زندگی در Coronavirus: آنچه در کشورهای مختلف انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش

بزرگنمایی این تصویر افسران پلیس و سربازان چک مسافر خروج از اصلی ترین ایستگاه قطار در میلان, ایتالیا.

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

افسران پلیس و سربازان چک مسافر خروج از اصلی ترین ایستگاه قطار در میلان, ایتالیا. دولت اعلام کرد در روز دوشنبه است که کل کشور یک "منطقه قرمز." آنتونیو Calanni/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آنتونیو Calanni/AP

کشورها در سراسر جهان در حال بسیج به تلاش برای توقف شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 100000 نفر کشته و بیش از 4000 دیگران است. در اینجا نگاهی به برخی از اقدامات است که نه در مقایسه با بسیاری از موارد اجرا شده اند تا کنون.

چین

چین تا به حال بیش از 80,000 موارد و بیش از 3,100 مرگ و میر پس از coronavirus پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر. مردم در ووهان و در جای دیگر در هوبئی استان شده اند تا حد زیادی محدود به خانه های خود را برای تقریبا 50 روز — یک سیاست است که کنترل حرکات ده ها میلیون نفر از مردم است.

یکی ووهان ساکن اخیرا نوشت که زندگی در این شهر پس Jan. 23 تا "تبدیل به یک جهنم زندگی است."

نویسنده که نخواست نامش فاش شود از ترس از اقدامات تلافی جویانه برای صحبت های انتقادی از دولت چین توصیف یک فضای هرج و مرج و ناامیدی: "درست است که شاید این تنها چین می تواند به ساخت یک بیمارستان در 10 روز فقط در چین می تواند بسیج بسیاری از مردم را به خود را اختصاص به ضد بیماری همه گیر را در دستور کار خود تنها چین می تواند قفل کردن یک شهر با میلیون ها نفر از مردم در سرعت رعد و برق."

این مستند آغاز شد و در ووهان در Jan. 23. آن اتفاق افتاد ناگهان درست قبل از سال نو قمری تعطیلات به ساکنان اندک زمان را به آماده سازی.

در هفته سیاست های سختگیرانه تر شد. به عنوان NPR امیلی فنگ گزارش داد: دولت استانی در هوبئی شروع به اجرای round-the-clock "بسته مدیریت" از تمام مجتمع های مسکونی ممنوع کردن استفاده از اتومبیل های, نهی از ساکنان از خروج از آپارتمان خود را بدون اجازه و نیاز به خریداران دارو سرد خود را فاش متوسط, آدرس و شماره شناسایی در داروخانه. بسیاری از جامعه مقامات شروع به خرید و تحویل مواد غذایی و دارو برای ساکنان در صلاحیت این دادگاه ها.

"شهروندان نیز پاداش مالی برای گزارش کسانی که موفق به دنبال قرنطینه سفارشات" فنگ اشاره کرد. "این روش منعکس کننده یک دهه سابقه طولانی در کنترل اجتماعی در حال حاضر بسیج در یک مقیاس بی سابقه است."

بسیاری از ساکنان در ووهان تبدیل شده اند متکی تحویل کارگران اسکوتر و موتور سیکلت به ارائه مواد غذایی و یا سایر ملزومات. بیمارستان ها نیز تکیه بر آن پیک برای تحویل تجهیزات پزشکی که در این صورت رانندگان پوشیدن hazmat مناسب.

این محدودیت های شدید در هوبئی در حال اعتبار برای یک کاهش در موارد جدید وجود دارد. اما چنین اقداماتی ممکن است دشوار برای به اجرا درآوردن در جوامع دموکراتیک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات روز یکشنبه که اقدامات چین نگهداری می شود شیوع بیماری از گرفتن حتی بدتر است.

"تلاش های خود شده اند سخت گیرانه چیزی است که ما هرگز قادر خواهد بود به انجام در اینجا" Fauci گفت. "اما حتی اگر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ناخواسته عواقب منفی که ... من فکر می کنم آنها مانع گسترده تر گسترش یافته است."

چینی رهبر چین تور ووهان در روز سه شنبه — در سومین روز است که هیچ مورد جدید گزارش شده بود در خارج از کانون هوبئی. در این بازدید یازدهم گفت: این کشور شیوع بوده است "اساسا پیشتر."

مقامات نیست گفت: زمانی که محدودیت در هوبئی برداشته خواهد شد.

ایتالیا

ایتالیا بیش از 9,000 موارد و 463 مرگ و میر مرتبط با این ویروس عمدتا در شمال. تعداد موارد وجود دارد شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی در روزهای اخیر.

روز دوشنبه دولت ایتالیا اعلام کرد اقدامات فوق العاده حاوی ویروس است که برای اولین بار گسترش وجود دارد در اواخر فوریه. نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد همه ایتالیا یک "منطقه قرمز" — به این معنی که مردم باید در خانه بمانند به جز برای کار و دیگر شرایط اضطراری.

مجامع عمومی ممنوع شده است و آزادی حرکت به شدت محدود بود. همه داخلی, رویدادهای ورزشی در کشور شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 — یک معامله بزرگ در فوتبال-mad ایتالیا.

"کونته گفت: ایتالیایی ها آنها باید تغییر عادات خود را در حال حاضر شروع" و با اشاره به افزایش تعداد موارد و مرگ و میر NPR سیلویا Poggioli گزارش از رم. "تحت شعار 'من ماندن در خانه' نخست وزیر گفت: ایتالیایی ها سلامت شهروندان در خطر است ما باید به اعمال فداکاری. او همچنین گفت: شیوع ویروس است زور زدن سیستم مراقبت های بهداشتی."

هدف اصلی این است که نگه داشتن مردم از جمع آوری در گروه. همه موزه سینما و تئاتر بسته شده اند تا آوریل 3. مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند. کافه ها و رستوران ها باید نزدیک 6 بعد از ظهر هر روز و مراکز خرید و سوپر مارکت ها در حال بسته در تعطیلات آخر هفته. در حال حرکت از یک شهر به دیگری نیاز به امضای یک پلیس شکل خود-صدور گواهینامه است که یک فرد در سفر و کار و بهداشت و یا مقاصد اضطراری.

کسانی که اقدامات سختگیرانه در حال حاضر اجرا شده است بیش از آخر هفته در شمال ایتالیا که در آن بسیاری از کشور را تایید موارد coronavirus بیماری COVID-19 قرار دارد.

روزنامه نگار ایتالیایی Beppe Severgnini گفت NPR در روز دوشنبه که اکثر ایتالیایی ها به نظر می رسید به احترام محدودیت. "ایتالیا در راه است منسجم تر از بسیاری از مردم فکر می کنم. ایتالیایی ها رفتار مسئولانه" او گفت:. "این چیزی است که باید متوقف شود. تنها راه برای متوقف کردن آن است به اقدامات شدید در حالی که ما می توانیم."

معاون وزیر اقتصاد لورا کاستلی گفت: پرداخت وام مسکن خواهد بود معلق در سراسر کشور با توجه به شیوع.

ایران

ایران گزارش کرده است بیش از 8000 موارد و نزدیک به 300 مرگ ناشی از COVID-19.

مجامع عمومی از جمله نماز جمعه در تهران و دیگر شهرهای بزرگ لغو شده است. مدارس بسته شده اند و خدمه از پاک کننده ها اعزام شده است برای ضد عفونی کردن قطار و اتوبوس و مکان تجمع به عنوان NPR پیتر کنیون گزارش کرده است.

روز پنجشنبه وزیر امور خارجه ایران Zavad Jarif توییتی که "سخت اقدامات پیشگیرانه از جمله غربالگری مسافران هوایی در دروازه خروج --در حال اجرا است."

چند روز قبل او التماس کرد برای تامین, در ایران از جمله ماسک, پنکه, کیت های آزمایش و محافظ می پوشند سرزنش تحریم های ایالات متحده برای به خطر انداختن ایرانیان.

برخی از ایرانیان گفت: NPR آنها بر این باورند که دولت با تاخیر آشکار دامنه شیوع تا بعد از انتخابات پارلمانی در فوریه. 21 برای جلوگیری از افسرده رای دهندگان.

تعدادی از برترین مقامات ایرانی باید قرارداد این بیماری; 71 ساله و مشاور ارشد آیت الله خامنه ای درگذشت, هفته گذشته است.

کره جنوبی

کره جنوبی دیده می شود بیش از 7,500 موارد و بیش از 50 مرگ و میر. مردم در شهرستانها در سراسر شهرستان شده اند را تشویق به ماندن در خانه برخی از دفاتر را بسته اند و بسیاری از حوادث به تعویق افتاد. ملت مدارس تعطیل هستند تا مارس 22.

بزرگترین کشور شیوع در شهر Daegu که حساب برای بیش از سه چهارم از موارد.

"این در واقع به نظر می رسد مانند یک صحنه از یک فیلم فاجعه" دکتر Lee Jun-yeup و ارتباطات و مدیر برای Daegu انجمن پزشکی گفت: NPR آنتونی کوهن. "خیابان ها خالی هستند. رستوران ها و مغازه ها بسته هستند. مردم سهام در رشته فرنگی از طریق مسنجر نه به خاطر غذاهای دیگر در تامین کوتاه مدت هستند اما از آنجا که آنها می خواهند برای جلوگیری از بیرون رفتن."

عدم مناسب triaging اتحاد چپ Daegu بیمارستان سیستم مسدود با بیماران با علائم خفیف کوهن ، "از جمعه برخی از 1800 بیماران یا تقریبا 40 درصد از Daegu کل بودند و در خانه در انتظار تخت بیمارستان," او می گوید. "دو که در حال حاضر مرده در انتظار است."

کره جنوبی که در آن تعداد موارد جدید شده است در کاهش این شده است یک مدل از coronavirus تست. این کشور دارای 50 درایو-از طریق غربالگری درمانگاه که در آن مردم می توانند یک دکتر و یک نمونه گرفته شده فقط در 10 دقیقه. سلامت کارگران در حال پردازش تا 15000 آزمون در هر روز است.

این کشور همچنین پرداخت یارانه های کوچک و متوسط صاحبان کسب و کار به طوری که آنها می تواند ارائه انعطاف پذیر ساعات کار به کارکنان که باید کودکان از مدرسه به خانه ABC اخبار گزارش. کودکستان ها و مدارس ابتدایی نیاز به عمل اورژانس "مراقبت از کودک" برای کسانی که پدر و مادر مشغول به کار هستند.

اسپانیا

اسپانیا گزارش کرده است بیش از 1600 نفر و 35 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس.

مقامات در مناطق با بیشترین موارد — مادرید باسک و La Rioja — باید دستور تعطیلی تمام مدارس و دانشگاهها و مراکز مهد کودک برای دو هفته. پروازهای بین اسپانیا و ایتالیا متوقف شده و اجتماعات بزرگ شد در سه منطقه. مسابقات فوتبال برای اسپانیا لالیگا برگزار خواهد شد قبل از خالی استادیوم برای دو هفته آینده.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa تشویق شرکت ها برای کاهش ساعات کار و سفر و به پشتیبانی از راه دور کار می کنند.

"من می دانم که این اقدامات هستند که دوست نداشتند و اخلال در زندگی عادی بسیاری از شهروندان اما ما در حال اتخاذ اقدامات زیرا آنها لازم است" Illa گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به آسوشیتد پرس توضیح داد که این اقدامات بر اساس "شواهد علمی و معیارهای کارشناسان است."

خارج از شیوع مناطق عمده حوادث میله میله برای ادامه. لاس Fallas بزرگ جشنواره در والنسیا که جذب عظیم جمعیت در حال وقوع است این است که در حال حاضر در حال وقوع به عنوان برنامه ریزی شده.

فرانسه

فرانسه تا به حال بیش از 1,400 موارد و حداقل 30 مرگ و میر.

این کشور اعلام کرد در سراسر کشور ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر با معافیت برای چیزهایی مانند حمل و نقل عمومی. پاریس ماراتن و شش سازمان ملل راگبی بازی مقابل ایرلند اند تا مهرماه به تعویق افتاد.

دولت قرار داده است محدودیت های اضافی در چهار منطقه با خوشه هایی از coronavirus موارد: "Morbihan در Brittany, Haute-Savoie در جنوب فرانسه در نزدیکی مرز سوئیس و départements از Oise و Haut-Rhin در شمال شرق فرانسه است. در این مکان ممنوعیت وجود دارد و در تمام مجامع عمومی از جمله بازارهای گروه های جامعه و کلیسا خدمات" محلی فرانسه گزارش.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی توصیه کرده است شهروندان در سراسر کشور در برابر مراجعه به افراد مسن برای جلوگیری از گسترش این بیماری به کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.

مدارس تعطیل هستند در مناطق Oise و Haut-Rhin. وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer هفته گذشته گفت که فرانسه نمی خواهند به یک پتو روش به بسته شدن مدارس.

"ما فکر نمی کنم آن را مناسب استراتژی فرانسه در مورد" Blanquer گفت. "اگر شما یک پرستار با کودکان و شما باید به ماندن در خانه به تماشای کودکان خود را که در مدرسه و سپس شما در بیمارستان کمک به کسانی که به آن نیاز دارید."

فرانسه requisitioned تمام کشور فولاد ماسک برای توزیع به کسانی که به آنها نیاز دارید. دولت نیز دربسته قیمت ضد عفونی کننده دست.

آلمان

آلمان تا به حال بیش از 1200 مورد تأیید و دو مرگ.

این کشور وزیر بهداشت تشویق لغو اتفاقاتی که در قرعه کشی بیش از 1000 نفر است. تعدادی از کشورها انجام داده اند که فقط. جنوب ایالت باواریا به عنوان مثال در حال حاضر ممنوع حوادث بیش از 1000 نفر و توصیه می شود کشیدن پلاگین بر روی حوادث با بیش از 500.

"یک چیز روشن است: همه ما باید اول ایمنی — حتی قبل از اینکه منافع اقتصادی" وزیر بهداشت ینس Spahn نوشت: در یک مهمان تفسیر برای بیلد روزنامه.

"محدود کردن زندگی عمومی است نه تصمیم گیری آسان است. عمومی بخشی از دموکراسی است. آن را باید باقی می ماند که راه. بنابراین ما باید مراقب باشید و محتاط."

شهر برلین به نام خاموش اجرای برنامه در تمام خانه اپرای ایالتی تئاتر و سالن های کنسرت.

آلمان, فوتبال برتر لیگ, بوندسلیگا اعلام کرد که برای اولین بار یک شماره از آن مسابقات برگزار خواهد شد با طرفداران در حضور.

ایالات متحده

ایالات متحده برخی از 700 مورد تأیید و حداقل 29 نفر کشته شده اند. موارد یافت شده در 37 ایالت و ناحیه کلمبیا.

دولت فدرال اعلام نشده قابل توجهی در سراسر کشور اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس فراتر از محدود کردن مسافران از برخی کشورها از ورود به آمریکا محدودیت و یا مهار اقدامات عمدتا آمده از دولت و مقامات محلی.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد "در منطقه مهار" با یک شعاع مایل در نیو راشل در حومه شهرستان Westchester. گارد ملی اعزام شده است به مهار منطقه به ارائه مواد غذایی به خانه و کمک به تمیز کردن فضاهای عمومی. تمام مدارس و کلیساها و مراکز اجتماعی است که در آن شعاع بسته خواهد شد و اجتماعات بزرگ ممنوع است. اقدامات خود را به آخرین برای مدت دو هفته شروع پنج شنبه.

کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی را ممنوع کرده است تمام تجمعات بیش از 1000 نفر NPR اریک Westervelt گزارش. شهرستان مقامات هشدار می دهند که متخلفان می تواند در صورت خاموش شدن توسط پلیس به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است جریمه یا بازداشت. سیاست خواهد upend همایش ها و کنسرت; NHL San Jose Sharks ممکن است بازی در پشت درهای بسته.

"این در حال تلاش روزها و هفته های پیش رو لازم است برای هر کس در جامعه ما گفت:" سن خوزه شهردار سام Liccardo. "و من مطمئن هستم که اگر ما مراقبت از یکدیگر و با هم کار کنند ما در مجموع قوی تر از این ویروس است."

برخی از مدارس بسته شده اند و در مناطق که در آن موارد شناسایی شده اند و یا این نگرانی وجود دارد از قرار گرفتن در معرض. در روز سه شنبه, گرجستان Fulton County Schools — که نظارت آتلانتا مدارس دولتی — بزرگترین مدرسه منطقه تا کنون به نزدیک پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای ویروس.

تعداد فزاینده ای از کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده را لغو کلاس های حضوری.

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که او را به درخواست از کنگره برای تصویب مالیات بر حقوق برش و امداد رسانی به صورت ساعتی دستمزد بگیران, به منظور کمک به کارگران که ممکن است فشرده از نظر مالی با شیوع کروناویروس.

"ما در حال رفتن به مراقبت از خود و مراقبت می شده از آمریکا و آمریکایی اقتصاد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ژاپن

ژاپن گزارش شده حداقل 530 موارد و نه مرگ.

روز دوشنبه ژاپن قرار داده و به جای تشدید کنترل مرزها اقدامات است که اساسا ممنوعیت مسافران از چین و کره جنوبی تا پایان ماه. ویزا برای افرادی که هنوز وارد ژاپن باطل; افرادی که در حال حاضر وارد شده از این کشورها که آیا آنها ژاپنی هستند یا اتباع خارجی خواسته می شود که به انجام یک 14 روز در قرنطینه.

کره جنوبی در واکنش به این خبر با اقدامات مشابه برای مسافران از ژاپن است. ژاپن هنوز اعمال محدودیت های مشابه در مسافران از ایتالیا.

اما این وضعیت در ژاپن ممکن است به بدتر شدن. مقامات بهداشتی در حال هشدار به دولت های محلی برای آماده شدن برای یک افزایش در موارد. وزیر بهداشت می گوید این بیماری همه گیر در ژاپن در حال ورود به یک مرحله جدید است که نشان می دهد که این کشور نیاز به اقدامات سخت تر را.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن