Lingorate: آخرین سرقت هویت و کلاهبرداری به هدف مترجمان?

آقای کلر است که ظاهرا بسیار شاد در مورد وضعیت حتی گفت که چگونه او می تواند ترویج خود. بساز! آقای کلر است دوب

توسط MINERALNEWS در 17 دی 1398
Mr Keller is apparently quite happy about the situation, even saying how he can promote himself. Yay!

آقای کلر است که ظاهرا بسیار شاد در مورد وضعیت حتی گفت که چگونه او می تواند ترویج خود. بساز!

آقای کلر است دوباره غواصی در به می گویند که آنها نمی تواند شکایت Lingorate به دلیل آن را فقط مانند Yelp از و یا چیزی و در واقع او بسیار خوشحال است که او می تواند "ترویج" خود را در سایت!

(و در حال حاضر من واقعا تکان دادن سر من چون هنوز هیچ کس در این موضوع به نظر می رسد که cottoned در.)

خلاصه:

چه می خواهند ؟

شناسه و گواهی ظاهرا.

آنها چه کسانی هستند ؟

هیچ ایده. هیچ جزئیات در وب سایت و ثبت دامنه است که به همان اندازه سودمند.

که تیم کلر?

او وجود ندارد. این مشخصات جعلی متصل به کلاهبرداری است.

چگونه ما آنها را متوقف کند ؟

کوتاه از DDOSing سرور وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید در این مورد انجام دهید. اگر شما را به یک سایت یا از طریق قانونی و یا مشکوک به این معنی آنها را تنها با قرار دادن دیگری است.

وجود دارد هر گونه منجر شود ؟

گذشته از تماس با هر سازمان متصل به دامنه خود را ثبت بسیار وجود دارد خارج وجود دارد. تنها احتمالا مفید منجر شود می تواند آدرس IP مورد استفاده برای ارسال دیدگاه به عنوان "تیم کلر" در Translators کافه که آنها امیدوارم.

چه چیزی می تواند به ما کمک کند ؟

اولا فقط کمک به شماست. که منظورم این بود زرنگ و دانا. Don't go دادن مدارک خود را به دور به هر کسی فقط و فوق العاده مراقب باشید با وب سایت های تصادفی و ناشناخته اشخاص. چک کردن اطلاعات شما از جمله کسانی که از آشکار "همکاران" مانند تیم کلر.

ثانیا مطمئن شوید که شما به دنبال تحولات در مترجم Scammers دایرکتوری. بیشترین کلاهبرداری ها به پایان خواهد رسید ذکر شده وجود دارد در نهایت. من تماس آنها با این نوشتن بیش از حد.

ثالثا هشدار دادن دوستان و همکاران خود را. به اشتراک گذاشتن این پست و اگر شما یک عضو از یک ترجمه, انجمن, Facebook, گروه, لیست پستی و یا پلت فرم (من یک عضو از مترجمان' کافه ProZ باز میکروفون و یا هر سیستم عامل دیگر) لطفا مطمئن شوید که آن را به اشتراک گذاشته وجود دارد.

چرا شما به این همه تلاش رز ؟

تعلل و دوست نداشتن از scammers. من انبوه از کار را به انجام هستم در یک خلق و خوی خوب و احساس می کنم نیاز به قرار دادن این به یک پست واقعی به مطمئن شوید که تمام شواهد و مدارک روشن است برای دیگران. اگر آن کمک می کند تا فقط یک نفر جلوگیری از این کار و یا طرح های مشابه در آینده آن را به ارزش آن است. سرقت هویت افتضاح است. (من تماشا استخوان. من می دانم.)

اما آیا شما فقط به ترویج آنها ارسال ترافیک به سایت خود را ؟

من ساخته شده و مردم با آگاهی از کلاهبرداری بیش از هر چیز و این سایت صفوف به خوبی آن را به زودی می تواند تبدیل به شماره یک لینک برای "Lingorate" در گوگل. حتی سریعتر اگر شما بچه ها به اشتراک گذاری این اطراف. علاوه بر آن لینک به منابع تمام nofollow لینک کلیک کنید. ?

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن