. او با قلاب, محلی حذفی است که باید شروع به تولید دست-ضد عفونی کننده به سهام.

در بازار, اضافی دست شستن غرق شدند و در حال نصب دوستانه یادآوری شده بودند و کارکنان آموزش دیده بود برای به اجرا درآوردن قوانین.

"امیدوارم مردم خود پلیس," او گفت:.

در نزدیکی سن دیگو ماموریت در ساحل, Laura Garcia نشسته در یک جدول در یک رستوران مکزیکی و لذت در تماشای مردم خورشید را بر پشت او و هوای تازه.

"من قطعا درک همه چیز خیلی بیشتر" 27 ساله دستیار دندانپزشکی گفت. "من نگران نیستم. من فقط هیجان زده برای دیدن هنگامی که همه چیز شروع می شود و باز برگشت."

_____

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak و فرانک بیکر در لس آنجلس و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن