L. A. دارای یک coronavirus اخراج ban اما صاحبخانه در حال پیدا کردن راه هایی برای تقاضای اجاره

سیمونا Boneva می دانستم که او بود که قادر به پرداخت اجاره بها در این ماه. تغییر او به عنوان مدیر دفتر در یک شر

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

سیمونا Boneva می دانستم که او بود که قادر به پرداخت اجاره بها در این ماه. تغییر او به عنوان مدیر دفتر در یک شرکت رسانه ای شد به نصف کاهش دهد و با او عهد بوق کار رفت به طور کامل از آنجا که از سراسر شهر بود خاموش شدن بیش از شیوع کروناویروس.

هنگامی که او رفت و به صحبت با او مالک شرکت با پاسخ نامه ترسیم شرایط آن به توافق موقت امداد و طرح بازپرداخت -- در میان آنها که او به نوبه خود بیش از هر پول از یک محرک اقتصادی فدرال را بررسی کنید و یا از یک موسسه خیریه در عرض پنج روز.

"من نمی تواند باور کند که آنها را از نظر قانونی قادر به انجام این کار گفت:" Boneva 27, که اجاره یک آپارتمان دو خوابه در شرق هالیوود با یک هم اتاقی. "آنها حق ندارد به پول برای اجاره خود را بالاتر از همه چیز."

Boneva نمی امضای این توافقنامه است. صاحبخانه رام های مسکونی و می گوید: نامه یک پیش نویس است که هرگز نباید فرستاده شده اند به مستاجران به طور ناگهانی در تلاش برای پرداخت اجاره. اما این حرف فقط یک مثال از اینکه چگونه بسیاری از صاحبخانه ها در لس آنجلس تحت فشار بوده اند مستاجران خود را به موافقت با طرح بازپرداخت است که به مراتب بیشتر طاقت فرسا تر از آنچه مورد نیاز است دولت و شهر تصویب قوانین برای جلوگیری از اخراج در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

بعضی از آنها مطلع مستاجران است که آنها باید به تولید پرداخت های اینترنتی و بانک, اظهارات نشان میدهد که چگونه coronavirus است صدمه دیده است درآمد خود را. هنوز هم دیگران گفته اند مستاجران که همه اجاره دلیل زمانی که دولت اعلام متحده اضطراری پایان.

نه درست است.

تحت این شهر ضد اخراج قوانین Angelenos به سادگی باید به اطلاع صاحبخانه خود ظرف هفت روز است که آنها قادر به پرداخت به دلیل اقتصادی یا بهداشتی شرایط ناشی از ویروس و آنها را تا یک سال پس از اضطراری اعلام منقضی می شود به پرداخت گذشته به علت اجاره.

فشار از صاحبخانه به ثبت نام در طرح بازپرداخت قبل از اثرات کامل از coronavirus شناخته شده ممکن است منجر مستاجرها در حال حاضر بی قراری با زیان کار و دولت stay-at-home سفارشات به دور ثبت از حقوق خود و در نهایت تسهیل خود را اخراج مستاجر طرفداران می گویند.

تبلیغات

"ممکن است قفل آنها را به یک توافق آنها ممکن است قادر به انجام برسانند و پس از آن آنها ممکن است در نهایت گرفتن اخراج به هر حال" گفت: Larry Gross, مدیر اجرایی ائتلاف برای بقای اقتصادی که طرفداران برای مستاجران. "آن قرار می دهد و آنها را در یک وضعیت وحشتناک و آنها نمی دانند که در غیر این صورت."

النا Popp, یک وکیل و مدیر اخراج دفاع شبکه گفت که از تاریخ 1 آوریل نزدیک به دو دوجین مستاجران در L. A. فرستاده اند او نامه خود را از صاحبخانه درخواست صورتهای مالی و یا بازپرداخت تعهدات است که فراتر از آنچه در این شهر می گوید مورد نیاز است.

سردرگمی ضد قوانین اخراج ساقه در بخشی از اتفاقی چهل تکه های فدرال و ایالتی و محلی مستاجر حمایت است که پدید آمده در چند هفته گذشته.

به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب شده در ماه گذشته وجود دارد در سراسر کشور اخراج مهلت قانونی برای عدم پرداخت اجاره, اما فقط برای مستاجرها که صاحبخانه باید وام های مسکن با حمایت دولت فدرال — چیزی که اکثر مستاجران نمی دانم و می خواهم که یک زمان دشوار بدانند. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom موافقت کرده است برای به تاخیر انداختن اخراج اقدامات برای مستاجرها تحت تاثیر این ویروس تنها از طریق ممکن است. و ده ها تن از شهرداران و شوراهای شهر سراسر کشور را با قوانین خود را مانند آنهایی که تصویب in L. A.

صاحبخانه در حال مبارزه به درک که قوانین آنها باید به دنبال گفت: Daniel Yukelson, مدیر اجرایی, آپارتمان Assn. لس آنجلس. در همان زمان بسیاری از آنها نیز به مرور به طور مشابه اتفاقی گریخته از دولت حمایت برای اواخر پرداخت وام مسکن.

"این واقعا ناعادلانه آنچه که انجام می شود" Yukelson گفت. "ما نمی تواند در کسب و کار به وام دهندگان به مستاجران. و این چیزی است که ما خواسته شده را انجام دهد."

Leeor Maciborski یک شریک در رام های مسکونی و گفت: او با عرض پوزش این شرکت تا به حال خواسته مستاجران به نوبه خود محرک چک. شرکت او گفت که تلاش برای کشف کردن آنچه در آن اجازه داده شد به نیاز و ارسال نامه در موعد مقرر.

کارکنان در رام مسکونی که مدیریت 1500 آپارتمان شده اند صحبت با مستاجر به صورت جداگانه به سعی کنید به درک شرایط خود و توسعه جایگزین مانند ارائه تخفیف اگر آنها قادر به پرداخت در زمان Maciborski گفت.

تبلیغات

"ما در حال کار واقعا سخت برای به دست آوردن هر آنچه که آنها نیاز به," او گفت:. "این سیل است."

رام مسکونی است که ارسال یک نامه جدید که حذف برخی از درخواست های, اما هنوز هم می گوید مستاجران به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک اثبات آنها متاثر شده است coronavirus.

شهر L. A. را اخراج حمایت نمی نیاز به مستاجران برای انجام این کار; در عوض, آنها بپرسید مستاجران برای حفظ چنین پرونده به عنوان یک دفاع در برابر یک پتانسیل اخراج در دادگاه.

"همه چیز بسیار نامطمئن گفت:" مارگارت Lebron یک مستاجر در رام های مختلف ساختمان های مسکونی در لس فلیز. "من نمی دانم اگر من قصد دارم به از دست دادن کار من است. دوست پسر من نمی دانم وقتی که او به بازگشت به کار. او نمی داند که او را برای رفتن به خارج از بیکاری است. ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به مریض. آن را فقط به نظر می رسد بی پروا به غارت ما پس انداز برای پرداخت چیزی است که ما از نظر قانونی موظف به پرداخت در حال حاضر."

Lebron گفت که او و دوست پسر او بحث که آیا به پرداخت اجاره مارس حتی اگر آنها آگاه بودند اخراج حمایت زیرا آنها می ترسید خود را صاحبخانه ممکن است مقابله به مثل در برابر آنها خودداری امنیتی خود را سپرده و یا اینکه آهسته به تعمیرات.

در نهایت آنها تصمیم به پرداخت نیم.

سیمون Pascal, 72 ساله بازیگر و هنرمند زندگی می کند که در شرق هالیوود تصمیم مختلف. او تصمیم گرفت به او پرداخت کامل اجاره برای ماه آوریل است.

همچنین از کار با این بیماری همه گیر پاسکال گفت که او دریافت نامه ای از شرکت مدیریت املاک هلال دره عمیق و باریک, مدیریت گفت: مستاجران که نمی تواند پرداخت اجاره خود را مورد نیاز برای ارائه یک بیانیه بانک و پرداخت خرد در عرض یک هفته. این شرکت همچنین اصرار داشت که همه اجاره خواهد بود به دلیل یک بار شهر را اضطراری اعلام کرده است به پایان رسید.

تبلیغات

"بیشتر از پول من در حال رفتن به سمت اجاره" پاسکال گفت: از او مالی جدید آسیب پذیری. "من [خدمات] وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است که کمک می کند."

هلال احمر دره عمیق و باریک است و پس از تجدید نظر آنچه در آن است گفتن مستاجران. "هر گونه سردرگمی مربوط به قبل از اعلامیه غیر عمدی بود و ما در حال کار برای تصحیح آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است" این شرکت در بیانیه ای گفت.

هر دو رام مسکونی و هلال کانیون دریافت نامه از L. A. عضو شورای شهر David ریو پس از او آگاه شد از آنچه آنها خود را گفتن مستاجران. ریو که منطقه امتداد از معجزه مایل از طریق تپه های هالیوود به شرمن اوکس گفت که او برنامه ریزی شده به ادامه ارسال نامه به صاحبخانه که نقض این شهر ضد قوانین اخراج.

اما او گفت: کل وضعیت نشان می دهد که شورای شهر باید به تصویب یک پتو مهلت قانونی برای اخراج سراسر L. A. به جای محدود تر نسخه ای که در محل در حال حاضر و ممکن است نیاز به مستاجران برای رفتن به دادگاه ثابت کند که ویروس آنها را تحت تاثیر قرار.

یک ریو-پشتیبانی از حرکت است که باید اجرا پتو بان شکست خورده با یک رای در هفته گذشته جلسه شورای.

در ضمن این شهر مسکن و جامعه سرمایه گذاری گروه توسعه یک الگو برای صاحبخانه و مستاجر به استفاده از زمانی که آنها کار کردن یک طرح برای پرداخت اجاره بها گفت: Rushmore سروانتس بخش مدیر کل. شهر تشویق صاحبخانه و مستاجرها به تماس با بخش مسکن کمک کند.

"من واقعا فکر می کنم در مارس 1, پیشرو," او گفت:. "اگر ما نمی توانیم این رقم را در آوریل 1, on May 1, ما در حال رفتن به در حتی بیشتر از جهان صدمه دیده است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن