لری زمینه توسعه و فرانک گری کاردانی که تغییر L. A. افق می میرد 89

لری زمینه برجسته Los Angeles توسعه دهنده که چراغ راه در تبدیل پیری صنعتی انبارها به کار خلاق فضاهای کار کرده و

توسط MINERALNEWS در 14 بهمن 1398

لری زمینه برجسته Los Angeles توسعه دهنده که چراغ راه در تبدیل پیری صنعتی انبارها به کار خلاق فضاهای کار کرده و بارها و بارها با معماری فرانک گری و ریخت و منابع خود را به L. A نهادهای فرهنگی سالگی در خانه اش در بورلی هیلز.

برای همیشه لطفا برای سرهم بند با شهر افق میدان بود و هنوز هم سخت در محل کار هنگامی که او درگذشت یکشنبه در سن 89.

از مهاجران که زیر قفسه در پدر و مادر خود را کوچک فروشگاه مواد غذایی در برانکس, n. y., میدان وارد L. A. در سال 1965 زمانی که شهر پر بود تا با تازه واردان و خانه نمی تواند ساخته شود به اندازه کافی سریع.

یکی از اولین پروژه هایی بود که دو بلوک کشش مورد ضرب و شتم پایین عرض در امتداد ونیز مرور — 7 1/2 هکتار در همه برای 1 میلیون دلار است. اولین مستاجر گری بود. دو دوست مادام العمر تبدیل شد و کار همکاران.

تبلیغات

"او نمی دانست که املاک و مستغلات و من نمی دانم معماری" زمینه گفت: بار. "آن کامل بود."

سال بعد زمینه یافت سابق BMW تسهیلات در Playa Vista است که تا به حال دیده می شود بهتر است روز و تبدیل آن به گری جدید گسترش فضای کار. آن را تبدیل به یک مدل برای تبدیل رها اغلب کاورنو انبارها و امکانات پژوهشی به روح محیط کار.

در سال 2017, دو تیمی دوباره در repurposing خسته کردن زیراکس انبار در ال سگوندو تبدیل آن به یک جریان گسترده و باز کردن کسب و کار در دانشگاه به نام Ascend. گری بود که مسئول وسیع باز-طبقه Facebook پردیس در منلو پارک ساختمان طراحی شده است.

Ascend

صعود ساختمان اداری در ایالت یوتا و آریزونا راه در ال سگوندو ساخته و زمینه شرکت و طراحی شده توسط گری.

(گری همکاران)

تبلیغات

لارنس N. میدان متولد شد Oct. 21, 1930 مطرح شده و در برانکس. پدر و مادر او تا به حال هر دو فرار مجارستان در طول زمان تحول بعد از جنگ جهانی اول

در زندگینامه زمینه گفت: آنها وارد بی پول قادر به صحبت می کنند اما یک کلمه یا دو زبان انگلیسی و بدون هر گونه طبیعی مهارت های شغلی. پدرش مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت و تا زمانی که او به اندازه کافی پول ذخیره شده برای خرید به یک فروشگاه مواد غذایی پس از رسیدن در محل کار هر روز در یک کت و کراوات. از طریق زندگی زمینه اشاره کرد در زندگینامه خود او باقی مانده است عمیقا لمس داستان مهاجران به دنبال یک زندگی بهتر در امریکا

با حضور او چه بود و سپس کالج شهر نیویورک بعد داوطلب خدمت سربازی در ارتش ایالات متحده و یک کار فروش کبوتر صابون برای اهرم که از او متنفر بودم به طوری فراوان او تلاش برای اخراج بنابراین او می تواند جمع آوری بیکاری است. وقتی که کار نمی کند, او با ترک کردم و به املاک و مستغلات.

در جنوب کالیفرنیا ساخته شده است و تامین مالی صدها نفر از خانه ها عمدتا از طریق شرکت خود NSB همکاران او نامگذاری پاسخ معمولی وقتی پرسیده شد که چه چیزی قرار بود: "بد نیست." او همچنین با استفاده از این عبارت در خود 2019 زندگینامه "بد نیست — از برانکس به بورلی هیلز."

زمینه و همسرش, اریس شد سخاوتمندانه خیر. زمانی که او مبتلا به دیابت در اواسط 1980s آنها ارائه 2.5 میلیون موقوفه برای اریس M. زمینه صندلی در تحقیقات دیابت در Cedars-Sinai Medical Center. آنها تاسیس بورس در مادر آلما و در اسرائیل و به پول را به مرکز موسیقی در لس آنجلس, لس آنجلس, ارکستر فیلارمونیک, چکش, موزه, سالن کنسرت والت دیزنی و فدراسیون یهودیان لس آنجلس.

درگذشت همسرش در سال 2009. درست است که جان سالم به در برد و توسط دو دختر لیزا و رابین; دو نوه و همراه او از 10 سال ریوکا Hing.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب