بزرگ غربی اقیانوس آرام نهنگ قاتل نر گم شده از خطر انقراض ساکن و مرده فرض

سیاتل—یکی دیگر از خطر انقراض نهنگ قاتل از دست رفته است و درگیری در شمال غربی اقیانوس آرام یک بزرگ مرد بود که پ

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

سیاتل—یکی دیگر از خطر انقراض نهنگ قاتل از دست رفته است و درگیری در شمال غربی اقیانوس آرام یک بزرگ مرد بود که پدر بسیاری از مردم را گوساله ها در سه دهه گذشته.

نهنگ به دنیا آمد و در سال 1977 و شناخته شده به عنوان L41 و یا با نام مستعار مگا نبود با خانواده خود را هنگامی که محققان آنها مواجه جمعه گذشته دولت واشنگتن-بر اساس مرکز نهنگ تحقیقات گفت. او در گذشته دیده می شد در تابستان گذشته و او به نظر می رسد نازک ،

Shari تارانتینو رئیس جمهور از نهنگ قاتل محافظت گفت: L41 مرگ را فقط 72 حیوانات در جنوب "مقیم" جمعیت orcas که frequents آبهای بین واشنگتن و کانادا است.

که بدترین از اواسط دهه 1970 پس از بیش از 50 نفر دستگیر شده برای آکواریوم نمایش و یا کشته شدن در این فرآیند است.

نهنگ ها تلاش کرده اند با آلودگی رگ سر و صدا و مهمتر از کمبود مورد نظر خود را طعمه Chinook salmon. محققان می گویند آنها در آستانه انقراض. سه نفر دیشب در تابستان گذشته.

یک نقطه روشن است که محققان دیدم L124 همچنین به عنوان شناخته شده Tofino یک نوزاد برای اولین بار کشف در ژانویه 2019 و زنده و سالم در هفته گذشته. این یک نقطه عطف مهم برای گوساله برای زنده ماندن خود را در سال اول به دلیل میزان مرگ و میر بالا است.

با توجه به تحقیقات ژنتیکی منتشر شده در 2018, L41 حمل 20 orcas با 11 زن متفاوت از سیاتل تایمز گزارش داد. او و یکی دیگر نهنگ, J1, پدر بسیاری از گوساله متولد شده به جنوب جمعیت ساکن از سال 1990 است. J1 متولد شد و در سال 1950 درگذشت در سال 2011.

دبورا Giles تحقیقات دانشمند با دانشگاه واشنگتن مرکز برای حفاظت از محیط زیست زیست شناسی و مدیر تحقیقات برای غیر انتفاعی وحشی, Orca گفت که مگا یک عضو مهم از جمعیت است.

"حتی اگر او نبود از آب بیرون آمده بنابراین شما می توانید ببینید او زین پچ او آسان به رسمیت شناختن" جایلز گفت. "من می خواهم به دست دیدن او."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب